http://goo.gl/RwTm2G

Home » Web Site Kurulumu » WordPress Newspaper Haber Magazin Teması İndir
Wordpress Newspaper Haber Magazin Teması İndir
Wordpress Newspaper Haber Magazin Teması İndir

WordPress Newspaper Haber Magazin Teması İndir

Newspaper6 Haber magazin teması video

WordPress Newspaper Haber Magazin Teması İndir Web sitelerimiz için temanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.

Wordpress Newspaper Haber Magazin Teması İndir
WordPress Newspaper Haber Magazin Teması İndir

Wp siteleriniz için hebar magazin teması arıyorsanız tüm özellikleri ile istenize değer katacak Newspaper 6 haber magazin temasi şık tasarım ve hoş görünümü ile kullanabileceğiniz göze hitap eden kolay kurulumu ve sitenize kolay yazılar yazmanızı sağlayacak özellikleri içersinde barındırmaktadır.Ücretli tema arayanlar sitelerini profesyonel tema ile daha güzel görünüm sağlayabilir.

WordPress Newspaper teması Gazete,Haber inceleme siteleri için çok güzel bir tema olma özelliği taşır.

Oldukça sade ve güzel görünümlü gazete6 teması ,web site sahipleri için bir çok özelliği ile size sunulmuştur.. Newspaper6 haber, gazete, dergi, yayın veya inceleme siteleri için tasarlanmıştır. Gazete 6 Tema ile bir web sitesi inşa duyarlı zarif tasarımı ve retina hazır düzenleri, benzersiz demolar, entegre çeviriler, akıllı reklamlar, neredeyse zahmetsizdir.

Gazete bir Tagdiv tema ve bu biz tüm bizim temel inançları entegre etmiş demektir: Temiz kodlama, efsanevi esneklik, şaşırtıcı tasarımlar, hızlı yükleme hızı yanan ve üstün destek.

Güçlü çerçeve dilediğiniz haber tasarım stili oluşturmak için olanak sağlar. Modern ve şık demolar, güçlü yerleşik yapıları, şaşırtıcı şablonlar ve eşsiz sonrası stilleri kullanarak, tek bir kod satırı dokunmadan web sitenizi özelleştirmek için sonsuz olanaklar vardır.

Gazete tema paneli 30’dan fazla dilde sadece birkaç saniye içinde web sitenizin ön ucunu çevirmek sağlayan entegre çeviri paneli vardır.

Gazete 6 YouTube ve Vimeo video desteklemek için tasarlanmıştır ve bir derecelendirme sistemi sunmaktadır. Tema bbPress Forum, BuddyPress, Buddy Press ve WooCommerce ile entegre edilmiştir. En iyi temiz SEO uygulamaları kullanır ve bunun üstüne, hızlı ve kullanımı kolay.

Gazete 6 ihtiyacınız olan her şey olduğunu.
yayıncılık sanatını keşfedinWordPress Newspaper Haber Magazin Teması İndir

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

4 comments

  1. kurumsal web site

    Arama motorlarında arama yaparken paylaşımınızı buldum siteniz dikkatimi çekti çok teşekkür ederim

  2. özel web tasarım

    Gene harika bir konu olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super