Home » Web Site Kurulumu » Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız
Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız
Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız

Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız

Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız artık pr değeri yüksek sitelerin değerleri tamamen sıfırlandı.

Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız
Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız

Google PR Değerleri Sıfırladı Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız artık pr değeri yüksek sitelerin değerleri tamamen sıfırlandı.Google sürekli yaptığı güncelemeler ve diğişimler ile pr değeri yüksek olan tüm web sitelerinin pr değerini o yapmıştır.

PR Yani Pagerenk Nedir

Webmasterler için çok önemli olan pagerank malesef bir çok web site sahibi tarafından suistimal edilmiştir.Son gülerde google arama motoru yüksek olan pagerank yüksek siteleri önceki gibi güncellemeyip pr değerini tamamen silmiştir.Pr değerlerini arttırmak için uğraşanlar ve bancklink alıp satanlara büyük bir ceza vermiş oldu.Yıllardır bu yöntemleri kullanan web site sahipleri bu yömtemler ile yanlış yönlendirmeler kaynaklara sahip oluyordu.

Artık pr googlede sıra alma kriterlerini pr ile ölçmüyor ve değerlendirmeye siteleri bu şekilde sıralamaya yerleştirmiyor.

Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız

Pr değerlerini sıfırlayan google artık sitemize trafiği nasıl sağlayacak ve neler yapmamız gerekecek bunun için fazla bir düşünce içinde olmanıza gerek yok daha önce yaptığımız backlink çalışmalarımız ne ise bundan sonrada backlink çalışmalarına devam edeceğiz.Bunun için önceki yazımız Siteye backlink alma yazımızı okuyabilirsiniz.

Sitemize backlink almak backlink kaynakları sayesinde sitemizin değerini ve üst sıralarda yer almasını sağlamak için ne tür backlinkler almalı ve backlink kaynaklarını daha iyi anlamak için neler yapılmalı?

Backlink alırken dikkat etmeniz gereken husus backlink alacağınız sitenin bilmeliyizki trafiği oldukça değerli ve önemlidir.

Sitenize bağlantı almak istediğiniz web sitesinin alan adı ve otoritesi çok fazla önem taşımakta olup bu kriterleti mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Sitenize backlink alacağınız kaynağın sosyal bağlantıları çok önemlidir.

Google sürekli kendini güncelleyen web sitesine çok büyük önem vermekte bu yüzden alacağımız backlink bize bu tür sitelerden sağlayacağı fayda çok daha büyük olacaktır.

Backlink alacağınız site sürekli kendini güncelliyor olması ve bu kriterleri dikkat etmesi sayesinde sizlerinde alacağı backlink çok daha fazla değerli olacaktır.

Google PR Değerleri Sıfırladı web siteleri için gerekli olan ve sitemize yararlı backlink’leri alarak sitemizin daha üst sıralarda yer almasını sağlayabileceğimiz bir kaç önemli ipucunu sizlerle paylaştık.Sizde sitenize yararlı ve kalıcı backlink’ler alarak sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamak Sitelere Trafiği Nasıl Sağlayacağız sorusunun cevabını yapacağınız etkili kalıcı backlink’ler ile ortadan kaldırmak için Backlinkmerkezi.org Resmi Sitesine Göz Atabilirsiniz >>

 

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

İnternette ürünlerimi nasıl satarım

İnternette ürünlerimi nasıl satarım İnternette satacak oldukça fazla ürününüz var fakat internette ürünlerimi nasıl satarım …

One comment

  1. harika bir sitesiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super