Home » Blog Para » Blog yazarlığı ile parakazanma yolları

Blog yazarlığı ile parakazanma yolları

blog-yazarligi
Blog yazarlığı ile parakazanma yolları

Blog yazarlığı ile parakazanma yolları

İnternette blogculuk blog yazarlığı yapmak ve bu sayede  ileparakazanma yolları ile bloğunuzdan nasıl gelir elde edebileceğinizi öğreneceğiniz yazımız.

İnternette blogculuk blog yazarlığı yapmak ve bu sayede  ileparakazanma yolları ile bloğunuzdan nasıl gelir elde edebileceğinizi öğreneceğiniz yazımız.Blog yazmak ile ilgili hiç bir şey bilmiyorsanız bu yazımızda blog ile nasıl para kazanacağınız hakkında gerekli olan bilgileri okuyarak öğrenebileceksiniz.

Online olarak internette yıllardır blogculuk ile güzel para kazanan blogcuların kazandıkları kazanç kanıtları ve başarılı nasıl olduklarını anlattıkları yazılarına mutlaka denk gelmişsinizdir.Blog yazarları bloglarını açtıkları ilk aylarda az kazanç elde ettikleri fakat zamanla kendini geliştirip öğrendikleri ve uyguladıkları strajedi’ler sayesinde ayda binlerce tl kazanç elde ettikleri ve blogları ile daha fazla ilgilenip bloglarına günlük binlerce kişinin girmesi sayesinde binlerce tl kazanç elde etmeleri kazandıkları paralarında katlanmasını bu yöntemler sayesinde başarmışlardır.

Blog yazarları internette parakazanma yolları çalışma prensiplerinin hemen hemen bir birine benzediğini  aynı olduğunu görmekteyiz.Peki blog yazarlığı ile parakazanmak için ne gibi yolları bilmeli blog yazma işinde para kazanabileceğiniz online aktif internet işleri için yapmanız gerekenler.

Blog yazarlığı ile parakazanma yolları nelerdir

İnternette blog işi ile parakazanma’ya başlamak için hangi yolları izlemelisiniz?

1.İlk olarak bloğunuzu kurup bloğu yayınlamak

2.Bloğunuz ilgi çekici olması için kişilerin sorunlarını çözecek ilginç yazıları yazmanız

3.Bloğunuzdaki yazıları okuyacak kişileri internette bulmanız

4.Bloğunuza ücretsiz reklam yapmayı sağlayacak etkili çalışma seo çalışması yapmanız

5.Bloğunuzdaki yazıları okuyan okuyucuların bloğunuza tekrar gelmesini sağlamalısınız

6.Blogculuk ile internette bir kaç iş yaparak parakazanmaya başlayabilirsiniz.

Üstteki kısa kısa yazdığımız uygulamalar belkide çoğunuz için basit uygulama gibi gelebilir.Fakat açacağınız blog yada sitenizin otoriter olması kendini kanıtlaması için belli bir zamana ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyaçlarının neler olduğunu sizlere kısa kısa bu yazımızda anlatmak istiyorum.

1.İşe başlamak için bloğunuzu kurun

Bu yazımızı okuduğunuz envercoban.com da bir blogdur sizlerinde internetten parakazanabilmeniz için bunun gibi yada benzer bir blog kurarak ilk adımı atmış olacaksınız.Blog kurmayı bilmeyen bu konuya yabancı olanlar için blogculuk zor gelebilir.İşte bu yüzden blog kurmanın zor olduğu yazılım teknik bilgi yada sermayeye ihtiyaç olduğunu düşünenlere geri adım attırmakta olup aslında bunun böyle olmadığını yanıldıklarını söyleyebilirim.

İnternette evde çalışarak blog yazarlığı ile parakazanmak için blog kurulumu oldukça basittir aslında,isterseniz öğrenmek için Bu sayfaya göz at .

2.Bloğunuzda yararlı paylaşımlar yazılar yazmak

İnternette blogların başarılı olabilmesi için bloğunuzda etkili ve bloğunuzun okuyucuları için iyi bilgilere yazılara yer vermek çok faydalı en etkili yöntemdir.Kuracağınız bloğunuzn tasarım görünüşü ve kategorisi güzel olmadığı takdirde blounuzun yazıları ne kadar etkileyici olursa olsun başarılı olma olasılığı çok düşük olacaktır.Bloğunuzun tasarım ve görümüne özen göstermelisiniz.Bloğunuza günde bir yada haftada bir içerik girmeniz bloğununuzun otoriter olması google bloğunuzu güncel tutmanız sayesinde ödüllendirmesi ve ziyaretçilerinizinde artarak bloğunuzda para kazanmanız için etkili yöntemlerin başında gelir.

