Home » En İyi Yabancı Diziler » En İyi Yabancı Dizi Önerileri

En İyi Yabancı Dizi Önerileri

Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Dizi Önerileri | İzlenmesi Gereken En İyi Diziler | IMBD 8.0 Üstü Olan Yabancı Dizi Önerileri

Dizileri seviyor ve izlenebilecek dizilermi arıyorsunuz?En Güzel İzlenecek diziler hangileri?En fazla izlenen yabancı diziler gibi arama içindeyseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim.

Bu yazımızda sizlere gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi önerileri sıraması ve izlenebilecek güzel dizilerin IMBD puanları yüksek en çok izlenen yabancı dizi sıralaması verilmiştir.Eminim ki en iyi yabancı diziler önerileri sıralamasında sizler için seçmiş olduğumuz bu bir birinden güzel diziler siz değerli okuyucularımızında hoşuna gider beğenirsiniz.

10- Scorpion

Scorpion

IMBD 7.2 Fragman

Yabancı diziler arasında çok büyük ilgi görüp begeniyle izlenen Scorpion Amerika kategorisinde ilk sıralarda yer edinmiş başarılı bir dizi olarak tarihe geçmiştir.Scorpion dizisi izleyicilerinin karşısına drama,komedi ve aksiyon türü olarak karşımıza çıkmıştır.

Scorpion dizisi’nin konusu ise büyük bir zekaya sahip Walter O’brien davranış bilim uzmanı,diğeri mekanik dehası,bir diğeride matematik uzmanı  4 arkadaşın bu arkadaşların sosyolojik yaşamlarını düzene sokmaya çalışan ve normal bir anne olan bir kadın Amerikan FBI ajanı olan bir ekibin insanların hayatlarını ve bazende dünyayı kurtardıkları maceraları yer almaktadır.

Bu güzel diziyi ve maceralarını izlerken bu 4 kahramanın dahinin başlarındaki sorunları çözme yol ve yöntemlerini ilgiyle izlerken kahramanların sosyal çevre ile yaşadıkları uyumsuzlukları yaşadıkları aşklarda sıra gelecek üzülecek sırası geldiğinde kahkalara boğulabileceğiniz güzel bir dizi önerimizdir.

Bir yıl boyunca yayınlanan 24 bölüm halindeki dizimizi en iyi yabancı dizi önerilerimiz arasında çayınız yada kahveniz eşliğinde kafa dağıtmak için izleyebileceğiniz dizi olarak tavsiye ediyoruz.

9-Da Vinci’s Demons

 

En iyi diizler

IMBD 8.1 Fragman

İzlenebilecek en iyi yabancı dizi önerileri kategorimizde yayınlanan ve yer alan bir güzel dizi daha Da Vinci’s Demons.Tavsiye dizimizde düşüncelerin ve inançların kontrolun ele alındığı bir ülkede Da Vinci bilgi ve bilimi özgür bırakmak için mücadele eder bunun için savaş verirken dizi de de bunun hikayesi anlatılmaktadır.

Dahi olan ve insan üstü dehalarını hayata geçirmek isteyen Da Vinci bu yüzden kendi fikir ve yaptığı icadları nedeniyle işkencelere maruz kalır.

Yaptıkları ve yapmak istedikleri karşı güçler tarafından yine kendisine karşı kullanmaya çalışılır,Da Vinci’nin zekasını küçümseyip alay edenler zamanı gelince en çok onu arar ona ihtiyaç duyarlar.

Artık insanlarımızın eskiye oranla bilime ve bilgiye yönelme oranı çok yüksektir.İnsanlık tarihinde bilime en çok katkı verenlerden biride Da Vinci’dir.Dizi önerileri izlenecek diziler arasında böyle bir dizinin ve kişinin dizisi çekilince dizinin etkileyici ve baştan çıkarıcı özellikleri olmamasıda mümkün değil.

Konusu yönünden de oldukça çok güçlü olup yapımcısının şiketinin kaliteli olması elinde bulundurduğu kaliteli oyuncular ile bu yabancı dizi son yıllarda yapılan en iyi yabancı diziler arasında kendine yer bulmuştur.

8- The Last Kingdom

yabancı diziler

IMBD 8.3 Fragman

Yabancı Dizi önerilerimiz sıralamasında size tanıtacağımız en iyi dizler arasında olan en fazla izlenme kitlesi ile diğer dizimiz The Last Kingdom.

Bu dizinin konusu ve senaristinin yani yazarının bana göre bu dizi eğlenceli kitaplara dayanılarak yazılmış bir dizi olabilir.İlk çekimleri düşük bütçeli olduğu için ilk sezonda beklentileri fazla karşılamamış olabilir fakat 2 sezonda daha farklı bir dizi karşımıza çıkmıştır.

