Home » İnternet Haberleri » Hipnoz eğitimleri e kitabı indir

Hipnoz eğitimleri e kitabı indir

Hipnoz eğitimleri e kitabı indir

hipnoz-eğitimleri-e-kitabı
Hipnoz eğitimleri e kitabı indir

Şu aralar çok fazla populer olan hipnoz teknikleri’nin sigara bıraktırma ve zayıflama alanlarında kullanılmaya başlandığını biliyormuydunuz?

Şu aralar çok fazla populer olan hipnoz teknikleri’nin sigara bıraktırma ve zayıflama alanlarında kullanılmaya başlandığını biliyormuydunuz?Bir çok tınanan kişi ve ünlülerinde artık hipnozu tercih ederek kilo verme ve sigarayı bırakmak için bu yöntemler sayesinde başarıya ulaşmaları hipnozun ne kadar faydasının olduğu kanıtlanmış olup hipnozun yararlarına bu yazımızda değineceğiz.

Hipnozu bir çok kişi yanlış biliyor

Bu alanda yapılmış olan anket ve araştırmalar sonucunda hipnozun gerçek hayatta ne işe yaradığını çoğu kişi bilmemekle beraber bir çok kişide hipnoz sanatı‘nı bilmemektedir.Hipnoz konusunda varılan yanlış düşünceler hakkında ve hipnozun hangi amaçla ve nerelerde kullanılabileceği hipnozun faydalarının yer alacağı bu yazımızda sizlerde hipnoz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hipnoz nasıl yapılır video

Hipnoz Türkiye’de hızlı şekilde yayılırken git gide daha fazla tanınmaya başlamıştır.Hipnoz sanatının faydaları saymakla bitmez bunlar arasında hafıza genişletmek,kilo kaybı,sigarayı bırakmak alanlarında insanlara çok faydalı yöntemleride bilinmektedir.Hipnoz olayını bir örnekle açıklayalım.

Hipnoz eğitimleri e kitabı 2017

Bir eve gireceksiniz fakat evin önünde bir köpek var ve girmeniz neredeyse imkansız fakat bu köpeğin dikkatini çekmek için hepimiz iyi bilirizki bir et yada kemiktir.Köpeğe atacağımız bir kemik köpeğin ilgisini çekerken köpek kemikle uğraşırken bizimle ilgilenmez ve bu sayede bizde içeri rahat girebiliriz.Evet köpeğin bilinç altını programlamış oldunuz işte buda bir hipnozdur.

Temel ve orta düzey hipnoz teknikleri‘ni öğrenmek için artık önünüzde bir engel bulunmamaktadır.

Hipnoz eğitimi hangi alanlarda etkili olur

İnsan üzerinde konsantrasyon geliştirme

Bilinç altı yeniden yapılandırma

İnsanlarda kekemelik ve konusma sorunları

Takıntı ve tik problemleri

Aklınıza gelebilecek her türlü korku türlerinden arınma

Sıvav kaygısı ve diğer kaygılar

Panik atak sorunu olanlar

Sokağa çıkamama depresyon gibi sorunlar

Bir çok kişinin en büyük sorunu stres ve uyku bozuklukları

Sporcular için performans artırma

Doğuma hazırlık aşamaları

Yemek sorunları kilo bozuklukları

Öğrenme zorlukları

Okulda başarısızlık

Çok sevdiğiniz bir yakınınızın ölümü,boşanma,deprem,yangın gibi sorunlarda oluşacak travmalar

Bu ve bunun gibi bir çok soruna Hipnoz eğitimleri e kitabı indir ile kesin çözüm bulacaksınız.Bu e kitap uzman hypnotist Hüseyin Güngör tarafından hazırlanmış ve memnuniyet oranının yüksek olması bu eğitimleri alan ve kullananların çokluğu bu kitabın dahada tutulacağını göstermektedir.

Hipnoz ile ilgilenmek kendini geliştirmek kişileri etkilemek ve arkadaş ortamındaeğlence amaçlı kullanabilirsiniz.Hipnoz okuyucu yorumları ve hipnoz e kitabı hakkında detaylı bilgiyi öğrenmek ve kısa bir süre indirimli olarak bu e kitaba sahip olmak için Bu Sayfada İncele >>

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

En etkili boy uzatma yolu 2018

En etkili boy uzatma yolu 2018 Artık sizde boyunuzun kısalığına kalıcı çözüm olacak En etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super