Home » İnternet Haberleri » Orhangazi Belediyespor Bergama Belediyespor

Orhangazi Belediyespor Bergama Belediyespor

orhangazi-belediye-spor
Orhangazi Belediyespor Bergama Belediyespor

Orhangazi Belediyespor Bergama Belediyespor

Nihayet beklediğimiz özlediğimiz 2017 2018 sezonu başladı.Sevdiğimiz Orhangazi sporumuz için orhangazi sahası bakımda olduğundan dolayı maçı oynayacağı bursa Minarelli çavus spor tesisleri’ne sezonun ilk maçı için yola çıktık.

Orhangazi belediye spor takımı yenilenen kadrosu ile her zaman istediğimiz beklediğimiz özlediğimiz şampiyonluk hasreti ile inşallah bu sende o sene olur ümidi ile ilk maça doğru yola çıktık.

Orhangazi belediyespor maça istekli başlarken golu 13 dakikada penaltıdan Koray kurtun golu ile 1 0 öne geçti.Fakat bu gol sevinci fazla sürmedi Bergama Belediyespor maçın 20 dakikasında Berkant ile beraberlik gölünü bulmayı başarırken iki dakika sonra 22 dakikada Bergama belediyespordan samet galibiyet golunu keydetti.

Golden sonra ataklarına arttıran Orhangazi Belediye spor 31 dakikada Koray kurtun golu ile beraberliği yakalıyor.Bu maçın ilk yarısının berabere biteceğini düşünürken Bergama belediye spor 45 dakikada Bergama belediye spordan Mehmet kaleciyle karşı karşıya kalarak attığı golle takımın soyunma odasına galibiyetle dönmesini sağlıyor.

İkinci yarıda bergama belediye spor kontrataklarla gol aramaya çalışırken Orhangazi Belediye spor beraberlik için yüklenmeye başladı Bergama Belediye spor bir kontratak sonucu Hacı Ömerin Golu ile rahatladı.Bu maçta kalecimizin hatalarıda ön plana çıkmadı değil hani.

Bundan sonraki her iki takımın ataklarında başka gol olmazken Orhangazi Belediye spor oynamış olduğu ilk maçtan 2-4 mağlubiyetle ayrıldı.Daha önceleri sezona iyi başlayıp sezonu istediği yerde bitiremeyen Orhangazi Belediyespor inşallah bu sezon kötü başladığı sezon sonunu istediği gibi üstlerde bitirmeyi başarır.

Hafta içinde Türkiye Ziraat kupası 2. tur maçında Orhangazi Belediye Spor Altınova Belediye spor ile yine Minarelli çavus spor tesislerinde karşı karşıya gelecek Orhangazi Belediye Sporumuza bundan sonraki maçlarında başarılar diler bu sezonun o sezon olması dileğiyle.Maç hafta sonu olmamasına rağmen maça giden taraftarlarımızın maça ayrı bir hava katması takımlarını desteklemesi dahada güzeldi.

Başka orhangazi yok orhangazi belediye sporumuza sahip çıkalım tek istediğimiz artık bir üst liglerde takımımızı görmek

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

En etkili boy uzatma yolu 2018

En etkili boy uzatma yolu 2018 Artık sizde boyunuzun kısalığına kalıcı çözüm olacak En etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super