http://goo.gl/RwTm2G

Home » İnternet Haberleri » İşte Yeni Orhangazi İlçesi
İşte Yeni Orhangazi İlçesi
İşte Yeni Orhangazi İlçesi

İşte Yeni Orhangazi İlçesi

Sürekli büyüyen ve gelişen bursa’nın şirin ilçesi orhangazi sürekli göç alıp büyüyen ve İstanbul,Bursa,İzmir oto yolu ile dahada büyümesi beklenen orhangazi hakkında yazımızı yazmaya karar verdik.

Sürekli büyüyen ve gelişen bursa’nın şirin ilçesi orhangazi sürekli göç alıp büyüyen ve İstanbul,Bursa,İzmir oto yolu ile dahada büyümesi beklenen orhangazi hakkında yazımızı yazmaya karar verdik.Orhangazi ilçesi sanayi ve tatil piknik alanları ile yazları pek çok ilden gelen misafirleri ile sürekli aşama kaydeden bir ilçe olmuştur.Orhangazi ilçesine yolu düşeceklerin ve tatil paknik alanları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için kısaca orhangazi’yi tanıtmak istedik.

Orhangazi ilçesi son yııllarda oldukça fazla büyüme kaydederek aldığı göçler sayesinde büyümeye başlamıştır.Orhangazi gerek piknik gerekse tatil yönünden en fazla ilgi gören ilçelerin içinde yar alırken tarihi kenti olan izniğe yakınlığı ve iznik gölü ile bütünleşmesi pikniksever’lerin bıluşma alanı olmaktadır.İznik gölü,Keramet kaynarca ve nadır piknik alanı gidilmesi ve görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

İznik gölü her yaz ilçe dışından gelenlerin uğrak yeri olurken nadır piknik alanıda hafta sonları en çok tercih edilen mekanlar arasında şifalı kaynak suyu keramet ılıcası‘da çok fazla kişinin uğrak yeri olmaktadır.Orhangazi geçim kaynağı sanayi ve tarım üzerinedir.Orhangazi mozayiği aynı zamanda orhangazi’nin önemli geçim kaynaklarının başında gelir zetyin ve turşusu ile ünlü bir ilçedir.

Orhangazi ilçesi tanıtım videosu

Orhangazi ilçesi nerede

Bursanın ilçesi olan orhangazi istanbul yolu üzerinde olup İstanbul Yalova’dan sonra izmir tarafından ise gemlikten sonra gidebileceğiniz ilçedir.Orhangazi’yi basarı ile temsil eden ve üçüncü profesyonel ligde yer alan orhangazispor orhangaz’inin tanıtımını büyük ölçüde yapmaktadır.Orhangazi belediyesinin yapmış olduğu düzenlemeler ve çalışmaları ile ilçenin görünümünün büyük ölçüde değişerek yaşanabilir bir yer olmasını sağlamak için sürekli çalışmalar devam etmektedir.

Orhangazide gerek tekstil gerekse döküm fabrikaları ile ilçe ve ilçe dışında binlerce kişiye iş imkanı sağlaması ilçenin büyümesi ve ilçedeki ekonomi’nin çanlanmasına büyük katkılar sağlıyor.

İşte Yeni Orhangazi İlçesi Bilgileri

Bursa orhangazi ilçesi marmara denizinin güneyinde bulunup iznik gölü batısında olup oldukça verimli bir araziye sahip Samanlı dağları ve Katırlı dağları arasında düz ovada bulunmaktadır.

Bursa orhangazide gezilebilecek yerler

Keramet Kaplıcaları:Bursa orhangazi ilçesinde keramet köyünde bulunan ve adını keramet köyünden alan kaplıcalar yolu düşenlerin mutlaka gidip görmesi gereken bir yerdir.

İznik Gölü:Yazları serinlemek ve piknik yapmak için orhangazi ilçesinde gidilebilecek göl alanında ailenizle yada arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz.

Nadır piknik alanı:Orhangazi nadır piknik alanı belediyenin düzenlemiş olduğu çalışmalar ile yep yeni çehresi ile ailecek rahat bir piknik yapabilme ortamını sizlere sunabilecek en güzel alanlardan biridir.

Orhangazi Camii:Bursa orhangazi camii orhangaziye yolu düşenlerin mutlaka ziyaret edip görmeleri gereken bir yapıttır.Bursanın güzel ve şirin ilçesi orhangazi sıcak kalpli sevecen halkı ile yaşanılabilecek güzel yerlerden biri olarak bu günkü yazımızda yer almıştır.Yolu düşen orhangaziye gelmek isteyenler için gidilebilecek yerler ve orhangazi hakkında kısada olsa bilgilere yer verdik.

Anket doldurup para nasıl kazanılır detaylar için tıkla >>

Yazıyazarak internetten nasıl parakazanılır detaylar için tıkla >>

İnternetten ayda 1000 tl nasıl kazanılır detayla için tıkla >>

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

En etkili boy uzatma yolu 2018

En etkili boy uzatma yolu 2018 Artık sizde boyunuzun kısalığına kalıcı çözüm olacak En etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super