Reklam

Reklam Ver
envercoban.com 2015 yılında yayına başlamış, iş dünyası,İnternette iş imkanları ve kazanç yöntemlerini,inceleyen ve kendininde kullandığı kazanç elde ettiği güvenilir parakazanma yollarını yorumlayan, tavsiye veren, fayda odaklı bir blogdur. Sunum tarzı ve etkileşim oranıyla kısa sürede sosyal medya platformlarında tamamı ORGANİK binlerce takipçiye, izinli mail aboneliğinde ise aynı şekilde binlerce sadakat ziyaretçisine ulaşmıştır. Bununla birlikte tüm sponsorlu çalışmalar (tanıtım yazısı, textlink, banner) footer alanında görüntülenmektedir.

Ürün, hizmet veya markanızı EKONOMİK tekliflerle tanıtabilirsiniz. Marka bilinirliği, güven akışı, arama motoru optimizasyonu, süreli kampanya, içerik pazarlama ve viral pazarlama adına maksimum faydaya ulaşmak için iletişim:parakazanma.tk@gmail.com

 

  • Haftalık ücret 50 TL, aylık ücret 200 TL, 3 aylık ücret ise 500 TL’dir. Bu ücretler hem 300×250 hemde 300×600 reklam alanları için aynıdır.
  • Hafta 7, ay ise 30 gün sabit olarak işlem görür.
  • Reklam yayın süresi saat üzerinden değil, yayımlandığı gün itibarı ile hesaplanır.
  • Bloğumuzda ömür boyu kalıcı olacak yazılarınızın yayınlaması aylık 90 tl yazınızı bizler tarafından yazılmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

getBanner

Watch Dragon ball super