Home » En İyi Yabancı Diziler » En İyi Yabancı Dizi Breaking Bad

En İyi Yabancı Dizi Breaking Bad

En iyi yabancı dizi Breaking Bad

En İyi Yabancı Dizi Breaking Bad

En iyi yabancı dizi önerileri olarak benim size bir diğer tavsiyem Breaking Bad dizisini size önermemek benim için büyük bir üzüntü olurdu.

Bana göre tv dizileri arasında şu ana kadar gelmiş geçmiş en güzel yabancı dizi olarak ölmeden önce izlenmesi gereken izlenme listenizde bulunması gereken baş yapıt niteliğinde bir dizidir.

Breaking Bad dizisini kısaca özetleyecek olursak

Breaking Bad dizisinin imdb punaı 9.5 Fragman Yaşı elli olan ve bir üniversite’de kimya hocası olan Walter White fakat ihtiyaçları’nı karşılayabilmek için ayrıyeten otomobil yıkama işi ile uğraşmaktadır.Normal yaşantısı oldukça ağır başlı ve mutevazi kişiliği dizi kahramanı’mızın sosyal yaşantısı’nın ve aile ilişkilerini pek te iyi gitmemesine neden olabilmektedir.

Walter White çevresi ve ailesi tarafından değer verilip sevilen bir aile bireyidir.

Fakat Walter White bir zaman sonra kanser olduğunu ve belli bir zaman sonra öleceğini öğrenmiştir.Öleceğini öğrenen ve öldükten sonra ailesine daha iyi bir yaşam ve daha çok para bırakabilmek için arayışlar içine girer.Bu arayışların sonucunda bir öğrencisinin uyuşturucu işi yaptığını öğrenir.

Kendi alanı olan kimya dalında uyuşturucu yaparak ve öğrencisi ile birlikte uyuşturucu işine atılarak daha çok kazanç elde etmeye başlar.Yaşadığı bunca zamana karşı kendisine hayatın hastalık kazandırması kanser olması hasta olmadan önce yaşadığı namuslu ve dürüst yaşamayı da ona unutturmuştur.

En İyi Yabancı Dizi Breaking Bad dizisinde hem kendinin hemde kendine yakın olan çevresi ve dostlarının hayatını nasıl değiştireceğini bu dizide izliyoruz.

Dizi oyuncuları ve olağan üstü kurgusu sayesinde ve müthiş performans gösteren en iyi yabancı diziler arasında çok uzun bir süre üst sıralarda yer edinen bu harika dizinin belkide abartıldığını düşünebilirsiniz.

Bence tüm bu anlattıklarımız yetmez en iyi yabancı dizi olan Breaking Bad izlenir demekteyiz.Bu yüzden size izlemeniz gereken diziler arasında ilk sıralarda önerdiğimiz bir dizi olduğunu hatırlatmak ta fayda var diye düşünüyorum.
About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super