Home » Blog Para » Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır

Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır

Blogger blog ile nasıl para kazanılır

Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır

Sizlere bu yazımızda internetten nasıl para kazanacağınızı öğrendiğiniz yöntemleri eğer adım adım harekete geçirirseniz sizlere üç ay içinde para kazanadıracak bu sistem ile ömür boyu para kazanacaksınız.

Online çalışarak iş yapmak isteyenler hiç bir şey bilmedikleri için malesef yanlış yol ve yöntemler denemelerine rağmen pek başarılı olamıyor.Bu nedenle para kazanmak yerine sadece zaman keybederler.İşte bu yazımız sizlere denenmiş gerçek kazandıran internet işi olarak en çok tercih edilen sermayesiz para kazanmanızı sağlayacak bu yazımızı okuyun.

İnternette iş yaparak para kazanmak istiyorsun değilmi? Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır elbette her kez para kazanmayı ister.

Bende internetten para kazanmak için bir çok yol yöntem denedim para kazanmak için bir çok e kitap satın aldım ve cebimden çok fazla para harcadım ilk bir kaç ay yaptığım çalışmalar sonucunda etrafım ve ailemin boş işler ile uğraştığımı internetten para kazanılamayacağını söylemeleri inanmamaları beni hiçte yaptığım işlerden vazgeçme isteği yerine dahada işimi sıkı sıkı bağlanmamı sağladı.

İşte sizlere benim internetten günde bir kaç saat çalışma ile nasıl sermayesiz para kazanmaya başladığımı artık sizlerede öğreteceğim.Sizde bu iş ile başarılı olarak para kazanmanın tüm yollarını adım adım öğrenebileceksiniz.

Videolu Ve yazılı internetten para kazanma eğitimleri ve derslerimize sınırlı sayıda sadece 100 kişiye verileceğinden acele etmenizde fayda var.

İnternette iş yaparak para kazanmak istiyorsun değilmi? Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır elbette her kez para kazanmayı ister.İnternette hiç bir sermaye gereksinimi olmadan ücretsiz yollar ile para kazanmanın mümkün olduğunu biliyormuydunuz?

Türkiye’de internetten para kazanma adına pek fazla bir kaynak malesef yok kimse internette nasıl para kazanıldığını anlatmaz yada söylemez.

Haklılarda yıllarca yaptıkları çalışmalar hatalar harcadıkları paralar ve bunun sonucunda güzel paralar kazandıkları işleri bulmaları ve bu işlerde nasıl para kazandıklarını cüzi bir ücretle internetten iş arayan para kazanmak isteyenlere satarlar.

İşte bende internette yıllardır yaptığım iş ve işler hakkında şimdiye kadar nasıl kazanç elde ettiğimi izlediğim yol ve yöntemleri internette iş yapmak isteyenlere binlerce tl harcamak yerine ücretsiz olarak para kazanmalarını sağlayacak eğitimleri sizlere sunuyorum.

İlk başlarda benim yaptığım hataları yapmadan boş internet işleri ile uğraşmadan blog yazarlığı ile para kazanmayı sizlere öğretiyoruz.

İnternette bir blog açarak bu blog yada bloglar sayesinde bir kaç yol ile sizde para kazanabilirsiniz.Yıllar önce 2009 yılında internette bende sizler gibi internet işleri hakkında aramalar yaptım.Bir çok iş imkanı para kazandıracağını vaad eden işleri denedim ve internette gerçek güvenilir olan para kazanma yollarını öğrenip uyguladım.

Bu sayede bende internetten para kazanan internet girişimcileri arasında yerimi aldım.Peki internette sermayesi iş yapmak ve severek yapabileceğiniz bir internet işi varmı?Evet var.

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanın

İnternet ortamında bir çok web sitesi ve bloglarda yazı okumussunuzdur.Peki bu blog ve sitelerdeki yazıların aslında para kazanmak ve blog yazarları için bir iş imkanı olduğunu biliyormuydunuz?Bir blog sahibi olarak internette düzgün yapacağın çalışmalar ile ayda binlerce tl kazancı ve aileni geçindirebilecek kadar para kazanman mümkün.