İngiltere’de 800 ila 900 lü yıllar arasında daha fazla toprak sahibi olmak topraklarını geliştirmek isteyen vikingler sahip oldukları topraklarının almak isteyen Saksonlar ile savaşması ve onları tamamen yok ederek topraklarını ellerinde tutmak istemeleri dizinin konusudur.

Bu dizi vikinglerin tanınması ve daha çok sevilmesini sağlamış olması dizinin vikinglere benzeyen Saksonlar açısından anlatılıyor olması viking severler için en iyi izlenmesi gereken yabancı dizi önerileri’mizde izlenmesi gereken dizidir.

7-The End of the F***ing World

En iyi dizi önerileri

IMBD 8.4 Fragman

2018 en iyi yabancı dizi önerileri arasında diğer tavsiye dizimiz The End Of The F*** World izlenme oranının yüksek olması sürekli üst sıralarda yer dinmesi dolayısıyla ve Netflix yapımları arasında en son yapım olan  The End Of The F*** World dizimiz listemizde yer bulmuştur.

Çok genç olan James 17 yaşında ve kensini psikopat olarak gören bir genç.Çocukluğunda bile sürekli hayvanlara zarar vermiş hatta onları öldürüp koleksiyon yapmış bir genç 17 yaşına gelince artık hayvanları öldürmek onu tatmin etmez.

Daha farklı yollar denemek isteyen James artık bir insanı öldürmenin zamanı geldiğini düşünmektedir.Bunları düşünürken Alyssa ile tanışır insan öldürmek isteyen james, Alyssa ile daha fazla vakit geçirmek hatta onunla sevgili bile olmak ister.

İlk cinayetini işlemek için uygun bir fırsat bulmayı beklerken Alyssa aslında hayattan zevk almadığnı ve gerçek babasını aradığını James e söyler onunla beraber babasını bulmaya yardım etmesini ister.Bu anın James için Alyssa’yı öldürebilmek için iyi bir fırsat olacağını düşündürür.

Bu iki genç genç kızın babalarını aramaya çıktıklarında hiç ummadıkları olaylar ve hikayenin çok farklı bir noktaya doğru ilerlediğini görecekler.Belkide konusu korku ve dehşeti andıran bir dizi gibi görünsede aslında The End Of The F*** World öyle bir dizi değildir.

Bu dizi bana göre bir mizah dizisi kara mizah işlenen izlerken keyif alacağınız en iyi yabancı dizi önerilerimiz arasında başı çeken başka bir izlenmesi gereken dizi diye düşünmekteyim.

6-Sense 8

Dizi öneri

IMBD 8.4 Fragman

En iyi izlenmesi gereken yabancı dizi önerilerimiz sıralamasında yer verdiğimiz Bilim Kurgu Dizileri arasında en iyi dizi olarak yer verdiğimiz Sense 8.

Sense 8 konusu ise Farklı ülkelerde bulunan ve yaşayan 8 faklı insanın birbirlerinin gördükleri psikolji ve hislerini yaşamaya başlaması.Bu 8 kişi bir birleri ile iletişim kurma yoluda bulur.Her biri kendi deneyimlerini paylaşır,hatta uzmanlıklarını bile aralarında paylaşmaya başlarlar.

Dizi’de ki 8 ayrı karakterin ayrı ayrı dizilerde ayrı karakterlerde dizi olabilecek kalite ve derin bir kültüre sahip Sense 8 izlenebilir.

Kötü adamlar ile karşılaşıldığında,birbirlerini hissetme özellikleri,bir birleriyle konusabilme özellikleri,birbirlerinin becerilerini biliyor olabilmeleri kendi bedenlerinden dahi çıkarak diğer karaktarin bedenine girebiliyor olmaları bilim kurgu alanına ilgi duyanlar için Sense 8 En iyi yabancı dizi önerileri dizimizi izlemeye bayılacaktır.

5-Prison Break

Dizi

IMBD 8.4 Fragman

Dizi önerileri’miz arasında en iyi yabancı diziler den biri çok fazla begeni alan Prison Break dizisi.

İşlemediği bir cinayet yüzünden hapse giren Lincoln Burrows cezaevinde infaz edilmek için beklemektedir.Tek kardeşi olan ve onu hapisten çıkarmak için çalışan kardeşi Michael Schofield elinden gelen her şeyi yapıyor.

Kardeşine yardım etmek için bilerek suç işleyip kardeşinin yanına hapse girmeyi bile göze alabiliyor.Kasıtlı olarak bir suç işleyip kardeşiyle aynı koğuşta kalıp onunla birlikta kaçma planları onu içeriden çıkarma planlarını devreye sokuyor.

