Home » Blog Para » Blog yazarak ayda ne kadar kazanırsınız

Blog yazarak ayda ne kadar kazanırsınız

Blog yazarak ayda ne kadar kazanırsınız

Blog yazarak ayda ne kadar kazanırsınız

İnternet ortamında evde blog yazarlığı ile ayda ne kadar para kazanacağınız sorusuna çözüm olacak yazımıza başlıyoruz.

İnternet ortamında evde blog yazarlığı ile ayda ne kadar para kazanacağınız sorusuna çözüm olacak yazımıza başlıyoruz.İnternette yıllardır blog yazarlığı yapıyorum.Blog yazarlığı sayesinde çok güzel kazançlar elde ettim ve halada bloglar ile parakazanma’ya devam etmekteyim.En fazla sorulan sorular acaba bende blog yazarlığı yapabilirmiyim?Blog yazma işini herkez yapabilirmi?

Blog nasıl yazabilirim?Blog yazarlığı ile parakazanmak için ne yapmalıyım gibi sorularınız mutlaka vardır.İşte size blog yazarlığı ile internette sürekli kazancı nasıl elde edeceğinizi öğreneceğiniz bu yazımızı okuyun.Sizde bir blog yazarı olmaya ilk adımınızı atın.Blog yazarlığı ile ilgili daha önce yazdığımız makeleleri Blog para kategorisinde göz atabilirsiniz.

Blog yazarları internetten para nasıl kazanıyor

İnternette online yapılabilecek blog yazarlığı ile parakazanma’nın her hangi bir üst yada alt limiti yoktur.Bunu neden söylüyorum az sonra okuduğunuz bu yazıda neden böyle söylediğime sizde hak vereceksiniz.İnternette blog yazma işi ile hayatınızı idame etmeniz mümkün.

Bu işi yapan blog yazarlarının ve bizlerin nasıl bu işte kazanç elde ettiğimizden bahsedeyim.

Blog ile parakazananların ortak yönleri

Çok iyi parakazanan blog yazarlarının en iyi özellikleri kendilerine özgü yazdıkları yazılardır.

Yazdıkları yazıları ve düşüncelerini kişilere aktarması kısaca yazma yetenekleri iyi olan blogcular.

Çok iyi bir yazar olmasalar bile anlaşılır cümleleri ve yazdıkları yazılarını okumaya değer yazılar olması ve okunmaları.

Uzun süre yazmaları azimli istikrarlı ve kararlı olarak bu işlerine devam etmeleri

Yazdıkları yazılar kişilerin aradığı bilgiler olması ve okuyan kişilerin sorunlarına çözüm bulması

İnternette pazarlama konusunda bilgili olmaları temel seviyede yetenekli blogcu olmaları

Yazdığı yazılardan kendileride keyif alıyor olmaları tabi okuyanlarda keyif almalı

Blog yazarları bu işe ilk zamanlar parakazanmak için blog yazarlığına başlamaz yazı yazmayı seviyor olmaları ve sabır sonucunda zamanla kazanmaya başlarlar.Blog yazarlığı işinde hemen para kazanmak isteyenler kendine has yetenekleri ile hemen kazanmaya başlayabilir.3 adımda blog ile ayda 2000 tl kazanmak yazımızı okuyun.

Bir blog sitesinin okuyucu kitlesine göre aylık kazancı

Bloğunuza günde 500- 1000 kişi giriyorsa ortalama kazancınız 400 ile 800 arasında olabilir.

Günde 1000- 3000 arasında bloğunuzu ziyaret edenlerden 1000 ile 2000 tl kazanç elde edersiniz.

Günde 3000 ile 10.000 ziyaretçisi olan bir blog 1.500 ile 5000 tl arası kazanç elde edebilir.

10.000- 100.000 kişinin ziyaret ettiği bir blog 5000 ile 50.000 arasında kazançlar elde edebilir.

Üstte yazdığımız kazanç kanıtları aslında net olarak gerçeği ifade etmeye bilir çünkü bu rakamları allak bullak eden ve inanılmaz kazançlar elde eden blog yazarları var.

Blog yazarak nasıl para kazanırım

Eğer blog yazarlığı yaparak sizde parakazanmak isterseniz erteleme hastalığınız olmamalı blog ile parakazanmak için boş dahi olsa bir blog açmalısnız.Sizde bu yazımızdan sonra hemen size parakazandıracak blog sitenizi açın.Blog yazarak ne kadar kazanılır kendi gözlerinizle ilk bloğunuzda belli bir zaman sonra sizde göreceksiniz.

Blog ile parakazanmak isteyenlere tavsiyeler

Açacağınız blog en iyi bildiğiniz konular açacağınız bloğunuza vereceğiniz ismide belirleyecektir.Bildiğiniz konu üzerine bloğunuzu açın.

Açacağınız bloğunuzun ismi ne olacak örnek www.envercoban.com

İlk yazacağınız ilk 10 20 makale yazılar hangi konuda olacak bu size adeta bir yol gösterici olacaktır.Diğer blog yazarak parakazananlar nasıl kazanıyor,kazandığı kaynaklar neler sizde parakazanmak için ne kadar bir zamana ihtiyacınız olduğunu araştırın.

Evet sizde blog yazarak parakazanmak istiyorsunuz fakat bu konu hakkında hiç bir bilginiz yok işte size büyük bir fırsat blog açarak nasıl parakazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız Ücretsiz online internetten parakazanma eğitimi yazımızı okumalsınız.

Blog yazarak ayda ne kadar kazanırsınız sorusuna kısada olsa cevap vermeye çalıştık ve sizinde blog sayesinde parakazanmanızı sağlayacak yollar ve alacağınız eğitimler hakkında bilgiler sayesinde kısa süre içinde sizde blog yazarlığını para kazanmaya dönüştürebilirsiniz.Herkese şimdiden bol kazançlar diler bir başka yazımızda görüşmek dileğiyle.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz Bu günkü yazımız web siteleri E Ticaret siteleri ürün satışı yapanlar için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super