http://goo.gl/RwTm2G

Home » Web Site Kurulumu » Hostgator Üyelik Resimli Anlatım
Hostgator Üyelik Resimli Anlatım
Hostgator Üyelik Resimli Anlatım

Hostgator Üyelik Resimli Anlatım

Hosting ve domain sitesi Hostgator Üyelik Resimli Anlatım hostgatora nasıl üye olunur hosting ve domain siparişi nasıl verilir?

Hostgator Üyelik Resimli Anlatım
Hostgator Üyelik Resimli Anlatım

Hosting ve domain sitesi Hostgator Üyelik Resimli Anlatım hostgatora nasıl üye olunur hosting ve domain siparişi nasıl verilir?Hostgatora üye olup hosting almak sizler için zor olmayacak bunun için sizlere hostgatordan üye olup nasıl hosting alacağınızı resimli olarak anlatmak istedik.

Hostgator üye olmak hosting ve domain siparişi vermeniz için Hostgator.com sitesine giriş yapıyoruz.Hostgatora üyeliğinizi gerçekleştirmek için resimli anlatımı ile daha kolay üye olmanızı sağlamak istedik.

Altta resimde görmüş olduğunuz View Web Hosting bölümüne tıklıyoruz.

 

 

hostgator üyelik resimli anlatım
hostgator üyelik resimli anlatım

Karşınıza çıkacak olan pencerede seçeceğiniz paket için Order Nov yazan bölüme tıklıyoruz.

Eğer yeni bir domain siparişi vermek isterseniz 1 sıradaki kutuyu doldurun hali hazırda domainleriniz var ise ikinci kutuyu doldurun.Continue Step tıklıyoruz.

13Bu aşamadan sonra karşımıza gelecek alanda boş alanları dolduruyoruz.“Package Type” : Hosting paketini değiştirebilirsiniz.
Billling Cycle” : Host paketinizin süresini belirleyebileceğiniz alan.

21Tüm bunları yaptıktan sonra ödeme secenegini göreceksiniz.Bu bölüm üyelik ve ödeme bilgilerinizi yapacağınız alan olacağından doğru ve gerçek bilgilerinizi girmeniz gerekir.

34
Hostgator üyelik işlemini yaparken Order Details alanında indirim ve toplam ödeme tutarınızı görebilirsiniz.

42Tüm bu işlmeleri yaptığınızda size paypal ile ödeme butonu ile ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz alan çıkıyor.Ödemenizi yaptığınız andan itibaren hosting,yada domaininiz sizin oluyor.Hayırlı olsun.Hostgator hosting ve domain arayanlar en çok tercik edilen Hostgator Üyelik Resimli Anlatım firması ile çalışarak sitelerine değer katabilirler.

Hostgatora üye olup hosting siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için Hostgator resmi sitesi tıklayın >>

Not:Hostgator hostinglere sitemiz vasıtası ile indirimli sahip olabilirsiniz.Hosting indiriminden yararlanmak için kupaon bölümüne envercoban16  yazmanız yeterlidir.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super