Home » İnternette İş İmkanları » İş fikirleri internette iş fikirleri

İş fikirleri internette iş fikirleri

internette-is-fikirleri
İş fikirleri internette iş fikirleri

İş fikirleri internette iş fikirleri

Sürekli olarak artan iş fikirleri ve internette parakazanmak için iş fikirleri arayanların istediği tabiki para kazanmak’tır.

Sürekli olarak artan iş fikirleri ve internette parakazanmak için iş fikirleri arayanların istediği tabiki para kazanmak’tır.Para icad edildikten sonra bizlerin tüm ihtiyaçlarımızı karşılamak için ihtiyaç duyduğumuz ve en büyük sorunlarımız arasında yer alan bir çok kişi için para kazanmak problem diyebiliriz.

İnternette online çalışmak ve ek iş fırsatları ile parakazanmak isteyen yüzlerce girişimci bulunuyor.Çoğu internette iş yapmayı ve para kazanmayı merak ederek araştırma yaparak zamanını kendilerine göre yapabilecekleri işleri bulabilme umudu ile geçiriyor.Bu aramalar sonucunda bir çok yazıyı okuyor bir çok web sitesinde ”internetten kolay para” kazanabilecekleri ile alakalı bilgileri görüyor merak edip incelemeye başlıyorlar.

Zamanında bu tür araştırmaları yapan biri olarak internette iş fikirleri para kazanma yolları adına bu tür bilgilerin çoğunda sizden bazı işler için üye olmanızı bir miktar paranızı ve para kazanabilmeniz için üye yapmanız ve bu sayede para kazanacağınızı tavsiye etmekte olup bu tür işler size hem para hemde zaman kaybettirir.

İşte bu yüzden sizlere internette yapılabilecek size ek gelir kazanmanızı ve ikinci bir işinizin olması yada yapmak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla ve kendilerine ailesine katkı sağlamayı düşünen bireyler için tavsiye ettiğimiz işleri incelemenizde fayda görmekteyiz.

Sermayesiz internette iş fikirleri

Evet bir çok kişi bu sayede para kazanıyor üstelik sermayesiz olarak yaptıkları bu işler sayesinde güzel de kazançlar elde eden çok fazla kişi var.Artık online internet ortamı sayesinde daha iyi bir yaşam ve hem vakitlerini geçirmelerini sağlayacak hemde iyi paralar kazanabilecekleri iş fikirleri oldukça fazla.

İnternette oyun oynayan bir cocuk bile daha 18 yaşını doldurmamış çocukların  oyun oynayarak milyonlar kazandığını biliyormuydunuz?İnternette bu tür örneklere rastlamak mümkün.Sizde hem evden ve internetiniz vasıtası ile güvenilir işleri ve para kazanma’yı düşünüyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz.

Para kazanma olayının ne kadar zor olduğunu bilmeyen yoktur.İnternette de kolay yoldan para kazanmakta imkansız diyebiliriz.Para kazanmak için internettede yaptığınız bir işiniz ve bu işe emek vermek şarttır.

İşte bu yazımızın size yol gösterici olacağını düşündüğümüz için internette iş fikirleri online çalışarak hangi işler ile daha rahat para kazanabileceğinizi öğretecek bir rehber olması açısından  sizlerinde zevkle yaparak para kazanabileceğiniz iş fikirleri

Makale yazarak para kazanmak

Evet internette oturduğunuz yerden çalışabileceğiniz bir iş arıyor olabilirsiniz.İnternette makale yazarlığı ve yazacağınız kaliteli makaleler ile sizde her ay düzenli bir kazanc elde edebilirsiniz.İnternette yazarlık ile para kazanmak disiplinli olarak yazılacak yazılar ve verilecek emeklerin karşılığını alabileceğiniz internette bu alanda ayda binlerce tl kazanç elde eden makale yazarları gibi sizde para kazanabilirsiniz.

Online internette sadece yazarak ve bu yazdığınız yazıları paraya dönüştürmeye başlamak için makale yazarlığını nasıl öğrenecek,ne tür yazılar yazacak ve ödemeleri nasıl alacağınızı öğrenmek için bu konuda yazdığımız önceki yazımız İnternette yazı yazarak para kazanma okuyun.

Blog yazarlığı ile sermayesiz iş fikri

İnternet artık bize çok büyük imkanlar sağlıyor.Blog yazarlığı ve blogculuk ile para kazanmak internette bildiğiniz konuları kişilere aktarmak ve bu sayede blog ile bir çok yoldan para kazanmak blog yazarlarının tercihidir.

