Home » En İyi Yabancı Diziler » En İyi Yabanci Diziler 2018

En İyi Yabanci Diziler 2018

 

En İyi Yabanci Diziler 2018

En İyi Yabanci Diziler 2018

En güzel en iyi yabancı diziler hangileri hangi dizileri izlemelisiniz?En yeni en güzel yabancı dizileri arıyor izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

En güzel en iyi yabancı diziler hangileri hangi dizileri izlemelisiniz?En yeni en güzel yabancı dizileri arıyor izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.Bu yazımızda sizin için gelmiş geçmiş en iyi en güzel dizlerin listesi tanıtılmıştır.

En güzel diziler listemiz eminim sizinde hoşunuza gider bu tavsiyeler sonucunda belkide sizde bu dizilere aşina olabilirsiniz.İşte 2018 en populer yabancı dizi listesi.1. Game Of  Thrones


Dizi puanı 9.5 Fragman


En çok izlenen yabancı diziler arasında birinci sırada bulunan game of thrones şu anda yaşayan hayatta olan kişiler için izlenmesi gereken en etkili dizilerden biri diyebilirim.Diziyi övmeye zaten gerek yok imdb aldığı puan zaten dizinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Peki herkes tarafından izlenen begenilen bu dizi gerçekten izlenmeye değermi bu kadar değerli bir dizi olma özelliği nedir?

Bu dizinin seneryosu A Song of Ice and Fire’s World kitabından esinlenerek çekilmiştir.Kitabın özelliği ise insan oğlunun yazmış olduğu en önemli ve en büyük hikayeyi anlatmış olmasıdır.
Dizi seneryosu ve hikayede öyle olaylar ve karakterler yer almaktadır ki her bi hane ve kişiden çok farklı bir dizi çıkar.İzlediğiniz yada ilk defa izleyeceğiniz bu dizide hiç bir film yada bir benzerli göremezssiniz.


Game of thrones dizisi Yüzüklerin efendisi dizisindeki gibi kahramalarda az erkek,cüce ve babasız olanlardan oluşmaktadır.

İşte bu özellikleri barındıran Game of thrones en iyi yabancı diziler süper kahramanlar yada prenslerden daha fazla ilgi görüp izleniyor.

Bu dizinin konusu oldukça geniş olup diziyi kısaca özetlemeye çalışırsak Dokuz asil aile, Westeros’un efsanevi topraklarında kontrolü sağlamak için hem fiziksel hem de siyasi ve cinsel entrikalar içinde fantastik karakterlerin ve yaratıkların da bulunduğu savaşlar veriyor.
Sizde hala en iyi yabancı diziler arasında yer alan gösterilen Game of thrones hala izlemediyseniz çok şanssınız demektir.Bu diziyi bende sizin gibi yeniden izlemeyi sizin yerinizde olmayı kısacası diziyi ilk baştan tekrar yeniden izliyor olmayı isterdim.

Game of thrones en iyi yabancı dizi olarak sizlere oldukça zevkli vakit geçirecek harika bir dizidir.


Sitemizi takip ederek en iyi yabancı diziler hakkında bilgiler alabilir sizde bu dizileri izleyebilirsiniz.About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Watch Dragon ball super