http://goo.gl/RwTm2G

Home » Web Site Kurulumu » Düşecek pr değeri yüksek domain nasıl bulunur

Düşecek pr değeri yüksek domain nasıl bulunur

Sizlere bu gün Düşecek pr değeri yüksek domain nasıl bulunur ve düşecek olan domainden haberiniz olup bu domaine nasıl sahip olabilirsiniz?

Düşecek pr değeri yüksek domain
Düşecek pr değeri yüksek domain

Sizlere bu gün Düşecek pr değeri yüksek domain nasıl bulunur ve düşecek olan domainden haberiniz olup bu domaine nasıl sahip olabilirsiniz?Pagerank yükselmiş yada düşük domainleri arıyorsanız çok şanslısınız çünkü sizlere pr değeri yüksek olan domainlere nasıl sahip olacağınızı ve bu domainleri nasıl nereden bulacağınızı bu yazımızda öğrenerek istediğiniz domaine sizde sahip olma imkanı sunuyoruz.

Düşecek yada düşmüş domain arayan webmasterler için çok değerli olan yüksek pr değere sahip domainler ile ister sitelerinize eğer bir düşünceniz proje planınız varsa ziyaretçi sayısı yüksek ve pagerank değeri yüksek olan domainleri satın alıp zaten bilinen ve google tarafından değerli domain ile işinizi yada sitenizi çok daha iyi yerlere getirmeniz mümkün.

Düşecek domain nedir

Düşecek domain önceden satın alınmış olup süresi sonlandığında domain ücretini ödemeyen domainlerin boşta kalıp boşa çıktıktan sonra herkesin alabilme imkanı olması domaine düşecek yada düşmüş domain denir.Pr değeri yüksek düşecek domainleri bulup sizler için sitemizde günlük olarak paylaşacağız yüksek pr li domain arayan arkadaşlarımız kafasına yatan begendiği domaini sorgulayıp hemen alabilecekleri listemiz sürekli güncel olup günlük düşecek domainlere yer verecektir.

Düşecek olan domain arıyorsanız size şunu hatırlatmak isterim bu domainlere önce davranan domainin sahibi olur bu yüzden acele edip pr değeri yüksek domain listemizdeki seçtiğiniz domain domainleri sorgulatıp hemen sahip olabileceksiniz.Her dilde ve her harfte istediğiniz kelime aralığında domain sahibi olabilirsiniz.

Pr5,pr6,pr7,pr8,pr9 düşecek domainleri nasıl bulurum

Günlük olarak sürekli pr değeri yüksek domain listesinden istediğiniz domaine sahip olabilirsiniz.İnternet ortamında olup web işi ile uğraşanların tek isteği yüksek pr değerli domainlere sahip olmaktır.Malesef bu o kadar kolay değildir.Bu düşecek domainleri takip eden bir çok kişi bu domainleri hemen satın alır yada backorder’ler bunları kapatır.Bu yüzden yüksek pr değerli domaini bulmanız çok zordur.Siz tek tek domain sorgulama yapmaya kalksanız oldukça zorlanır yaptığınız aramalara rağmen yinede elde tutulur bir domaini bulamayabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz listede domain pr değeri ve domain hakkında tüm bilgiler yer alırken bu domainleri sorgulayıp gerçek değerleri olup olmadığını öğrenerek hemen satın almanız artık mümkün.Düşecek pr değeri yüksek domain bulmak iste sizlere vereceğimiz pr değeri yüksek domainler listesi ve sürekli güncelenen günlük düşen domainleri takip edip istediğiniz domainleri alabilmek için buraya >>

Sitemizde yer alan domain listesi günlük olup pr degerleri pr1,pr2,pr3,pr4 domainlerin a dan z ye tam listesi olup her gün düşen ve düşecek domainleri takip etmeniz mümkün.Eğer isterseniz pr4 ten sonra pr5,pr6,pr7,pr8,pr9 ve üstü domain listesi arıyorsanız sizlere günlük olarak domain listesinide gönderebiliriz.Artık pr değeri yüksek olan domain bulmak sizin için hiç zor olmayacak pr değeri yüksek domainlerin günlük haftalık yada aylık olarak her gün mailinize gelmesini isterseniz ve değeri yüksek domain arayıp bulamıyorsanız üzülmeyin.

Her gün düşen Düşecek pr değeri yüksek domain mailinize gelsin kendi istediğiniz özel bir alan adı isteyenler ayrıyeten bunu belirtip istedikleri domainin düşmesi sonucunda ilk haberdar edilecek kişi olacaklarından bizlerle irtibata geçmelerinde fayda var evet arkadaşlar pr değeri yüksek domain listelerine sahip olacak arkadaşlarımız bu listedeki domainlari satarak çok güzel bir ek gelirde elde edebilirler  iletişim bölümünden bizlere ad soyad ve mail adreslerini göndererek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ucuz Domain ve Hosting Sahibi olun Detaylar için buraya tıkla

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

5 comments

  1. Gerçekten PR5, PR6, PR7, PR8, PR9 domainleri alabiliyor muyuz? Bende istiyorum. Bana PR5 ve üzeri lazımdı zaten. Az önce siteye baktım PR4 e kadar ücretsiz veriyor. Diğerlerini nasıl alacağız?

    Hatta Sitemde bile yayınlarım bunları… Paylaşım için çok teşekkür ederim.

    • Merhaba batuhan yazımızda belirtmiş olduğumuz pr1 pr2 pr3 pr4 domain listemizi ücretsiz olarak yayınlıyoruz.Tabiki pr5 pr6 pr7 pr8 pr9 güncel hergün yenilenen düşecek ve düşmüş pagerank domainlerimizde mevcut olup bu domainleri günlük haftalık ve aylık olarak isteyenlere yollamaktayız pr değeri yüksek domain listemizi incelemek ve domaini satın alabilmeniz için bizimle iletişime geçbilirsiniz istediğiniz domainin sahibi olabilirsiniz.

  2. Çok iyi bir anlatım olmuş ben siteye bakdım hecbirşey anlamadım ( bu site cok iyi onda soyleyim)

  3. Google artık pr değerlerini kaldırdığı için malesef pr değeri yüksek domainlerin hiç bir önemi kalmamıştır.Şimdi alexa değeri düşük olan domainler daha fazla tercih edilir olmuştur.Bu yüzden artık sitemizde normal sıfır domain ve hosting tanıtım yazılarına yer vereceğiz Rusif sitemizi beğendiğin için Teşekkür eder sana kolaylıklar dilerim.

  4. Elinize sağlık. Güzel paylaşım olmuş, fakat pr çalışmasından ziyade kaliteli içerik sanırım çok daha önemli oldu. Konuyu her forumda takip ediyoruz. Ama anlaşılan kendi içeriğini kendi yaratan firmalar alıp başını gidiyor. Sanırım bize de doğru yolu bulabilmemiz için anlaşılan kaliteli google’da daha önce var olmamış içerikleri uzun yazı yada makale şeklinde dökerek farklı bir sonuç yaratabiliriz gibi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super