http://goo.gl/RwTm2G

Home » Web Site Kurulumu » İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır
İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır
İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır

İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır

İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır en etkili para kazanma yolu bir web sitesinden geçer bunu biliyormuydunuz?

İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır en etkili para kazanma yolu bir web sitesinden geçer bunu biliyormuydunuz?İnternette kendinize ait bir web sitesi olması kadar inanın para kazanmak isteyip internette ne iş yaparak parakazanacağını düşünenenler için bir çok iş fırsatını web sitesi bize sunuyor.Web site neden önemli kendimizin internette sürekli açık olup binlerce hatta milyonlarca ziyeretçiye zamanla ulaşabilecek bizim online magazamız en işlek cadde bir dükkanımızın olması demektir.

Gerçek hayatta açılacak bir dükkan hem maliyetli hemde dükkanımıza gelecek kişiler en fazla günde yüz kişi olduğunu farzedelim bunların çoğu bir şey almadan çıkıp gidecektir.Fakat internette sitenize günde binlerce kişi girebilir bu da en işlek bir ceddede dükkanınızın olması demektir.Oldukça kolay ve basit web site kurulumunu öğrenip kendinize ait web siteniz ile internette online işinizi kurup hatırı sayılır kazançlar elde edebilirsiniz.

Web sitesinden parakazanmak

İnternette bir çok iş deneyimi tecrübesi yaşayan bizler web sitelerimiz sayesinde kazançlar elde ediyoruz.Milyonlarca web sitesi bulunuyor bu web siteleri kurulmasının gerçek amacını hiç düşündünüzmü evet hemen hemen çoğu web sitesi ile parakazanmak için bu siteleri yayınlıyor.Bu web sitesi ile internette her türlü işi yapabilir hatta kendinize ait ürünlerinizi evde yaptğınız el işlerini bu siteler ile milyonlarca kişiye ulaştırmak bir tık ötenizde.

Web sitesi ile parakazandıran işler yapmak

İşte size internette iş yaparak web siteleriniz ile hangi yollar ile parakazanacağınızı açıklıyoruz ben web site kurmayı bilmiyorum çok zor diye düşünebilirsiniz.Öyle bir düşünceniz varsa yanlış düşünüyorsunuz isterseniz web site kurulumu hakkında önce yazdığımız yazımız Web sitesi kurmanın en kolay yolu okuyun.

Kısa süre içinde web sitesi kurarak profesyonel görünümlü web sitesi sahibi olmak için önerdiğimiz üstteki rehberi tavsiye ederiz.Web sitesini kurduğunuzu farzedelim bu site ile hangi işleri yapacaksınız?Evet bizlerinde yıllardır sitelerimiz ile kazanç elde ettiğimiz yöntemler.

İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır

Web sitelerinizde reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz.Web sitenizi kurduktan ve sitenize yazı bu yazı sayısı en az 30 olmalı sitenize arama motoru google reklam ağı adsense reklamlarını sitenize yerleştirip bu reklamlardan gösterim ve tıklama başına kazanç elde eder ve bu sayede sizde çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Sitenizie girdiğiniz yazılar ve zamanla artacak trafiğiniz ile adsense ile aylık binlerce tl kazanabilirsiniz.

Not adsenseye kayıt için sitenizin boş olmaması en az 30 yada 40 özgün yazı yazarak adsenseye kayıt olmak için başvuru yapın aksi taktirde boş bir siteyi adsense onaylamayacaktır.Adsenseye kayıt olmak ve adsense hakkında merak ettikleriniz için buraya

Bizimde adsense ile kazandığımız kazanç kanıtlı ödemeleri alt bölümde görebilirsiniz.

Ödeme Makbuzu

Google Ireland, Ltd.Gordon HouseBarrow StreetDublin 4Ireland
KDV
IE 6388047V
Enver Çoban
arapzade mah   orhangazi/BursaTürkiye
Ödeme tarihi
21.Haz.2016
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı  • • • 1329
Ödeme numarası
TR100QX7D8
Açıklama
Ödeme tutarı 205,40 ₺

Ödeme Makbuzu

Google Ireland, Ltd.Gordon HouseBarrow StreetDublin 4Ireland
KDV
IE 6388047V
Enver Çoban
arapzade mah  orhangazi/BursaTürkiye
Ödeme tarihi
21.Ağu.2016
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı  • • • 1329
Ödeme numarası
TR100SI86F
Açıklama
Ödeme tutarı 234,80 

Google adsense reklamları haricinde sitenizin tanınmaya başlaması ile birlikte diğer site yada iş sahiplerinin reklam bannerlerini belirleyeceğiniz ücret karşılığında sitenizde yayınlayabilirsiniz.Web siteniz ile ayrıca internette sermayesiz hiç bir şekilde ürün satın almadan bedava ürün sahiplerinin ürünlerini sitenizde tanıtarak komisyonda kazanbilirsiniz.

Ürünleri nerden bulacak bu ürünleri internette tek kuruş sermaye ödemeden nasıl satabileceğinizi öğrenmek için Ayda 1000 TL Kazan okuyun.

Evet dediğimiz gibi İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır sorusunun cevabını azda olsa vermeye çalıştık internette kolay para kazanmak web siteleri ile gerçek olur web siteniz ile internette her türlü iş yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

Bu yazımızı begendiyseniz lütfen arkadaşlarınızında okumasını ve daha çok kişiye bu yazının varlığından haberdar olup okumasını sağlayarak paylaşabilir yazı altına önerilerinizi ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.Her kese şimdiden bol kazançlar dileriz.Başka bir yazıda tekrar görüşmek dileğiyle.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super