http://goo.gl/RwTm2G

Home » Web Site Kurulumu » WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan
Wordpress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan
Wordpress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan

WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan

WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan bir çok kişinin bir site yada blog ile internetten parakazanmayı düşündüğünü biliyoruz.

Wordpress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan
WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan

WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan bir çok kişinin bir site yada blog ile internetten parakazanmayı düşündüğünü biliyoruz.Aslında internette iş yaparak parakazanmak isteyenlerin internette bir web site bloğu olması gerekir.Bu yazımızı okumuş olduğunuz envercoban.com bir wordpress sitesidir.Yıllardır internette iş yaparak parakazanma adına elde ettiğim bilgi ve birikimlerimi sizler ile paylaşıyorum sizinde internette bir sitenizin olması ve bu siteyi nasıl zamanla parabasan siteye dönüştüreceğinizi öğreneceğiz.

Web site kurmak aslında bu konuda hiç bir bilgisi olmayan için çok zor gelebilir.Web site kurmak ve bu siteyi yayınlamak wp ile çok daha basit ve wordpress ile kurulan sitelerin kullanım ve yönetimi oldukça basit olduğundan en fazla tercih edilen ve kurulan siteler arasında wp öncelik kazanmaktadır.İnternette iş yapmak ve işimizi milyonlara ulaştırmak web siteleri ile dahada kolay olacağından sizlere bir web sitesi sahibi olmanız ve sitenizde ne tür işler yapabileceğinizi gelin kısaca öğrenelim.

Web sitesi ile internette yapılabilecek işler

Web sitesi ile internette yapılabilecek işler
Web sitesi ile internette yapılabilecek işler

Web site sahibi olarak internette bir kaç işi rahatlıkla yapabilirsiniz.Web sitenizi kurdunuz ve web sitenizden parakazanmak için yapmanız gerekenler?Web sitesini kurduktan sonra sitenize çok iyi bildiğiniz ve kişilere yararlı olacak bilgilerinizi yazıya dökerek sitenizin zamanla okuyucu kitlesini trafiğini arttırabilirsiniz.Günde yazacağınız bir yazı ile sitenize günde yüzlerce binlerce kişiyi çekebilirsiniz.Site açarak parakazanmak için yapılacak iş imkanları nelerdir?

Web sitesi ile internette yapılabilecek bir çok ek iş imkanı bulunuyor.Bunların arasında en çok tercih edilen siteye reklam alma işidir.Sitenize reklam nerden alacaksınız.Web sitenizle ilgilendiğiniz zaman sizleri takip eden ve yazılarınızı okuyan kişiler size parakazandırır peki bu nasıl olacak işte web sitenizden parakazanmanın yolları.

Web sitesine adsense reklamı alarak parakazanmak

Web sitesine adsense reklamı alarak parakazanmak
Web sitesine adsense reklamı alarak parakazanmak

Bu yöntem sayesinde sitelerinden ayda binlerce tl reklam geliri elde eden site sahipleri var.Siteye adsense reklamı almak zor değildir.Sitenizin fazlalaşan içerik yazıları ve siteye giren ziyaretçiler sitenizdeki alacağınız adsense reklamlarına tıklama ve gösterim başına google adsense den gelir elde edebilirsiniz.Siz adsenseye üye olduktan sonra adsensenin vereceği reklam kodlarını sitenize ekleyip bu reklamlara tıklandıkça ve sitenizde bu reklamlar gösterildikçe parakazanacaksınız.

WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazan bu yöntemi bizlerde kullanıyor ve kazanç elde ediyoruz sizlere alt kısımda adsense reklamları ile kazandığımız kazançlardan bir kısmını görmeniz için yayınlıyoruz.

