Home » Aşk&İlişkiler » Erkekleri etkilemenin 7 yolu

Erkekleri etkilemenin 7 yolu

Erkekleri-etkilemenin-7-yolu
Erkekleri etkilemenin 7 yolu

Erkekleri etkilemenin 7 yolu

Sevdiğiniz ve kendinize aşık etmek istesiğiniz bir erkeği etkileme’nin 7 yolu yazımızı okuyun.

Sevdiğiniz ve kendinize aşık etmek istesiğiniz bir erkeği etkileme’nin 7 yolu yazımızı okuyun.Hoşlanıyor ve bir erkeği çok seviyorsunuz ve onu kendinize bağlamak için neler yapacağınız hakkında her hangi bir fikriniz yok işte bu yazımızda erkeği kendinize aşık edebileceğiniz yöntemleri bulacaksınız.

Erkekleri etkilemek için sıcak bir gülümseme,erkeğe gizemli tavırlar,bir erkeği kendinize hayran bırakmak gözünü sizden ayırmamasını sağlamak için güzel bir görünüm ile bir erkeği kendinize bağlamak çok ta zor olmayacaktır.Bu belirtmiş olduğumuz yöntemleri uygulayıp uzun zamandır hayal kurduğunuz ilişkiyi yaşamak sizin için zor olmayacaktır.

Erkeği etkilemek için 7 yol

1.Kendin gibi görün :Eğer sevdiğin erkek ile uzun süreli aşk yaşamak istersen kendin gibi olman çok önemli,başka kişilerin taklidini yapmayın bunu yaptığınızda erkek sizden hoşlanmayacaktır.Bir başkası gibi olmak yada görünmek ilişkinizin ilerlemesini sağlamayacağı gibi zarar verme olasılığı çok yüksek olup erkeği kendinize aşık edemezsiniz.Erkeği kendinize bağlayıp onu mutlu etmek için kendiniz içinizden geldiği gibi davranmanız daha iyi olur.

2.Erkeğe güzel görünmek:Erkeğe çekici görünmek için güzel ve de bakımlı olmalısınız.Tabi bir çok erkek sadece elbiseye aşık olmaz giyim ve güzellik ten sonra bayanın iç güzelliğininde iyi olmasını isterler.

3.Güler yüzlü olun:Tabiki gülmek kime yakışmaz ve güzel bir gülümseme gibi daha etkileyici bir şey olabilirmi?Araştırmalara göre erkekler güzel gülen ve samimi olan kadınlardan daha fazla hoşlanır.Erkeğin gönlüne girmek için gülüşünüz ve konusmalarınız erkekle ilişkinizi daha güçlü hale gelmesini ve sizi oldukça fazla çekici etkileyici bulunmanızı sağlar.

4.Erkeğe gizemli görünmek:Bir erkekle ilk buluşmanızda sohbetinizde sakın eski yaşadığınız aşk yada ilişki‘leri anlatmayın.Tabi’ki sadece eski aşk yaşantınızı değil şimdiye kadar yaşadığınız hayatınız ile ilgili hiç bir şey anlatmayın.Tüm bunlar sizin yavaş yavaş gizemli olmanızı ve erkeğin kafasında sizle ilgili olarak meraklı sorular olmasını sağlarken erkeği size bir kaç adım daha fazla yaklaşmasını sağlayacaktır.

5.Hislerinizi erkeğe belli etmeyin: Hoşlandığınız ve sevdiğiniz bir erkek için eminimki her şeyi yapabilir yapacaksınızdırda ama onunla ilk konusmalarınızda sizin ona olan his ve duygularınızı hemen ona anlatmayın belli etmemeye çalışın.Erkeğe ilgili olduğunuzu belli edin fakat kendinizi biraz geri çekin ve dengeyi sağlayın.

6.Ortak alanlarınız olsun:Hoşlandığınız bir erkekle buluşup onunla ilk konusmanızda sıkıntı yaşayıp onunla hangi konuda konuya nereden gireceğinizi bilmiyormusunuz?Bunun için ortak noktalar neler olduğunu keşfedebilir ortak noktanız olan örneğin müzikler yada kitaplar hakkında açacağınız bir sohbet uzun bir sohbetin başlangıcı olabilir.Belki bir film sohbeti sonunda size bu hafta sonu sinemaya gidelimmi? diye tekliftede bulunabilir.

7.Olayları gidişine göre bırakın:Erkekleri etkilemenin 7 yolu yazımızın 7 yolu ve son bilmeniz gereken erkeğin elini tutmak erkekle tutkulu bir aşk yaşamak için bunu zamana bırakmak en iyisi olacaktır.Onu tanıyıp geçen süre içinde size göre doğru bir erkekmi bunu öğrenmek için ilişkiyi zamana yaymak iyidir.Zaten eğer erkek gerçekten sizi sevip hoşlanmışsa ilk adımı kendisi atar.Erkek zorlanmaktan hoşlanmaz zorlamayan bayanların ve bu konularda rahat davranan bayanlar ile erkeklerin daha iyi bir ilişki yaşadıklarını bilmenizi isterim.

Bayanlar için erkekleri nasıl etkilenir, erkek etkileme taktikleri, erkekleri etkilemenin etkili 7 yolu yazımızı burada sonlandırırken erkekleri etkileme ve kendinize bağlama hakkında daha fazla bilgiyi bulabileceğiniz Erkeklerin prensi kitabı indir >>

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Kızla Tanışma Eğitim Kitabı İndir

Kızla Tanışma Eğitim Kitabı İndir Bir çok erkek kızlara nasıl yaklaşıp tanışacağını bilmez kızla tanışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Watch Dragon ball super