Home » Eğlence » Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş

Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş

apple-iphone-indirimli-sipariş
Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş

Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş

Artık herkesin hayali olan ve bizlere akıllı telefonların kavramını öğretip sunan en iyi modelleri bize sunan Apple iphone modelleri ile sürekli başarılar elde edip kendini kanıtlayan Apple iPhone 8 Plus u sizler için inceledik.

Artık herkesin hayali olan ve bizlere akıllı telefonların kavramını öğretip sunan en iyi modelleri bize sunan Apple iphone modelleri ile sürekli başarılar elde edip kendini kanıtlayan Apple iPhone 8 Plus u sizler için inceledik.

Apple iphone özel tasarım tek elle kullanabilme modeli ile üretilip bir çok özellik ile güçlendirilmiş,iphone 8 güncel iletişim teknolojisinde bizlere yararlanabileceğimiz bir çok yöntemi sunuyor.Kapak alanı cam olup çercevesi ise metal ile oluşturulmuştur.

Akıllı cep telefonu iphone 8 altın,gümüş ve uzay grisi 3 renge sahip ağırlığı 148 gram olup,7,3 mm kalınlığıyla kolay taşıma özelliğini size sunuyor.Apple iphone 8 özel kasa tasarımı ile su ve toza karşı dayanıklı telefondur.

Store ses alanında taviz vermeyen,oldukça yüksek kalitede ses özelliği ile oyun ve diğer harici sesleri sizlere daha mükemmel duymanızı sağlayan özellikleri ile Apple iPhone 8 Plus sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir.

Apple iPhone 8 Plus Fiyatı ve özellikleri

Apple iphone teknoloji serisinin video ve fotograf çekimleri alanında çift arka kamera ve yüksek çözünürlük,ön kamerayla yukarıya taşıma modeli,kompakt fotograk makinası kullanabilme teknoloji tutkunlarının memnun kalacağı akıllı telefon.

Apple iPhone 8 Plus Buradan Sipariş Ver >>

iPhone 8 Plus Özellikleri

Kablosuz şarj,cam arka yüzey sayesinde kablosuz şarj özelliği bulunuyor.

Neler Dahil?

  • iOS 11 yüklü iPhone
  • Lightning – USB Kablosu
  • Lightning – 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü
  • Lightning Konnektörlü EarPods
  • USB Güç Adaptörü
  • Belgeler

Apple Türkiye firmasının garantisi altında bulunan Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş sitemiz vasıtası ile sahip olabilir,Apple garantisi altında  2 yıl boyunca Türkiye’nin her bölgesine yayılan Genpa ve diğer tüm yetkili servislerde garanti kapsamı altında ücretsiz imkanlarından sizde faydalanabilirsiniz.

Akıllı iphone telefonunda oluşacak her türlü arıza durumunda her apple Türkiye servis noktalarından hizmet alabilirsiniz.

İyi bir tekefon arıyorsunuz,geniş ekran ve güçlü bir telefonum olsun diyorsunuz,telefon arayışı içinde olan herkese htap edebilen göze hoş tasarımları ile iPhone 8 Plus mobil iletişim ve eğlence alanının yeni adresi haline gelmiştir.

Akıllı telefonum olsun farklı seçenekleri,muhteşem özellikleri ile Apple iPhone 8 Plus 64 GB İndirimli Sipariş vermek ve bu telefon hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Apple iPhone 8 Plus Buradan Tıkla >>

Apple İphone 8 Sipariş ve detaylar için tıkla >>

Neffos C5L Cep telefonu sipariş ve detaylar için tıkla >>

 

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

En etkili boy uzatma yolu 2018

En etkili boy uzatma yolu 2018 Artık sizde boyunuzun kısalığına kalıcı çözüm olacak En etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super