Hapishane olayları ilginizi çekiyor bu tarz film yada diziler seviyorsaız en iyi yabancı dizi önerleri Prison Break izlenebilir.

4-Walking Dead

en çok izlenen yabancı diziler

IMBD 8.5 Fragman

Walking Dead Amerikada en çok izlenen tavsiye edilen en iyi yabancı dizi önerileri arasında bulunan korku ve drama dizisi olarak çekilmiştir.Polis memuru olan Rick Grimes görev yaptığı yerde vurulur,hastaneye kaldırılır.

Gözlerini Hastanede açtığında dünyayı zombilerin ölülerin hakimiyetine aldığını keşfediyor.Hastaneden çıkarak ailesini bulmak için yola koyulur yol boyunca zombilerin saldırılarına maruz kalacaktır.Karşısına zombi saldırılarından kurtulan bir çok insan çıkacaktır.

Dizide zombilere karşı verilen amansız yavaşın yanı sıra insanların kendi içlerindeki çekişmeleri aktaran bir dizi Walking Dead dizisi en iyi yabancı dizi önerileri ve yabancı diziler arasında başta olması zombi korku filmi severler için güzel vakit geçirecek dizi önerimizdir.

3-Taboo

Dizi önerileri 2018

IMBD 8.6 Fragman

Taboo dizisi kaliteli oyuncuları,dekorun,kostümün seneryosunun güzelliği tüm bunların bir araya gelmesi ile tüm dizi severlerin izlenmesi gereken en iyi yabancı dizi önerileri tüm dizi severlere bu diziyi izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Afrika ormanlarında öldüğü yada kaybolduğu düşünülen Tom Hardy 12 yıl geçen zaman zarfında 1814 yılında Londra’ya dönen elaney babasının gömülme töreninde zamanında çalınan 14 değerli elmaslar ile birlikte ortaya çıkıyor.

Büyük Britanya ve Amerika savaşı devam ederken batı sahillerinde küçük bir alanı satın alarak bir gemi sahibi olup geri kalan mirasına sahip olmak istiyor.Fakat bazı şirketler onu engellemek için herşeyi yapmaktadırlar.

Sizi bu dizi ekranlara kilitleyebilir.Özellile Tomy Hardy hayranları için ”izlenmesi gereken en iyi yabancı dizi olarak izlenebilir” bir güzel diziye listemizde yer vermek istedik.

2-Westworld

İzlenmesi gereken diziler

IMBD 9.0 Fragman

Yeni bir dizi olan yeni olmasına rağmen en fazla izlenme özelliğine sahip Westworld en iyi yabancı dizi önerileri‘miz arasında ilk sıralarda listemize girmeye hak kazanan en çok izlenen dizi sıralamasında bulunmaktadır.

Yapılan bu dizi bizi hayal alemine götürecek kendi varlığımız ve kendi benliğimizin nasıl oluşması gerektiğini sorgulamamıza ışık tutacak bir dizidir.Bu dizide özellikle Anthony Hopkins’in sadece müthiş performansı için bile izlenebilir.

Dizinin yüksek olan IMBD puanı en iyi yabancı diziler arasında üstlerde yer edinmesi sosyal medya’da oldukça fazla tavsiye edilen izlenmesi önerilen Westworld bilim kurgu dizileri arasıda en iyi olarak gösterilip en fazla izlenenler arasında olması nedeniyle en iyi yabancı dizi önerileri‘miz sıralamasında 2. sırada yer edinmiştir.

1-Game of Thrones

Dizi filmler en iyi 2018

IMBD 9.5 Fragman

Dizi önerilerimiz arasında son dizimiz ve 1. sırada yer verdiğimiz izlenmesi gereken en iyi diziler arasında Game of Thrones yer almıştır.

Bu diziyi izlemek için fazla söze zaten gerek yok.İzlenme oranı aldığı puan ile dizinin ne kadar iyi bir yapım olduğu zaten ortada.Herkez tarafından sevilip izlenen bu dizi gerçekten bu kadar övgüyü hak ediyormu?

Fantastik diziler arasında en iyi olarak gösterilen Game of Thrones dizi’yi özetleyecek olursak;Westeros’un efsanevi topraklarında hakimiyeti sağlamak fiziksel ve cinsel entrikalar ile birlikte fantastik karakterlerin yaratıkların yer aldığı savaşlara yer veriyor.

Sizde en iyi yabancı dizi önerileri sıralamasında fantastik dizilerden hoşlanıyorsanız bu dizi size göre eğer hala izlemediyseniz izlemeniz gereken bir dizi olduğunu belirtmek isterim.Sizlere izlenmesi gereken en iyi 10 yabancı dizi önerileri yazımızı burada son verirken herkese iyi seyirler mutlu günler dilerim.Bir başka yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super