Home » Seo Dersleri » PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma
PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma
PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma

PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma

Sizler sitemizde PR Değeri Yükse Siteden Backlink Alma yolları paylaşımlarına başlıyoruz.

PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma
PR Değeri Yüksek Siteden Backlink Alma

Sizler sitemizde PR Değeri Yükse Siteden Backlink Alma yolları paylaşımlarına başlıyoruz.PR değeri 9 olan siteniz için oldukça yararlı olacağını düşündüğümüz ve bu siteden alacağınız backlink sizlere çok büyük faydalar sağlayacağınız ve sitenizin bu sayede istediğiniz yerde olmasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenizin internette varolabilmesi ve arama motorlarında yükselmesini sağlamak için site içi optimizasyonun önemli olduğu gibi kalıcı backlink’lerede ihtiyacı muhakkak vardır.

PR Değeri Yüksek Backlink Sitesi

Sitenize pr9 baclink alabileceğiniz sitemiz Flickr bir fotoğraf paylşaım sitesi bu siteye yükleyeceğiniz fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.Fakat biz bu siteyi backlink amaçlı kulanacağımızdan bu siteye üye olup bağlantı almanız çok kolaydır.İşte flickr sitesine üye olma ve siteden nasıl backlink alacağınızı okuyun.

Flickr.com internette sitesini buluyoruz sağ üst alanda olan sign up tıklıyoruz.Önümüze gelen ekrana üyelik bilgilerini doğru şekilde giriyoruz.Hesap oluştur tıklayıp hesabımızı oluşturuyoruz.

Telefonunuza bir onay kodu gelecektir.Hesabınızı oluşturdunuz şimdi sırada flickr’den url alacağız.Profilimizde sağ üst sayfada karşımıza çıkacak burada yapacağımız ”Create your memorable Flickr web address”alanına tıklayıp kendimize ait linkimizi almak olacak.

Linkimizi aldık tekrar profil sayfamıza gidiyoruz burada “Uploads Photos” yazan yere tıklıyoruz.Yüklemek istediğimiz resmi seçerek yükleme işlemini başarılı bir şekilde tapıyoruz.Resmi flickr e ekledikten sonra resmimize açıklama alanına açıklama ekliyoruz.Resimlerde sayfalarınıza çapa link vermeden direk sayfanızın linkini mutlaka kullanın.

Burada resim eklerken her seferinde bağlantı paylaşmayın bu iyi değildir her on resim paylşımından sonra aynı sayfayı değilde farklı farklı sayfaları kullanın Siteden backlink almak flickr gibi ”pr değeri yüksek olan siteden” çok zor değildir.Flickr sitesinde bir başka link alma şekli olarak profil linki alalım benim almış olduğum sayfa linkini inceleyebilirsiniz.

Sitemizde sizlere yararlı olacak seo çalışmaları hakkında yararlı bilgilere yer vermeye devam edeceğiz.Eğer web sitenizi ilk sıralara çıkarmak için yapacağınız site dışı linklemeleri için daha fazla backlink alabileceğiniz alanlar seo alanları ve daha bir çok konuda yardım alabileceğiniz  WP Kurs eğitimleri için tıkla

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super