Home » Blog Para » Blog açarak para kazanma ders 1

Blog açarak para kazanma ders 1

blog-acarak-para-kazanma
Blog acarak para kazanma ders 1

Blog açarak para kazanma ders 1

İnternette blog açarak para kazanma ders 1 bir önceki yazımız blog yazarak para kazanma yolları hakkında bilgilere yer verdik okumayanlar mutlaka okusun.

İnternette kendi magazanız ve dükkanınızın olması bloglar ile gerçekleşirken, bloglarınız ile para kazanma’nız daha’da iyi olacak önceki yazımızı okuduğunuzu farzediyor ve bir blog kurup bloglar ile para kazanmak için ilk adımı atttınız, bundan sonra bloğunuzdan para kazanmak için neler yapmanız gerektiğini gelin hep birlikte öğrenelim.

İnternette iş yapmak ve profesyonel bir blogcu olarak para kazanan ve sizinde zamanla bloğunuzu geliştirip profesyonel bir blogcu olarak yapacağınız tek şey, bu yazılarımızı okuduğunuz gibi bir bloğa sahip olmaktır.İnternette milyonlarca kişinin bloğu olduğunu ve blogları ile milyon dolar kazanan blogcuların olduğu bir gerçektir.

Blog ile para kazanmak için yapmanız gerekenler
İnternette online gelir sahibi olmak blog açarak para kazanma derslerimizde açtığımız blog ve blog ile para elde etmek için ilk başlarda neler yapmamız gerekiyor?

İlk defa açtığımız blog içi boş görünecek tabiki işte yazacağımız yazı görsel resimler ile zamanla açtığımız bloğumuz profesyonel bir görünüm kazanacak etkileyici yazılarımız okuyuculara zevk verecek içeriklerimiz ile bloğumuz günden güne tanınır blog olması,Bloğumuzun markalaşarak zamanla tanınacak olması bloğumuza değer katacaktır.

İnternette bulunan milyonlarca bloğun her gün içerik yazı girdiklerini göz önünde bulundurursak bizimde bu bloglar ile rekabet edebilmemiz için iyi bildiğiniz konularda ilgi çekici ve bilgilendirici yazılarınız bloğunuzun değerini arttıracak bunu farkeden en büyük arama motoru Google sürekli gireceğiniz özgün içerikleriniz ile bloğunuzu ödüllendirecek ve sizi üst sıralarda yer vererek daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmanızı sağlayacak.

Online size 7 24 para kazandıracak bir bloga nasıl sahip olacağınız blog açmanın zor olduğunu ben bir şey bilmiyorum nasıl blog açabilirim diyenler için alttaki bağlantı ile kısa süre içinde nasıl profesyonel bir bloga sahip olabileceklerini öğrenebilirler.

Blog açmak blog ile para nasıl kazanacağını öğrenmek için buraya tıkla >>

Yazdığımız yazılar ile yada internette diğer bir çok farklı işleri bloğumuzda değerlendirerek çok daha fazla kazancı bir kaç işi yaparak elde edebilmemiz ve bloğumuzda hangi tür işleri güvenilir olarak yapabileceğiniz işler hakkında bu yazımızda bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır.

Blog açarak para kazanma dersleri blog ile yapılacak işler

Bloğumuza girdiğimiz içerikler sonucunda elde edeceğimiz trafik okuyucuların sayesinde hangi tür yollarla gelir elde edebiliriz.

Bloğumuza Google Adsense reklamları yerleştirip tıklama ve gösterim başına kazanç elde edebiliriz.Evet bloğumuz ile adsense’ye başvurup onaylanması sonrasında adsense’nin vereceği kodları bloğunuzda istediğiniz alana yerleştirip para kazanmanız mümkün.Adsense hakkında internette oldukça fazla bilgi bulabilirsiniz.Blogcuların en çok tercih ettikleri reklam kazançları ile bloğunuzdan ömür boyu adsense ile kazanç elde etmeniz bloğunuz sayesinde gerçek olur.

Sponsor reklamlar bloğunuz belli bir kitleye ulaştığında bloğunuzu takip eden firmalar bloğunuza reklam vermek için sizinle iletişime geçmek isterler.Bu yüzden bloğunuzda size ulaşabilecekleri bir iletişim alanı olması şart.Firmaların size yazı yada görsel olarak yayınlamanızı istediklerinde onlara sizin belirlediğiniz bir ücret karşılığında reklamları yayınlayabileceğinizi bildirip anlaşmanız halinde bu sayedede kalıcı bir gelir elde edersiniz.

Affiliate maketing kısacası Türkçe satış ortaklığı bloğunuzda ürün tanıtımı yapmak ve bu ürünleri internette bloğunuzda tanıtım sonucu oluşan satıştan komisyon alma işidir.İnternette online satış ortaklığı dünya geneli ve ülkemizde blog yazarları için para kazanma’larını sağlayacak çok büyük bir platform haline gelmiştir.

İnternette affiliate marketing satış ortaklığı sistemi’ni bilmeyen ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler Ayda 1000 TL Kazan okuyabilir.

İnternette bloğunuzu tanıtın

Çok güzel hatta profesyonel görünümlü bir blog sahibi olabilirsiniz fakat bloğunuzu kimse bilmiyor bloğunuzun varlığından haberleri yoksa bloğunuz ne kadar iyi olursa olsun istediklerinizi elde etmek zor olacaktır.Blog ile para kazanma dersleri bloğunuzu internette nasıl tanıtacağınızı öğrenelim.

Bloğumuza içerik yazılarımızı girdik ve internette bloğumuza trafik çekmek için sosyal ağlar Facebook,Twitter,Google +Linkedin,Pinterest,Reddit gibi sosyal ağlarda yazılarımızı paylaşıp sosyal ağlardan güzel ziyaretçi çekmemiz mümkün.

Video siteleri özellikle Youtube sitemiz ile alakalı video altlarına yazı linklerimizi ve sitemiz ile alakalı yapacağımız bir video bize videolar sayesindede trafik sağlayacaktır.Forum sitelerine yorum ve tanıtım yazıları sitemizin internette üst sıralara çıkması için çok büyük bir etken tabi yazılarımızda Seo çalışması mutlaka yapmalıyız.

Bu günkü internette blog açarak para kazanma dersi‘mizi burada sonlandırırken size 7 24 para kazandıracak bir bloga nasıl sahip olacağınızı öğrenip yapacağınız çalışmaları paraya çevirmenizi sağlayacak olan tüm bilgileri bulabileceğiniz önceki yazımız Profesyonel Web Sitesi Kurma Rehberi İndir >>

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

İnternetten Para Kazanmak Gibisi Yok

İnternetten para Kazanmak Gibisi Yok Bu yazımızı okuyanlar oldukça şanslı evet internetten para kazanmak gibisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super