Home » Web Site Kurulumu » Gelirli Satılık Web Siteleri

Gelirli Satılık Web Siteleri

satılık-web- siteleri
Gelirli satılık web siteleri

Gelirli Satılık Web Siteleri

2014 yılında açmış olduğum western üzerine film sitesi ve kadın portal sitesi olan womanportal ingilizce sitelerini kazanç elde ettiğim reklam kanalı ile satmaktayım.

2014 yılından beri güzel kazançlar elde ettiğim özellikle film bloğum günlük 800-1000 arası trafiğe sahip olup günlük en az 3 tl bazen 20 tl ye kadar kazanç elde etmiştir.

Bu sitelerimi satma sebebim bu siteler ile fazla ilgilenememden dolayıdır.Her şeyi hazır kazandıran aldığınızda kazanç elde etmeye devam edeceğiniz bu sitemden bu ay 440 tl ödeme alınacaktır.

İngilizce kadın portalı sitem ilgilenildiğinde çok daha güzel kazançlar elde edilebilecek yabancı sitelerdeki tıklamaların daha fazla kazandırdığını çok iyi bildiğimizden bu alacağınız iki site ile kısa süre içinde vermiş olduğunuz parayı çıkarmak zor olmayacaktır.

İnternette gelirli site satın almak isteyenler için tavsiye ettiğim bu siteler hakkında size yardım edilecek olup dahada fazla kazanç elde etmeniz için size bilgiler verilecektir.

İnternette iş yaparak para kazanmak istiyorum.Hazır ve hemen kazanabileceğim projem olsun diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.İki sitem ve reklam sistemi ile birlikte hemen sizde internette ilk kazancınızı elde etmeye başlayın.

Para kazanmak için gelirli web siteleri hazır kazandıran internetten hem para kazanıp hemde severek yapabileceğiniz film izleyerek zaman geçireceğiniz sitede 1400 üzerinde film ekli bulunmaktadır.

Kadın portal sitesi ile günde yazacağınız bir içerik ile sitenizde bir tıklamaya 5 dolar ve hada fazla kazançlar elde etmeniz hayal değil.İsterseniz satışa çıkardığım sitelerin kazanç kanıtlarına bir göz atalım.

 

Sitelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Satışta olan sitelerimiz alt kısımda yer almaktadır.Sizde gelirli satılık web sitesi arıyorsanız işte size kazandırmış ve kazandıran siteler bizimle iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Film Sitesi İncelemek için Buraya TıklaSatılık ingilizce kadın portal sitesi için Buraya Tıkla

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog açarak para kazanma ders 1

Blog açarak para kazanma ders 1 İnternette blog açarak para kazanma ders 1 bir önceki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super