Bloğunuza kişilerin neden geldiğini yazılarınızı neden okuduklarını düşünerek ve kendinizi onların yerine koyup bloğunuza aradığı fakat tam olarak bulamadığı diğer sitelerdeki eksik bilgilerin bloğunuzda tamamlanmış olmasını sağlarsanız buda bloğunuz için bir artı olacaktır.Blog yazarlığı ile parakazanma yolları için sadece yazı yazmak yeterli olmayabilir.Bloğunuzdan devamlı bir gelir kazanabilmeniz için yapmanız gereken diğer yöntemler hakkında bilgiler vereceğiz.

3.Bloğunuza trafik sağlamak

Bloğunuz için trafik sağlamak doyurucu ve faydalı bilgi vermek ile mümkün olacak kendi bloğunuzda seçtiğiniz kategori ile ilgili ziyaretçilerinizin merak ettiği sorunlarına çözüm sunarak bloğunuzun okunma kitlesini arttırabilirsiniz.Bloğunuz için istediğiniz okuyucuları bulabilmeniz için uygulayabileceğiniz yöntemler.

-Bloğunuza benzer blogları takip edip en iyi yazılar ve çok fazla yorum alanları keşfederek kendinize yazacağınız yazılar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayabilirsiniz.

-Bloğunuz ile alakalı forumlarda sorulan sorulara cevap vererek bloğunuza ziyaretçi çekebilirsiniz.

-Bloğunuz ile ilgili etkili en çok izlenen videolar ile sitenize yazı yazma fikirleri sağlayabilirsiniz.

-Sosyal ağlarda okunma oranı fazla olan konuları bulabilirsiniz.

4.Bloğunuzdan parakazanmak için hangi yolları uygulayabilirsiniz?

Bloğumuzla ilgilenip bloğumuzun kitlesini okuyucu sayısını arttırmayı başardıktan sonra gelelim internette blog üzerinden hangi yöntemler ile parakazanacağımızı öğrenelim.

İnternette en fazla tercih edilen populer kazanç yolu blog yazarlığıdır.

Blog ile reklamlardan gelir elde etmek

Milyonlarca blog yazarının yaptığı en etkili parakazanma yöntemidir reklam kazançları bloğunuzun okuyucu kitlesi çoğaldıkça bloğunuzu farkeden tanınmış markalar bloğunuza reklam vermek isteyecektir.Google adsense reklamlarıda bloglar için para kazandıran yöntemlerin başında gelir tıklama ve gösterim başına kazanç google’nin reklam kanalı olan adsense ile blogcuların ilk tercihleri arasında yer aldığı yöntem olduğu gibi sizede parakazandırabilir.

5.Bloğunuzdan satış yaparak parakazanmak

İnternette parakazanma alanında en fazla yapılan bizlerinde size önerdiğimiz ve bizimde yaptığımız satış ortaklığı sistemi ile kendi bloğunuzda başkalarının ürünlerinin tanıtım yazılarını yazıp yada banner reklamlarını bloğunuza yerleştirip satacağınız üründen komisyon kazanma işi satış ortaklığı işidir.Bloğunuzda iyi ürün tanıtımları yapıp satışlarınızı arttırarak çok ciddi hayal bile edemeyeceğiniz kazançlar elde edebilmek mümkün.Blogunuzun ile internette yapabileceğiniz iş yada işlerin sınırı yoktur.

Sizde internetten ciddi anlamda parakazanmak için araştırma yapıyor ve hangi işi yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Blog yazarlığı ile parakazanma yolları ile nasıl parakazanacağınız alacağınız eğitimleri uygulama ile kendi işinizi kolaylaştırıp ger ay düzenli bir kazancı elde etmenizi sağlayacak önceki yazımızda ne yapmanız gerektiği anlatılmış olup okumanızı tavsiye ediyoruz.Ücretsiz online internetten parakazanma eğitimi tıkla

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz Bu günkü yazımız web siteleri E Ticaret siteleri ürün satışı yapanlar için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super