Home » Blog Para » Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları

blog-yazarak-para-kazanma
Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog yazarları arasına katılmak ve bu sayede ek gelir kazanmak’mı istiyorsunuz?

Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog yazarları arasına katılmak ve bu sayede ek gelir kazanmak’mı istiyorsunuz?İnternette ek iş yapmak ve aile bitçenize katkı sağlayabilmeniz için kendinize ait bir blog ve bu blog ile sürekli kazançlar elde etmek için bu yazımız ile birlikte ilk adımı atmaya başlayabileceksiniz.

Bende 8 yıldır bu yazımızı okumuş olduğunuz bloğum ve bunun gibi bir kaç bloğum ile internetten para kazanıyorum.Uzun süren internette yapılacak işler araştırmaları sonucunda internette yapılabilecek en güzel işin blogculuk olduğu ve bloğa verilecek emek ve çalışmalar bilinerek ve doğru strejediler ile yapıldığında aylık binlerce tl kazanmak bloğunuz ile para kazanıldığını ben ve benim gibi bir çok blog yazarı keşfetmiş bulunmaktadır.

Blog yazarlığına başlamak blog nasıl açılır hiç bir bilginiz dahi olmasa tüm detaylı bilgileri bulabileceğiniz bloğunuz ile parakazanmak ve daha sizin öğrenmeniz gereken tüm bilgilere alttaki bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Blog açmak blog ile para kazanmayı öğrenmek için buraya tıkla >>

İyi bir yaşam tarzı aileniz ile daha fazla vakit geçirebilme günde bir iki saat bloğunuza yazacağınız yazılar ile kazanç elde etmek ve blog yazarak para kazanmak için size gerekli olacak blogculuk ile ilgili bilgileri bu yazımızda paylaşacağız.

Blog yazarlığı ile ne kadar kazanıyorum

2009 yılında başladığım blog yazma ve bloglarımda yazdığım yazılar sayesinde güzel kazançlar elde ettim ve hala’da devam etmekteyim.Bir laf vardır söz uçar gider fakat yazı asla kaybolmaz internette evet bu gün yazılan bir yazı 5 yıl sonra bile internette varolacak yazmış olduğumuz bu günkü bir yazımız bize yıllar sonra bile para kazandıracaktır.

İyi bir araştırma acağınız bloğun kategorisi ve bu açtığınız kategoride yazacağınız yazılar ne kadar çok kişi tarafından okunur bloğunzun degeri gün geçtikçe artığında belli bir süre sonra otomatik olarak az bir çalışma ile ayda binlerce tl gelirler bloglar ile elde edilebilir.

Blog yazarlığı işinde internette yapılacak oldukça fazla iş imkanı bulunmaktadır.Bu iş imkanları’na değinmeden önce isterseniz benim bu sayede internet üzerinde el ettiğim kazançlarım ve ödeme kanıtlarına göz atalım.

Bloglarım ile elde ettiğim kazançlardan sadece bir bölümüdür.

Komisyon Bilgileri Toplam Satış Raporu – TL – (Stopaj kesintisi hariç)
Toplam
2016 2017  Devreden Bakiye 0.00 TL
Satış Ortaklığı Komisyon Toplamı 3380.94 TL
Komisyon Toplamı 3380.94 TL
Ödenen Toplam 3341.83 TL
Kalan Toplam Bakiye 39.11

Blog yazarak elde etmiş olduğum diğer kazanç

Mevcut ‎150.40 TL Onaylanmış fakat ödenmemiş komisyon
ve ‎106.44 TL Onay bekleyen komisyon

Bana geçmişte yapılan ödemeler
Ödeme geçmişi id’si
Ödeme tarihi
Miktar
Affiliate notu
f6ce3b7a
23/05/2016 12:13:28
‎69.55 TL
25cb83a8
8/03/2017 13:08:52
‎98.75 TL
1fbc704a
8/06/2017 14:04:47
‎98.75 TL
 Toplam ödenen
‎267.05 TL

Kazancınız Üçüncü siteden alınan ödemeler

Aktif Ürünler ve Satış Başı Kazanç

No Ürün Adı Komisyon Satış Adeti Kazanç
1 Satılan ürün 30 TL 16 480 TL
2 Başka bir ürün 30 TL 13 390 TL

Google tarafından gönderilen kazançlarımdan en son ayki ödeme dekontum

Ödeme Makbuzu

Google Ireland LimitedGordon HouseBarrow StreetDublin4Ireland
KDV
IE 6388047V
Enver Çoban  1616800 orhangazi/BursaTürkiye
Ödeme tarihi
21.Tem.2017
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı  • • • • 1329
Açıklama
Ödeme tutarı TL 321,96

Blog yazmak hele bloğumla kazandığım bu kazançlar beni dahada mutlu ederken bu kazançlarımın sürekli olması için gerçekten büyük emek çalışmalar vermediğim söylenemez.Tabiki hiç bir işte bu gün işe başlayıp yarın kazanırım diye bir şey yoktur.

İnternette blogculuk ve blog yazarak para kazanmak içinde belli bir zaman ve çalışma mutlaka gerekecektir.Sevgili arkadaşlar internette iş arıyor ne tür iş yapacağım diye düşünüoyrsanız artık düşünmeyin.İşte size fırsat hemen bir blog bir site açın derim.

Bloğumda bundan sonra blog yazarlığı ve blog ile para kazanmak için hangi yol ve yöntemleri izleyeceğiniz yazılara yer verecek ve sizlerinde para kazanmanızı sağlamak için gayret göstereceğiz.Fakat önce acağını blog ve sitenizin ismini iyi seçin araştırmasını iyi yapın en iyi bildiğiniz yapmak istediğiniz işle alakalı yada çok iyi bildiğiniz alanda yazmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sizde hemen blogcu olmak hiç bir bilginiz olmasa bile blog web sitesi açmak ve kısa sürede profesyonel blogların sahibi olarak internetten nasıl para kazanacağınız ve daha bir çok bilmeniz gerekenleri öğrenmek için Blog yazarak para kazanma yoluna göz atın.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

İnternetten Para Kazanmak Gibisi Yok

İnternetten para Kazanmak Gibisi Yok Bu yazımızı okuyanlar oldukça şanslı evet internetten para kazanmak gibisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super