Home » İnternet Haberleri » Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme
Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme
Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme

Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme

Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme Kısa boyunuz nedeniyle mutsuzmusunuz boyunuzun kısalığı özgüveninizide kaybetmenize nedenmi oluyor?

Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme
Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme

Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme Kısa boyunuz nedeniyle mutsuzmusunuz boyunuzun kısalığı özgüveninizide kaybetmenize nedenmi oluyor?Belki düşünceniz boyum az daha uzun olsa dahada farklı biri olurdum diye düşünüyor olabilirsiniz.İşte kısa boylular için araştırıp sizler için yazdığımız boyu uzatma yazımızı okuyun.

Artık her şeyin farklılaşması insanların yıllar öncesine göre görünüm giyimlerine özen gösterir olmaktadır.Artık aranan kişide dış görünüş bu bir iş başlangıcı yada sevgili bulma anlamında ilk aranan görünüm olmaya başlamıştır.Özellikle bayanlar boylu erkekleri tercih ediyor.Boyu kısa olanlar ise boyumu nasıl uzatabilirim araştırmaları yapıyor.

Kişilerde aranan özellik arasında onu ön plana çıkaran özellik nedir?

Elbetteki boyunun uzun olması Boyu uzun olan kişiler nasıl avantajlıdır?Bu konuda yapılan araştırmalar sonucunda boyu kısa olanlar uzun boylulara oranla iş bulma konusunda çok zorlanıyor.İş görüşmelerinde kısa boylular çabuk elenebiliyor.

Kısa boylular kızlar tarafından ilgi gösterilmezken aşk ve ilişki alanlarında başarısız olmaktadırlar.Araştırma ve yapılan anket sonuçları boyu kısa olanların karşı cinse yaptığı teklif sonuçları yüzde 18 ken uzun boylularda yüzde 82 dir.Anket sonuçlarına göre ilişkiye girecekleri kişinin boyunun uzun olmasını istemektedir çıkan oran yüzde 83 tür.

Boyu uzun olanlar yaptıkları işte çok fazla başarılı olup terfi etme şanslarıda oldukça yüksek oluyor.

Boyunuzun uzaması için ne yapmalısınız

Boy uzatmak için amaliyat pahalı ilaçlar kullanmanıza gerek yok düzenli beslenme,spor yapmak,telkin ve bir çok faktör boyunuzu uzatabilir.Boy Uzatma Formulu Kitabı İnceleme size çok büyük yardımı dokunacaktır.

Boy uzatma e kitabını sizde okuyup uygulayacağınız öğreneceğiniz yöntemler ile boyunuzu uzatabilirsiniz.Daha önce bu konuda yazdığımız ve bu e kitaba nasıl ulaşabileceğini öğrenebileceğiniz yazımız Hızlı boy uzatma yolu okuyun.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

En etkili boy uzatma yolu 2018

En etkili boy uzatma yolu 2018 Artık sizde boyunuzun kısalığına kalıcı çözüm olacak En etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super