Açacağınız blog ve bloğunuza yazacağınız yazılar bloğunuzda ürün tanıtım yazıları ve bu ürünleri bloğunuzda satarak ve bloğunuza alacağınız adsense reklamları yada diğer firmaların bloğunuza vereceği reklamlar ile çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Sizde blog açarak internetten para kazanmayı düşünüyor fakat bu işi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız önceki yazımız Ücretsiz online internetten parakazama eğitimi yazımızı okuyun.Blog açmak ve blog ile hemen para kazanmak için alacağınız eğitimler sizin hayatınızı değiştirebilir online bloğunuz ile ayda binlerce tl kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı ile para kazanma yolu

İnternette en çok yapılan ve bizimde yaptığımız iş fikirleri arasında yer alan satış ortaklığı Türk ve Yabancı siteler de bulunan ürünleri tanıtarak yapılan satıştan komisyon alma işidir.İşimizi internet üzerinde yapar kapı kapı dolaşmaz kimseye bir şey anlatmadan ürün satın almadan ücretsiz sahip olacağınız ürünleri belirli alan platformlarda nasıl tanıtıp satış yapacağınızı öğrenebileceğiniz bir çok eğitimi bulmak mümkün.

2009 yılında bu işe ilk başladığım zamanlar bu konuda  bilgi sahibi olmak çok zorken şimdi satış ortağı hakkında tüm bilgileri bularak çok kısa süre içinde uzman bir satış ortağı olmanız çok basit.İnternette iş fikirleri arasında size tercih ettiğimiz satış ortaklığı sistemi sizin belirleyeceğiniz zamanlarda çalışarak güzel kazançlar getirecek güvenilir işler arasındadır.

İsterseniz bizlerinde yaptığı ve aldığımız ödemelerden bir kaçına göz atabilirsiniz.

Türk satış ortaklığı siteleri kazanç kanıtları ve aldığımız ödemeler.

Komisyon Bilgileri Toplam Satış Raporu – TL – (Stopaj kesintisi hariç)
Toplam
2016-2017 Devreden Bakiye 0.00 TL
Satış Ortaklığı Komisyon Toplamı 3380.94 TL
Komisyon Toplamı 3380.94 TL
Ödenen Toplam 3341.83 TL
Kalan Toplam Bakiye 39.11 TL

Bir başka sistem kazancımız

Kazanç ve Ödeme Takibi
Toplam Kazancınız
870 TL
Ödenmiş Tutar
750 TL
Bekleyen Ödeme
120 TL

Aylık alınan ödemeler

11 gün içinde alınan 360 tl kazanç

ENVER ÇOBAN 15-05-2017 150
ENVER ÇOBAN 04-05-2017 210
ENVER ÇOBAN 18-04-2016 30
ENVER ÇOBAN 12-03-2016 120
ENVER ÇOBAN 16-09-2015 120
ENVER ÇOBAN 26-12-2014 120

GOOGLE’den alınan en son ödeme dekontundan sadece biri

Ödeme Makbuzu

Google Ireland LimitedGordon HouseBarrow StreetDublin4Ireland
KDV
IE 6388047V
Enver Çoban  1616800 orhangazi/BursaTürkiye
Ödeme tarihi
21.Tem.2017
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı  • • • • 1329
Açıklama
Ödeme tutarı TL 321,96

Üstte görmüş olduğunuz kazançları bu yöntemler ile elde edilen kazançlardır.İnternette bir çok kazandıracağını vadeden işler sizin zamanınızı çalacağı gibi çoğu kazandırmaz ilk zamanında bende bir çok iş denemesi yaptım işte yaptığım yanlışlardan çıkardığım dersler sonucunda internette gerçek güvenilir İş fikirleri internette iş fikirleri hakkında edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşıyor ve sizinde kısa süre içinde yaptığınız işlerde başarılı olmanızı sağlayacak en güvenilir kaynak ve rehberlerle emin adımlarla işinizde ilerlemeyi sağlamaya çalışıyoruz.

İnternette ücretsiz ürünleri nasıl bulacak ücretsiz üye olacağınız bu sitelerdeki ürünleri internet ortamında pazarlayarak ek gelir kazanmanızı sağlayacak olan tüm bilgileri bulacağınız ve bu yöntemleri uygulayıp her şeyi öğrenebeileceğiniz yazımız Ayda 1000 TL Kazan okuyun.

Unutmayın başarmak için ilk adımı atmak şart.Size tanıtmış olduğumuz 3 güvenilir internet işi alacağınız eğitim ve öğrenip uygulayacağınız yöntemler ile size para kazanmak adına tüm gerekli gerçek denenmiş bilgiler ışığında sizinde arzu ettiğiniz hayaliniz olan bir ek iş ve ek gelir kazanma umutlarınızı yeşertecektir.

Yapmak istediğiniz işe karar verdikten sonra eğitim rehberlerine sahip olup pc nize indirerek sizde online evden çalışarak para kazanma’nın tüm sırlarını keşfedeceksiniz.

Yazımızı begendiyseniz sosyal ağlarda paylaşıp daha fazla kişinin okumasını sağlayabilir.Bundan sonraki yazılarımızdan haberdar olmak için sağ tarafta abone ol bölümüne abone olup yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.İş fikirleri internette iş fikirleri yorumlarınız bizim için değerlidir lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Bir başka yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle herkeze şimdiden bol kazançlar dileriz.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz Bu günkü yazımız web siteleri E Ticaret siteleri ürün satışı yapanlar için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super