Home » İnternette İş İmkanları » Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Sitelerinizdeki satışları katlamak

Sitelerinizdeki Satışları Katlamak İstermisiniz

Bu günkü yazımız web siteleri E Ticaret siteleri ürün satışı yapanlar için satışları kat kat arttırabilecekleri harika bir sistemi sizlere tanıtıyoruz.

İnternette alış veriş yapan internet kullanıcıları için güven çok önemlidir.Satın alacağı ürün hakkında bilgi sahibi olmak ister sizde müşteriniz ile anında isteklerine cevap verip hemen satış yapmak ve satışlarınızı katlamak için canlı sohbet alanı Jivochat kullanmanız gerekir.

Jivochat Canlı Sohbet

Jivochat web site E Ticaret siteleriniz için satışlarınızı katlamanızı önemli ölçüde katkı sağlarken oldukça fazla seçenekleri ile müşterileriniz ile sürekli iletişim halinde olursunuz.Milyonlarca web sitesi jivochat sayesinde satışlarını arttırmış durumda.

Canlı sohbet sitenizde bulunan ziyaretçilerden haberdar olmak size siteniz aracılığı ile soru sorabilir müşterinize canlı telefon desteği gibi bir çok imkanı jivochat ayrıcalığı ile sunabilirsiniz.Sitenizdeki satışları katlayın.

Web sitenize yada E Ticaret sitenize gelen müşterileri artık mutlu bir müşteriye dönüştürün.Dünya genelinde en fazla kullanılmakta olan canlı destek sistemi olan jivochat kullanan site sahipleri sitelerinde binlerce müşteriye köprü aracı olmakta.

İnternette alış veriş yapmak isteyen çoğu kullanıcı alış yapacakları sitelerde destek olmayışı sorularına cevap alamamaları nedeniyle çoğu kez alacakları ürün yada ürünleri almaktan vazgeçmektedir.

Bu yüzden sorularına anında cevap verecek olan site ve kişiler ile alış verişlerini yapmak isterler.Ayrıca jivochat ister ücretsiz ister çok düşük bir miktara ücretli sürümü ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.Sitelerinizdeki satışları katlamak istermisiniz eminim istersiniz.

Siteniz üzerinden7724 müşterilerinize canlı destak imkanı sunabilir,müşterilerinizden gelecek soru ve taleplerini ve satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Jivochat ile sitenizde bulunan ziyaretçilerinizi anlık takip edebileceksiniz.Sitenize gelen ziyaretçinin kaç kez sitenize giriş yaptığı,sitede ne zamandır bulunuyor,sitenizde hangi sayfalara göz atmış tüm bunları görebilme sitenizdeki ziyaretçiler ile istediğiniz anda canlı sohbet etme imkanları sunmaktadır.

Artık sizinde satışlarınızı arttırmak için çok büyük bir etki sağlayacak Jivochat canlı sohbet alanı ücretsiz olarak sitenize kurulumunu yapabilirsiniz.

Jivochat Siteye Nasıl Eklenir

Jivochat üyelik bölümünden üye olarak üye olduktan sonra size özel panelinize web sitelerinizi ekler sitelerinize jivochat kodu ekleyip sitenize canlı sohbet alanı kurabilirsiniz.Sitemizde sağ alt bölümde bizimde bu sistemi kullandığımızı görmeniz mümkün.

Sizde sitenizde satışları arttırmak çok daha iyi bir hizmet sunmak istiyorsanız jivochat’e üye olun.Jivochat Ücretsiz Üyelik Buradan >>

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Evden İnternette Para Kazanın

Evden İnternette Para Kazanın Evde internet tabanlı bir iş nasıl yapılır sizde artık bu yazımızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Watch Dragon ball super