Bloğunuza yazacağınız yazılar alacağınız reklamlar yada ürün tanıtımları ürün satışları ile ciddi miktarlarda para kazanmanız hiçte zor değil.Söz uçar gider fakat yazılar kalıcıdır.Bu gün yazacağınız bir yazıyı internette 5 yıl sonra bile başkaları tarafından okunması doğaldır.

Blog yazarlığı Blogger blog ile para kazanmak bir çok para kazanma imkanını size açabilir.İşte yıllardır blog bloglar ile elde ettiğim kazanç bilgi birikim ve deneylerimi sizlere bu yazımda aktaracağım.

Para Nasıl Kazanacaksınız

İnternette online iş yaparak tam olarak ne yapmanız gerekiyor?

Adım 1:ücretsiz olarak google tarafından desteklenen blogger blog kendinize ait ücretsiz bir sitenizi nasıl kurup bu siteyi para kazandıracak otomatik makinaya nasıl dönüştürürsün.

Adım 2:Ücretsiz kuracağın blog ve bu blog ile hangi yollardan nasıl para kazanacağını adım adım ve detaylı olarak öğrenecek ve uygulamalar ile sende para kazanabileceksin.

Ben ve benim gibi bir çok internet kullanıcısı Dünya üzerinde bilinen en etkili para kazanma yöntemleri ile güzel paralar kazanırken yazımızda benim kazanç kanıtlarımdan bazı örnekler görebilir ve bu kazançları artık sizlerde elde edebilirsiniz.

Blog ile internetten ne kadar kazanç elde edilebilir

Blogger blog ayazarları için aylık kazanç limitlerinde bir sınır yoktur.Sizin yapacağınız çalışma azim ve emeklerinize göre kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz diyebilirim.

Aylık olarak blogunuzdan 1000 TL yada 10.000 TL bile kazanabilirsiniz.Bu rakamları kazanan hatta daha da fazla kazanan blogcular biliyor ve tanıyorum.

Blogger blog ile para kazanmak

Size blog ile internetten para kazanacağınız bir çok yol ve yöntemin hangileri olduğunu öğreteceğim gibi isterseniz benim bloglar ile elde ettiğim kazançlardan bir kaçına alt bölümden göz atabilirsiniz.Bunlar Sadece bir kaç yerden alınan ödemelerdir.

Blog ile para kazanma kanıtlarım Video

Blog yazarlığı ile elde ettiğim kazançlar ve aldığım ödemeler

1260 TL

1200 TL

60 TL

İsim Soyisim Tarih Ödenen Tutar
ENVER ÇOBAN 23-03-2018 150
ENVER ÇOBAN 28-11-2017 180
ENVER ÇOBAN 30-08-2017 120
ENVER ÇOBAN 15-05-2017 150
ENVER ÇOBAN 04-05-2017 210
ENVER ÇOBAN 18-04-2016 30
ENVER ÇOBAN 12-03-2016 120
ENVER ÇOBAN 16-09-2015 120
ENVER ÇOBAN 26-12-2014 120

Başka bir alandan aldığım ödemeler

Komisyon Bilgileri Toplam Satış Raporu – TL – (Stopaj kesintisi hariç)
Toplam
2009-2010 Devreden Bakiye 0.00 TL
Satış Ortaklığı Komisyon Toplamı 3432.47 TL
Komisyon Toplamı 3432.47 TL
Ödenen Toplam 3419.50 TL
Kalan Toplam Bakiye 12.97 TL
Ödeme aldığım bir başka sistem
Mevcut ‎106.45 TL in approved unpaid commissions
ve ‎144.48 TL in commissions waiting for approval by merchant
Bana geçmişte yapılan ödemeler
Ödeme geçmişi id’si
Ödeme tarihi
Miktar
Affiliate notu
f6ce3b7a
23/05/2016 12:13:28
‎69.55 TL
25cb83a8
8/03/2017 13:08:52
‎98.75 TL
1fbc704a
8/06/2017 14:04:47
‎98.75 TL
6a98b434
23/08/2017 15:43:19
‎74.32 TL
1c0e1285
25/09/2017 14:44:31
‎114.13 TL
03f60176
8/11/2017 13:42:43
‎76.09 TL
ef5bc6cf
8/03/2018 13:15:33
‎83.38 TL
‎614.97 TL

Üstte gördüğünüz blog yazarlığı ile elde edilmiş ve ödemeler alınmış güvenilir ve gerçek kazançlardır.Yıllardır bu işlerin içinde olan biri olarak size para kazanmanızı sağlayacak tüm bilgiler öğretilerek kısa süre içinde uzman internet girişimcileri arasına sizde adınızı yazdırabileceksiniz.

