Home » Blog Para » Blogdan Para Nasıl Kazanırsınız
Blogdan Para Nasıl Kazanırsınız
Blogdan Para Nasıl Kazanırsınız

Blogdan Para Nasıl Kazanırsınız

İnternette blogdan parakazanma araştırması yaptığınızda sizlere binlerce bu konuda yazı çıkar.

İnternette blogdan parakazanma araştırması yaptığınızda sizlere binlerce bu konuda yazı çıkar.Bizlerde bir blogcu olarak sizlere blog ile neler yapılabilir ve internetten nasıl parakazanılır gibi araştırmalarınıza cevap olacak bilgiler vermek istedik.

Blog ile para kazanılıyormu

Evet blog ile internetten parakazanılır ben ve benim gibi bir çok blog yazarı internetten güzel paralar kazanıyor.Blog sayesinde parakazanabilmeniz bloğunuzun ve bloğunuzdaki içeriklerinde çok iyi olması sizin için daha iyi olacaktır.Blogunuz için kısa yada uzun vadede plan yapmalı ne iş yapacağınıza blogunuzun kimlere hitap edeceğini iyi düşünmeli bloğunuzu ona göre açmalısınız.Zamanla bloğunuzun marka haline gelmesini sağlamalısınız.

İnternette blog ile parakazanma (ek gelir elde etme) yolları

  • Satış ortaklığı affiliate marketing:İnternette ürün yada ürünleri başkalarına tanıtıp bu ürünü satarak komisyon kazanma işidir.İnternette ürünleri arayan kişilere ulaştırmak ve bu ürünü satın alındığında size yüzde ellilere varan komisyonlar veren sistemdir.Satış ortaklığı sistemi.İstediğiniz ürünleri seçerek bu ürünleri bloğunuzda tanıtıp ayda binlerce tl sürekli kazanç elde edebilirsiniz.3 adımda 2000 tl kazanmak okuyun.
  • Blogunuza reklam almak:Bloğunuza reklam almak yani resim banner link ekleyerek bloğunuza kişilerin reklam vermesi ile bu kişilerden ücret alma işidir.Reklamı haftalık yada aylık olarak ücretlendirerek bloğunuzdan reklamlar sayesinde gelir elde edebilirsiniz.
  • Google Adsense Reklam Ortaklığı:Az önceki reklam alma yöntemleri ile benzer bir reklam ile kazanma yöntemidir adsense reklamlarının farkı bu reklamların aylık sabit kazançları elde etmek yerine değişebilen kazançlar elde edilebilmesidir.Blogunuza adsense reklamı aldığınızda bu reklamlardan tıklama ve gösterim başına ücret alırsınız bir tıklamaya 50 kuruş verdiğiniz düşünürsek 10 tıklamada 5 tl kazanç elde edersiniz bu tabiki bir örnek bu sayede milyonlarca lira kazanan bir çok blog yazarı bulunuyor.

Adsense Googlenin reklam ağı olması nedeniyle en güvenilir ve ödemeleri garanti olan kurallarının dışına çıkılmadığı zaman sorun çıkarmayan en güvenilir reklam alabileceğiniz sistemdir.Google adsensenin en güzel yani alakalı reklamları bloğumuzda yayınlaması ve buda tıklama oranının yüksek olmasını sağlamaktadır.Örnek internette iş imkanları arayan bir kişiye girmiş olduğu bir başka blogda bu reklamları gösterip kişinin zaten aradığı bir şey olduğu için tıklamasıda normal bir sonuç olması kaçınılmazdır.

Blogdan parakazanmak için oldukça fazla yöntem var.En etkili yöntemler olarak satış ortaklığı adsense reklamları ve yazarlık işi en fazla getirisi olan imkanlardır.

Blog yazarlığı ile parakazanmak:Bloğunuz ilgi çekici ve yazılarınız begenilir ise başka bloglara yazarlık teklifi alarak bu sayede bu iş ilede güzel kazançlar elde etmeniz mümkün.Bu sayede yazarlık işi ile binlerce tl yazdığı makalerler ile gelir elde eden blog yazarları vardır.Yazarak para kazanmak okuyun.

Blog yazarlığı ile iş teklifi:Bloğunuzda yazdığınız içerikler dikkat çekici içerikler ise blog yazarlığı ile iş teklifleri almaya hazır olun.Çok iyi bildiğiniz alan ve konularda yazacağınız yazılar sizi uzman bloğcu olarak tanıtacağından bu yazılar dikkat çekici olduğunda size iş teklifleri gelmeye başlar.İşveren ajanslar bloğunuzu bulacaktır.

Blogdan Parakazanmaya başlayın

Google arama motoru zamanla bloğunuza değer verecek ve bu sayede bloğunuza google vasıtası ile binlerce milyonlarca kişinin bloğunuza girip sizin yazdıklarınızı okumalarını sağlayacaktır.İnternette günümüzde en populer kullanım aracı olduğu gibi google’de bir dünyanın en büyük ve sürekli arama yapılan bizlerinde kullandığı google arama motorudur..Bloğumuzdan google tarafından gelen ziyaretçiler sayesinde parakazanacaksınız.

Blog yazarak ne kadar kazanırsınız

Aldığımız ödemelerden bir kısmını altta inceleyebilirsiniz.

Komisyon Bilgileri Toplam Satış Raporu – TL – (Stopaj kesintisi hariç)
Toplam
2015-2016 Devreden Bakiye 0.00 TL
 Komisyon Toplamı 3306.90 TL
Komisyon Toplamı 3306.90 TL
Ödenen Toplam 3271.24 TL
Kalan Toplam Bakiye 35.65 TL

Blog kazançları Ücretsiz Bonuslar
Blog Kazançları Süpriz Bonuslar

Bir çok blog yazarı internette çok büyük kazançlar elde ediyor.Tabi sizlerin ne kadar parakazanacağınıza bizler bir şey diyemeyiz.Bloğunuza vereceğiniz önem gelen yorumlara hızlı cevap vermek ile zamanla bloğunuzdan hatırı sayılır kazançları elde etmek hiçte zor olmayacaktır.Günde yapacağınız bir yazı ile sadece bir kaç saat çalışma istediğiniz zamanlarda ayda 1000 tl ve üzeri kazanç blogculuk ile elde edilebilir.Bloğunuzda iyi içerik,özgün yazılar,disiplinli çalışma,zamanlı çalışma ve sonunda para blog ile parakazanmak için size tavsiye edebileceğimiz güvenilir kaynaklardan biri olan ve bu sistem ile hemen para nasıl kazanacağınızı öğrenmek için Ücretsiz online internetten parakazanma eğitimi okuyun.

Ücretsiz anket doldurma siteleri: Blog kazançları eğitim setine bloğumuz vasıtası ile sahip olanlar için yüzlerce anket sitesinin bulunduğu anket sitelerini ücretsiz olarak vermekteyiz.Anket sitelerini öğrenmek ve bu sitelere üye olup anket doldurma işi yapmak isteyenler için kısa süreliğine sınırlı sayıda alıcıya gönderilecektir.Bu eğitim setini alanlar mail adreslerini gönderip anket doldurma sitelerine ücretsiz sahip olacaklardır.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz Bu günkü yazımız web siteleri E Ticaret siteleri ürün satışı yapanlar için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super