Home » İnternette İş İmkanları » Canlı Destek Sistemi Jivochat

Canlı Destek Sistemi Jivochat

Canlı Destek Sistemi Jivochat

Canlı Destek Sistemi Jivochat

Web siteleriniz için canlı destek sistemi jivochat ile kendinizi ve ürünlerinizin satışlarını arttırmak ve kazançlarınız katlamanızı sağlayacak en etkili yöntem.

Web siteleriniz için canlı destek sistemi jivochat ile kendinizi ve ürünlerinizin satışlarını arttırmak ve kazançlarınız katlamanızı sağlayacak en etkili yöntem.E Ticaret siteleri ve internette para kazanma çalışmaları yapan tüm sitelerin kar etmek için kullanabilecekleri kullanan sitelerdeki artışların yüzde yüzlerin üzerine çıkması jivochat kullanımını büyük derecede arttırırken artık Türkiye’de de canlı destek sistemi jivochat kullanmaya başlamıştır.

Jivochat Ücretsiz Üye Ol Buradan >>

Diğer online sohbet sitelerinden çok daha farklı özellikleri ile bir numaralı destek sistemi arasında yer alan jivochat site sahipleri ve müşterilerin büyük begenisini kazanarak hem satış hemde alışlarda daha etkili olmaktadır.Bu yüzden sitelerinizdeki satışlarınızı katlamak için ”jivochat canlı destek sistemini önermekteyiz”.

Kendi sitemizde de kullanmış olduğumuz sohbet sistemi jivochat sayesinde ziyaretçilerimiz ile anlık görüşmeler site ziyaretçilerimizin sitemizde geçirdikleri zaman öğrenmek istedikleri her türlü bilgiyi anında öğrenerek bize güvenmelerini sağlamak ve kısa süre içinde satış yapmamnız canlı destek sistemi ile gerçekleşmektedir.

İnternette online alış verişlerde güven çok önemlidir.Bu yüzden bir çok web sitesi müşteri kaybeder.Sitelerine gelen ziyaretçiler bilgi sahibi olmak ister fakat sitelerde ulaşabilecekleri kimseyi bulamayınca alış veriş yapmak istemez işte bu yüzden canlı destek sistemi jivochat ile bu sorunuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sizde artık sitenize gelen ziyaretçi müşterilerinizi mutlu müşteriler olmasını sağlayabilir satışlarınızı kat kat artırabilirsiniz.Şimdi Türkiye pazarında bulunan jivochat tüm iletişim kanallarını bir araya getirmiştir.Jivocaht canlı destek sistemi kurulumu oldukça basit olup kullanmak çok basittir.

”İnternette satış yapan E Ticaret ve diğer siteler için canlı sağlamış olduğu destek ve diğer bilgileri sizlere ulaştırmak için jivochat sitemizde denenmiş olup büyük geri dönüşüm sağlaması nedeniyle sizler için canlı destek sistemini önermekteyiz”.Sitenize gelen müşterilerinizi karşılamak onları mutlu edeceği gibi size güvenip satışlarınızı hızlandırmayı sağlayacaktır.

Canlı Destek Sistemi Jivochat Özellikleri

Canlı Destek Sistemi

Jivochat sohbet sistemini sitelerinize entegre ederek Facebook sayfanız,Viber Telegram kanaları kullanımı,e posta adresiniz ile kendi e posta kanalınızı kurmak,destek hattı oluşturmak ve telefon kanalınızı bağlayıp gün boyunca tek kanal üzerinden müşteriliniz ile bağlantı kurabilirsiniz.

Jivochat sitelerdeki müşterilerin siteyi girip hemen çıkmasını önlemek için çözüm olmaktadır.Canlı destek sistemi jivochat ile otomatik mesaj gönderme özellikleri ile müşterilerin bilgilendirilmesi ve satışların arttırılmasını sağlayan en etkili etken olarak sitenizde bir müşteri ürünü satın alam istedi ve sepeti ekledi fakat yarım saat her hangi bir işlem yapmadıysa ona anında etkili bir mesaj göndererek satışı hızlandırmanız mümkün.

Jivochat canlı destek sistemi ile sitenizden bilgi almak isteyen ziyaretçileriniz ile sohbete anında katılabilir ismini ve e postasını vermesini isteyebilirsiniz.Sitenizde bulunan ziyaretçinin sosyal medya profilini görme imkanınızda vardır.

Jivochat canlı destek sistemini istediğiniz yerden kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Jivocaht 73 dilde çeviri yapabilme özelliği müşterileriniz hızlı destek vermenizi sağlaması ve müşteriyi mutlu ederek ürünlerinizin satın alınması için gerekli olan tüm desteği fazlasıyla sunmaktadır.Sitenizde olmasanız dahi gelen soruları sizin e postanıza iletiyor olması kişiye daha sonra ulaşıp sohbet edebilmenizi sağlamaktadır.

Sizde şimdi sitenizdeki ziyaretçi ve müşterileriniz için daha iyi bir hizmet satışlarınızı katlamak için sizde hemen Jivochat Sitesine Üye Ol’abilirsiniz.Üye olduktan 5 dakika sonra jivochat kullanabilir her türlü desteği alabilirsiniz.

Jivochat Üye Olma ve kurulum

Jivochat üye olmak ve sistemi kurmak oldukça basittir.Gelelim canlı sohbet sistemi jivochat üye olma ve sitenize nasıl entegre edeceğinize gelin hep beraber bir göz atalım.

Jivochat Sitesine Üye ol Buradan

 

Jivochat üye olma

Üstte ücretsiz kaydol tıklıyoruz.Daha sonra e posta ve şifre giriyoruz ileri butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra karşımıza çıkacak alana sitede görünecek olan ismi belirliyor jivochat kullanıcı alan adını belirleyip ileri tuşuyla devam ediyoruz.

Kaydınız tamamladıktan sonra panelinize e posta ve şifreniz ile girerek sitelerinizi ekleyebilirsiniz.Sitelerinize eklemeniz için gerekli kodu aitemizde görünmesini istediğimiz alana ekleyip jivochati kullanmaya başlıyoruz.

Jivochat Siteye eklenecek olan kod

E ticaret siteleri ve diğer siteler için Canlı Destek Sistemi Jivochat denemeye değer.Türkçe canlı destek sistemi ile satışlarınızın dönüşümünü arttırmanız ücretsiz üyelik ile yüzde 60 satış dönüşümü sağlamanızı garanti ediyor.

Jivochat canlı destek kodu sitenizi hiç bir şekilde yavaşlatmaz.Jivochat detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik ve kullanım için resmi sitesi www.jivochat.com.tr

Canlı Sohbet Jivochat Video

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Evden İnternette Para Kazanın

Evden İnternette Para Kazanın Evde internet tabanlı bir iş nasıl yapılır sizde artık bu yazımızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Watch Dragon ball super