Bu bilgileri hiç bir yerde bulamaz hiç kimse size anlatmaz.Adım adım internette düzenli ömür boyu gece uyurken bile sizde kazanmak istemezmiydiniz?

Sermaye gerekmez istediğiniz saatlerde çalışma,kimseden emir almadan rahat çayınızı yudumlarken size 7 24 kazanç sağlayacak bir sistem.Ben ve vebim gibi blog yazarlarının severek yaptığı ve kazandıkça daha sıkı sarıldığımız blog ile para kazanma yollarını artık sizde öğreneceksiniz.

Blog açmayı bilmiyorum ne yapacağım

Blogger blog açmayı bilmeyenler artık istedikleri kadar bloğu tek kuruş ödemeden 1 değil 10 larca bloğu nasıl kuracağı bloğunu nasıl yayınlayacağı blog içinde yazıları yazma kriterletini öğrenecek.Adım adım para kazanmaya doğru ilerleyeceksiniz.

Blogunuzu nasıl oluşturacağınız, sizi hiç bitmeyen bir yazı fikirler listesiyle nasıl başlayacağınız, blogunuzu nasıl tanıtacağınızı ve buradan nasıl çıkaracağınızı, okuyucular ve takipçilerin nasıl edinileceğini ve nasıl para kazanılacağını göstereceğiz. Artık sizde blog sayesinde  para kazanabilirsiniz…

Blog’unuzla Para Kazanmak Eğitimlerimizden bazıları

  • Blog’unuzla çevrimiçi para kazanmanın en iyi 5 yolu
  • Bağlı kuruluş pazarlama
  • Yeni blog yazarları için en iyi satış ortaklığı ürünleri

Blog ile nasıl ve nerden para kazanacağız

İşte en güzel tarafı bu blog açtınız fakat bloğunuzu nasıl para kazanma makinasına dönüştüreceksiniz.Üstte videoda izlediğiniz kazanç kanıtları ve o elde edilen sitelerdeki ürünlere sizde ücret ödemeden üye olacak ve ürünlere hemen ücretsiz ortak olabileceksiniz.

Bu sitelerin hangileri olduğu eğitim setimizde anlatımıştır.Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır?İnternette üye olduğunuz bu sitelerdeki ürünleri nerelerde tanıtıp satış yaparak para kazanacağınız,reklam alanları bloğunuza müşteriyi nasıl bulup satışları arttıracağınızı adım adım öğrenmek için işte size büyük bir fırsat.

Evet size internette bir kaç saat çalışarak belkide bir işte çalıştığınız parayı kazanmanızı sağlayacak olan eşiniz ve aileniz ile daha fazla vakit geçirme imkanı sunacak ve işinizi internette istediğiniz saatlerde yapabileceğiniz bu işin maliyeti ne kadar mı?

1 Benim Hikayem

2. Ürünleri internette nasıl bulacaksınız Bonus değeri 50 tl

3.Ürünleri Nasıl Satabiliriz değeri 60 tl

4 .Blog ve siteye ilk yazıyı yazma değeri 50 tl

5.Para kazandıracak site nasıl kurulur değer biçilemez

6.Satış arttırmak için bilgiler değeri 50 tl

7.Sosyal Medyanın Önemi 60 tl

8.Sizi başarıya götürecek yol 49 tl

9.Başarı için 5 yol

10.Ürünler Satma Yolları değeri 50 tl

Üstte gördüğünüz ve sizlere ücretsiz olarak vereceğimiz bonuslar bile ayrı ayrı para ile satın alabileceğiniz çok özel bilgiler içermektedir.Size kısa yoldan adım adım neler yapmanız gerektiğini öğretecek olan para kazanmanın tüm yollarını anlatan e kitabımız kısa bir süreliğine ne kadara sahip olacağınız alt kısımda belirtilmiştir.

