Home » Eğlence » Ailenizle İzleyebileceğiniz 7 muhteşem film

Ailenizle İzleyebileceğiniz 7 muhteşem film

7-muhteşem-film
Ailenizle izleyebileceğiniz 7 muhteşem film

Ailenizle İzleyebileceğiniz 7 muhteşem film

Ailenizle İzleyebileceğiniz 7 muhteşem film bu filmleri daha görmediniz ve muhtemelende izlemediniz.Evde yada hafta sonları canımızın sıkılmaması için film izlemek isteriz fakat ne tür film izlemek istediğimize karar veremeyiz.

Sizi mutlu edebilecek film yada filmleri ararsınız.Film araştırması yapmak sizin zamanınızı alabilir.Ne tür film izleyeceğinizde kararsızda olabilirsiniz.İşte sizler için araştırdık ve ailenizle birlikte keyifle izlenebilek 7 filmi sizler için seçtik işte bu filmlerden bazıları.

1 Vahşi insan avı

Yeni zelanda’da istenmeyen yetim bir çocuğu ve ona isteksiz davranan amcanın komik maceraları size güzel vakit geçirtecektir.
2.Meyerowitz Öyküleri

Uzantılı bir aile, babalarının sanatsal çalışmalarını kutlayan bir etkinlik için New York’ta toplanıyor.

3 Kedi

İstanbul sokaklarında kaçan binlerce kediyive insanların bu kedilere nasıl göz kulak oldukları bu filmde işleniyor.

4.Yine Evdeyim

Reese Witherspoon, küçük bir erkeğe bağlanan ve daha sonra onu ve arkadaşlarını onunla yaşamak için davet eden tek bir annedir hafif delidir.Tatlı, komik ve neredeyse agresif hoş bir film bulacaksınız. Başka bir deyişle, mükemmel filmlerden biri.

5.Canavar Kamyonlar

Ailecek izlenebilecek güzel bir film canavar kamyonlar ön plana çıkarılan çevre dostu mesajları ile size hoş vakit geçirecek vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir film mesajlarla dolu olmasıda cabası

6 Mike Birbiglia

Stand-up, büyük gruplar için zorlu bir bahis olabilir, ancak ailenizin duyarlılığına uygun bir çizgi roman bulursanız ödül alabilirsiniz. Şakalar için Mike Birbiglia’nın her zamanki  gibi komik olmaya devam ediyor.

7.Batman ve Bill

Bill Finger’in gerçek hikayesini anlatan bu film çok farklı bir açı sunan kahramanımızın maceraları yine nefes kesiyor.Ailecek izleyebileceğiniz filmler arasında tavsiye ettiğimiz bir filmdir.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

TP-LINK Neffos C5L İndirimli Satın Al

TP-LINK Neffos C5L İndirimli Satın Al Akıllı telefon olarak kendine çok iyi yer edinen TP-LINK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super