Home » Web Site Kurulumu » Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli

Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli

İnternette yapılacak işler arasında tavsiye ettiğimiz iş imkanı Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli ve hemen çalışmaya başlayacağınız bir e ticaret siteniz olsun istermisiniz.

Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli
Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli

İnternette yapılacak işler arasında tavsiye ettiğimiz iş imkanı Hazır E Ticaret Sitesi Ürünler Ekli ve hemen çalışmaya başlayacağınız bir e ticaret siteniz olsun istermisiniz.İnternette kendinize ait binlerce ürün ile kendi online magazanız olsun sizde hemen para kazanma ya başlayın.İnternetten parakazanmak istiyor sermayeniz var şirketiniz yada ürününüz yok ise size internette kendi magazanızı kuruyor istediğiniz kategoride binlerce ürünü e ticaret sitenize ekleyip size teslim ediyoruz.

Eğer kendi şirketiniz ve ürünleriniz var ise size işinizi internete taşıma fırsatı ve internette milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlayacak e ticaret sitenizi biz kuralım.İnternette ticaret yapmak her geçen gün internette artan alış verişin farkında olan büyük ve küçük firmaların e ticaret sitelerini internette daha fazla kişiye ulaşıp satış ve işlerini arttırmak olduğu bir gerçek artık firmalar ve eticaretin geleceğinin çok parlak olduğunu bilen bir çok internet girişmcisinin ilk tercihleri arasında gelmektedir e ticaret.

İnternette sizlere sunduğumuz her şeyi hazır e ticaret sitesi ile sizde bu büyük pastadan payınızı alabilirsiniz.İsterseniz gelin sizin için internette kendi sanal magazanız hakkında neler sunuluyor Hazır e ticaret sitesi ürünler ekli bu site size gerçekten internetten parakazanma imkanı sunuyormu inceleyelim işte e ticaretin avantajları.

E Ticaret Kiti’nin Size sundukları

İnternette kendinize ait bir e ticaret sitesi kurdurmak isteyenler için çok büyük bir maaliyeti olduğunu hatırlatırız.E ticaret kiti sitesini size 3 gün içinde her şeyi ile hazır teslim edip hemen parakazanmanızı sağlıyor.E ticaret sitenizi teslim aldktan sonra yaptığınız tüm çalışmalar yapılan satış ve kazançlarınızı size ait panelinizden anında takip etme imkanı sunuyor.E ticaret sitenizde tasarımı değiştirme istediğiniz ürünleri ön plana çıkarma ürünlere kampanyalar düzenlerken size e ticaret sitesinde olması gereken tüm imkan alt yapısı hazır olarak kazanma imkanını e ticaret kiti sunuyor.

E ticaret sitenizi teslim aldıktan sonra sizlere istek ve kararlılıkla çalışarak kazanmanın keyfini yaşamanız kalıyor.Bir e ticaret sitesi kurmak yada kurdurmak için on binlerce tl lik sermaye gerekirken sizler için tavsiye ettiğimiz e ticaret kiti çok düşük ve uygun fiatlar ile sıfır iş gücü ve çok az sermaye ile kazanma imkanı sunuyor.

 

E ticaret sitesini biz kurmasaydık

_ E ticaret sitesini bizlere kurdurmamış olsanız başkasına kurduracağınız siteye ve boş olacak bu sitenin maliyeti 1000 ile 1500 tl arasında olacaktı.

_ E ticaret kiti ile site kurdurmasanız resmi yoldan ticaret işine girmek için 5000 tl lik yatırım yapmanız ve bir şirket kurmanız gerekecekti.

_ Bizler olmasaydık siteniz için gerekli olacak ürün tedarikçi ile görüşmeler yapmak zorunda kalıp aylık tedarikçiler için en az 1000 tl ödeme yapmak zorunda kalacaktınız.

_ Sitenizi biz kurmasak tek tek bankaları dolaşıp sanal post siteniz için almanız gerekecek bu sanal postlar size aylarca beklemeniz ve her banka için ayrıyeten 1000 tl ödemeniz gerekecekti.

_ E ticaret sitenizi biz kurmasak ürünler ile tek tek siz ilgilenip belkide personele ihtiyacınız olacaktı.Bunun içinde emek ver sermaye gerekecekti.

_ E ticaret sitenizdeki ürünlerin satışı kargolama gibi işler ile tek tek siz ilgilenecektiniz.

_ Kısacası e ticaret kiti olmasa bu işe girmek için 50 bin 100 bin tl maliyeti olurdu.

 

Panel videosundada izlediğiniz gibi alış veriş sitenizdeki tüm gelişmeler satışlarınız kazançlarınız ve daha bir çok ayrıntıları size kuracağımız site ve bu siteye ait panelinizden takip edebilirsiniz.Videoda izlemiş olduğunuz bizim tarafımızdan kurulu alış veriş sitesi paneli ve bu sitenin bir ayda yaptığı satış ve kazançları izlediniz.Bu kadar uygun bir fiata e ticaret sitesi kuran olmadığı gibi ürünler ekli her şeyi dahil çok ucuza size internette en çok kazanç elde edilebilen e ticarete atılmanız için her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

E ticaret kitinin sadece size sağlayacağı kolaylıklardan bir kaçını yazmak istedim.İnternette e ticarete atılmayı düşünenler için hazır e ticaret sitesi kurulumu ve sitenizin her türlü ayarları hazır olup destek ve eğitimler sayesinde işinizde çok daha çabuk başarılı olmanız tarafımızdan sağlanacaktır.Ürünler ekli eticaret sitesi hakkında ayrıntı bilgi ve paketlerimizi incelemek ve ürünler ekli binlerce satışa hazır sitenizi hemen kurdurmak ve e ticarete atılmak için Parakazandırmaya hazır web sitesi tıkla

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

İnternette ürünlerimi nasıl satarım

İnternette ürünlerimi nasıl satarım İnternette satacak oldukça fazla ürününüz var fakat internette ürünlerimi nasıl satarım …

One comment

  1. Bende internette e ticaret siteleri hakkında çok fazla araştırma yaptım bir iki e ticaret sitesi inceledim fakat e ticaret kiti avantajları ve ürün çeşitliliği ile diğer sitelerden çok farklı olması nedeniyle e ticaret kitinin daha fazla ön plana çıkması nedeniyle tercih edip bende uygun bir paket istediğim e ticaret site ve kurulumunu yaptırıp internette kendi işimi yapmak istiyorum bu güzel bilgilendirici yazınız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super