Ücretsiz blog açarak para kazanma eğitimimiz kısa bir süreliğine 99 tl yerine 69.90 TL dir.

Eğitim setimiz e kitap pdf dökümanı olup sipariş verdiğinizde bize göndereceğiniz mail adresinize gönderilecek bilgisayarınıza indirip eğitimlere hemen başlayabileceksiniz.

Ayrıca Blogger Blog İle Nasıl Para Kazanılır eğitim setini alanlar için ücretsiz olarak oldukça yararlı bir bonusu sizlere gönderiyoruz.

Ücretsiz bonusta neler ver.Bu set bile para ile satılabilecek blog ile para kazanma eğitimi sahibi olacaklara ücretsiz verilecektir.

Blog yazarlığı, pasif gelir yöntemi olabileceği gibi asıl gelir kaynağınız da olabilir. Böyle bir potansiyeli var.

“Blog yazarak ne kadar para kazanabilirim?” Sorusundan önce “blogger olmak benim için uygun bir seçim mi?” Sorusuna cevap vermek daha doğru olur.

Yazacak enerjimiz ve topluma fayda sağlayacak vasıflarımız varsa artık erteleme işine son verip derhal bir blog sitesi açmamız gerekir.

Peki bu sete nasıl sahip olacaksınız Blogger Blog İle para kazanma eğitim setine sahip olabilmek için ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize bu eğitimler gönderilecektir.
Ücretsiz Blog Nasıl Açılır Video


İlk adımı atmak başarmanın yarısıdır.Sizler kazandıkça bizlerde mutlu olacağız.

Blogger Blog İle Para Kazanma Eğitimleri

Blog yazarak para kazanma eğitimlerimiz videolu ve yazılı olarak verilmiş olup az kişide sayı bu eğitimlere ulaşabileceğinden sizde internette iş yaparak sermayesiz hangi yollar ile para kazanacağınız öğretecek bizlerin bu yöntemler ile kazanç elde ettiğimizi sizlerin hata yapmadan kandırılmadan bu eğitimler ile para kazanmanızı sağlıyoruz.

Bu eğitimlere üye olacaklar yeni eklenecek olan ders videolara sınırsız ve bir daha ücret ödemeden sahip olacaktır.Derslerimizin bulunduğu sayfada kafanıza takılan yapamadığınız her türlü takıldığınız konularda yardım edilecektir.

Karar senin ya internette boş boş gezmeye devam.Yada bu internet ortamında sizde pastadan payınızı almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

PDF Dosyası olan ve eğitimleri satın alan kişilerin mail adresine gönderilecek e kitaplar ile öğrendiklerinizi uygulayıp para kazanacaksınız.Tüm bu bilgiler kendi tecrübelerim olup hiç bir yerde bulamayacağınız gibi sizlere her türlü destek verilecektir.

Kısa bir süre için iki adet e kitabımız sizlere 69.90 TL olup sınırlı sayıda kişiye satılacağından acele etmenizde fayda var.İşte size fırsat para kazanmak isteyenler için tüm bilgiler e kitabımızda yer almaktadır.

Ödemeyi İş bankası altta bulunan hesaba ödemelerinizi yaptıktan sonra bize mail adresinizi bildirerek E kitaplarını mail adresinize gönderilecektir.Mailinize gelecek olan linke tıklayıp pdf e kitabı açarak tüm bilgilere kolaylıkla ulaşıp öğreneceksiniz.

E kitabımız internette arayıp bulamayacagınız bilgileri içermekte olup kısa süreliğine indirimli olduğundan ve ücretsiz bonusları ilk 100 kişiye verilecek olması nedeniyle bu fırsat ve indirimleri kaçırmamak için sizde ilkler arasında yer alıp e kitabımızı indirimli ve ücretsiz bonuslara sahip olmak için acele etmenizde fayda var.

E kitabmızın fiatı kısa bir süre sonra artacaktır.

Eğer bu bilgileri uygulayıp basarılı olamamanız durumunda sizlere paranızı sorgusuz sualsiz geri iade edeceğiz.

 

 Şube No: 2240

Hesap Numarası: 0481329

İban : TR560006400000122400481329

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super