Adsense reklam kazanç kanıtı

Son almış olduğumuz ödeme ve alacağımız ödeme kanıtları

Tahmini kazançlar

Bugün şimdiye kadar

2,79 TL

Dün

3,09 TL +0,40 TL (14,9%)

/ geçen hafta aynı gün

Son 7 gün

21,72 TL -0,31 TL (1,4%)

/ önceki 7 gün

Son 28 gün

108,42 TL +9,06 TL (9,1%)

/ önceki 28 gün

Kesinleşmiş kazançlar Ödemeleri görüntüle

Geçerli bakiye

257,55 TL

En son ödeme

214,06 TL
21 Oca 2016 tarihinde gönderildi

Ödeme Makbuzu

Google Ireland, Ltd.
Gordon House
Barrow Street
Dublin 4
Ireland
KDV
IE 6388047V
Enver Çoban
arapzade mah
  orhangazi
Türkiye
Ödeme tarihi
21.Oca.2016
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı  • • • 1329
Ödeme numarası
TR000LI9EP
Açıklama
Ödeme tutarı 214,06 TL

Ödeme Makbuzu
Google Ireland, Ltd.
Gordon House
Barrow Street
Dublin 4
Ireland

KDV
IE 6388047V

Enver Çoban
arapzade mah
orhangazi
Türkiye

Ödeme tarihi
22.Nis.2015
Faturalandırma Kimliği
0176-9917-0897
Ödeme yöntemi
Banka hesabı • • • 1329
Ödeme numarası
TR0007Z0GO

Açıklama
Ödeme tutarı 478,16 TL

Evet arkadaşlar bir web sitesi sahibi olarak sizde sitenize adsense reklamı yada şirket banner reklamlarını sitenize ekleyip belkide bizlerin kazandığı kazançlardan dahada fazla kazanabilirsiniz.Bunun için bir web sitenizin olması şart.

Web sitenizden internette ürün satarak parakazanın

Size ait Blog Aç Parakazan bir diğer yapılacak iş sitenizde ürün tanıtımı yaparak siteniz vasıtası ile satacağınız ürünlerden komisyon kazanma işini önermekteyiz.Sitenize ürünleri bulmak ve bu ürünleri sermayesiz internette satmak ve sürekli kazanç elde etmek için ne yapmalısınız?Web site sahibi olduktan sonra sitenize ekleyeceğiniz satış ortaklığı sitelerinde bulunan ürünler ile ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.

Satış ortaklığı işinde sizlerinde bizler gibi nasıl kazanç elde edeceğiniz ve bizimde bu sayede internetten kazanç elde ettiğimiz kazanç kanıtlarımızı alt kısımda görebilir ve bu işin ne kadar gerçekçi olduğuna şahit olabilirsiniz.

Satış ortaklığı kazan kanıtı

Komisyon Bilgileri Toplam Satış Raporu – TL – (Stopaj kesintisi hariç)
Toplam
2014-2015 Devreden Bakiye 0.00 TL
Satış Ortaklığı Komisyon Toplamı 3271.24 TL
Komisyon Toplamı 3271.24 TL
Ödenen Toplam 3271.24 TL
Kalan Toplam Bakiye 0.00 TL

Bir başka satış ortaklığı sitesi ödeme kanıtı

Satış Başı Kazanç

No Ürün Adı Komisyon Satış Adeti Kazanç
1 Ürün adı 30 TL 13 390 TL

Satış ortağı nasıl olacak ürünleri nerden alacak Türk ve yabancı satış ortaklığı siteleri hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenmek için Ayda 1000 tl kazan okuyun.

Adsense ile ayda 2000 tl kazanmak video izle

Bu kazançları göstermemin nedeni bir çok kişinin internetten parakazanılmadığını düşünmesi ve bu önyargılarından vazgeçmeleri içindir.Evet WordPress Sitesi Yada Blog Aç Parakazanmak için bir site ve bloğa ihtiyacınız var.Site kurmayı bimiyor site kurdurmaya kalksanız yüzlerce tl siteye masraf ederim diye düşünüyor olabilirsiniz.

Sizlere hiç bir bilginiz olmasa bile çok kısa süre içinde nasıl profesyonel görünümlü bir site sahibi olacağınızı öğretecek olan yazımız Web sitesi kurmanın kolay yolu okuyun.Sizde bir site sahibi olarak parakazanmaya başlayın.

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Blog yazarak para kazanma yolları

Blog yazarak para kazanma yolları Blog yazmak blog yazarak para kazanma yolları ile sizde blog …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super