Home » Aşk&İlişkiler » Kızları Etkileme Taktikleri

Kızları Etkileme Taktikleri

kız-etkileme-taktikleri
Kız etkileme taktikleri

Hangimiz sevmedik ki ve hangimizin hayallerini süsleyen geceleri uyuyamadığımız ve sürekli onu düşündüğümüz bir kız mutlaka olmadı?Hayallerini susleyen ve bu kızı etkileyip koluna takmak ve onunla sevgili olabilmek için bilmen gereken çok önemli bilgileri bu yazımızda bulacaksınız.

Her erkeğin kalbini fetheden, sürekli aklını meşgul eden, geceleri uykularını kaçıran bir kadın vardır.

Her gönlün bir sultanı, her yiğidin bir kadını vardır. Tabi ki senin de gönlünü çalan bir hırsız var.

Hayatına girmiş olan  gönlüne oturan olan bu güzel bayanı etkilemek için neler yapmalısın?

Eminimki kızı kendine hayran bırakmak ve etkilemektir haksızmıyım?

Zaman kollayıp sizi etkileyen kıza çıkma teklifi etmek istiyorsunuz

Kıza söyleyeceğin sözler ne kadar çok havalı olursa kızın sizle çıkmaması için hiç bir neden kalmayacaktır teklifine olumlu cevap verecektir.

Sadece gördüğün ama hiç onla sohbet etmeyip izlediğin bir kıza çıkmayı teklif edersen bu teklifin büyük olasılıkla hüsranla sonuçlanacaktır.

Bu yüzden karşındaki kızı anlamalı ve ona hak vermen gerekir.Hiç tanımadığın sadece tek taraflı hoşlanma ile kızın senin teklifini neden kabul etmediğini anlayabilirsin.

Bayanların Erkeklere oranla bazı farklı yönleri vardır.Erkek hoşuna giden bayanla çok çabuk ilişki kurmak ister.

Bayanlar erkeğin tarzı ve yakışıklılığına bakarak onla ilişkiye girmek isterler.Bayan ilişkiye gireceği erkeğe güvenmelidir.Kadınlar için güven çok önemlidir.

Biz erkeklerin hoşlandığı kadına güven vermek önceliğimiz olmalıdır.Beğendiğin bir kızla sürekli birlikte olmak onunla çıkmak için bayanın seni tanıması için zaman fırsat vermen gerekir.

Kızla çok sık görüşmeli kızla çok fazla zaman geçirmeli ve kızla birlikte planlar yapmalısınız.Kızları Etkileme Taktikleri bunlar çok önemlidir.

Birlikte mutlu olmalı birlikte üzülmeli ve hüzünlenmelisiniz.Bir bayanla bir erkek anca bir birlerine böyle yakınlaşabilir.Senin hoşlandığın kızın sendende hoşlandığından emin ol.

Eğer kız gerçekten senden hoşlanıyorsa kıza güzel bir teklifte bulunabailirsin.

Bayanların yapısı nasıldır

Seveceği ve sevgili olarak göreceği erkeğin hayatını film gibi görmek izlemek ister.Kızlara göre sıkıcı erkek sıkıcı eğlenceli erkek ise eğlenceli olur yani bir film gibi.

Sizde sevdiğiniz kızı etkilemek kendinize bağlamak için kendinizi filmin sonunu beklemesi ve merak etmesini sağlamalısın.İşte bu onun için çok farklı ve çekici bir hayatı yaşayacağı anlamına gelir.

Diğer erkekler gibi giyinme farklı olki peşinde gezen ve onlardan hoşlanmayan kızı sen farklılığınla elde et.Eminim kızı elde etmek için etkili kelimeler sözler bekliyorsun üzülmeyin bunlarıda öğreneceksiniz.

Bir kıza yaklaşıp ona nasılsın günlerin nasıl geçiyor de bir çoğu sana hayatının çok sıkıcı geçti sürekli evde olduğunu tv izlediğini ve çok sıkıldığını anlatır.

Kızlar birlikte olacağı kişinin bu nedenle eğlenceli olmasını sevdiğine değer vermesini beklerler.Birlikte olmak istediği erkeğin diğer erkeklerden biraz farklı olmalarını beklerler.

Kızla İlk Buluşma Esnasında Neler Yapılmalı?

Bir bayanla tanıştığını ve ondan tel numarasını aldınız kızla ilk buluşman ve sen çok heyecanlısın.Kızla sözleştiniz ve buluşacaksınız buluşma yerine gittin ve kızı buluşacağınız yerde oturuken gördün.

İlk defa buluşuyorsunuz kafanız çok karışık kıza elinizimi uzatmalı yoksa ona sarılmalımısınız?Bu konuda serbestsin kimisi elini uzatmak ister kimi sarılmak ama benim tavsiyem sarılın teniniz tenine değince daha fazla bir birinize bağlanırsınız.Sizde hoşlandığınız bir kızı etkilemek ve onunla birlikte olmak için  kadınları 3 saniyede tanışıp onları 15 dakikada nasıl etkileyeceğinizi öğrenmek için Kizlatanismaeğitimi.com Resmi Sitesi Tıkla >>

Kızla tanışma aşamasında cümleler önemlidir, ama senin kim olduğun çok daha önemlidir..

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Kızla Tanışma Eğitim Kitabı İndir

Kızla Tanışma Eğitim Kitabı İndir Bir çok erkek kızlara nasıl yaklaşıp tanışacağını bilmez kızla tanışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super