http://goo.gl/RwTm2G

Home » İnternette İş İmkanları » Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın

Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın

İnternette işinizi başkalarına anlatarak Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın siz ve çevrenizdeki arkadaşlarınızında para kazanmasını sağlayın.

Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın
Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın

Ulusal mali yardımlaşma sistemi olan UMYS sitemi kurucus serdar çorbacının internette herkesin yardımlaşma sistemi altında toplanarak parakazanmasını sağlamak için bu sistemi hayata geçirmiştir.

Mali yardımlaşma sistemi bir birlerine yardım etmek amaçlı kurulmuş olup her yapılan üyeden kazanç elde etmek ve bu yaptığınız üyelerinde üyelerinden kazanç elde etmenizi sağlayacak oldukça severek yapabileceğiniz yardımlaşma sistemi ile parakazanmak için internette bu sistemi tanıtarak parakazanmanızı sağlar bu sistem yasal olup kesinlikle sistem hakkında bir aksi düşünceniz olmasın isterseniz serdar çorbacının Atv’de konuk olup ulusal mali yardımlaşma sistemi hakkında verilen soruların cevabını izleyelim.

Atv serdar çorbacı umys videosu izle

Kurulduğu 2013 yılından beri 28 binden fazla üyesi ile üyeleri arasında tüm üyelerine yardımlaşma sistemi ile kazanç elde ettirmektedir.En güzel tarafı kazançlarınızı istediğiniz anda ödeme talep ederek hemen hesabınıza yatması en güzel tarafıdır.Ödemelerde sorun olmaz olmamıştırda eğer sizde internette bu sistemde yer almak isterseniz sitemiz vasıtası ile katılabilirsiniz.

Mali yardımlaşma sisteminde nasıl çalışıp para kazanacaksınız.

Hepimiz sosyal ağlar Facebook,twitter,linkedin gibi sosyal ağlarda zamanımızı boşa harcarız Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın sistemine üye olduğunuzda size verilecek olan davet linkiniz ile bir çok alana linkiniz dağıtıp çevrenizdeki arkadaşlarınızı bu sisteme davet edebilirsiniz.

Bu konuda sitemiz tarafından üye olacaklara iş hakkında her türlü bilgi ve yardım tarafımızdan yapılacaktır.Bu sistem ile çalışan ve bu sistemden kazanç elde eden biri olarak sizleride türkiyede ilk olan yardımlaşma sisteminde yerinizi alın.

Umys Sitemi Nasıl İşliyor

Umys sitemine üye olmak için sisteme davet edilmeniz gerekir.Sisteme üye olduğunuzda sisteme üye olmak için 55 tl ödenir.Bu üye olurken ödemiş olduğunuz miktar sistemde 7 kişi arasında pay edilir.Bu sistemde üye yaptığınız her kişiden 5,10,15 tl kazanırsınız.Sizin yapmış olduğunuz üyelerinde yaptıkları üyelerden sizde kazanç elde edersiniz.

Umys.org nasıl üye olunur

Üye olmak için sizi birinin davet etmesi gerekiyor.Yazımızın sonunda size sitemiz vasıtası ile üye olabileceğiniz üyelik linki bulunmaktadır.İsterseniz önce videoyu izleyip daha sonra hesabınınız açabilirsiniz.Üye olduktan sonra panelinizde size ait linkinizi olabildiğince internette kalabalık alanlar gruplarda paylaşıp sizin davetinizle üye olacak kişilerden sizde kazanç elde edersiniz.

Ödemeyi nasıl yapacaksınız

Umys org panelinizde ödeme başvurusu yap bölümünden ödemelerinizi PTT Bank yada Yapı Kredi Bankasından yapabilirsiniz.PTT ile ödeme nasıl yapılır?

Adım Adım Yapılması Gerekenler:

  1. Aşağıda verilen hesaba ödemenizi yapın.
  2. Daha sonra Ödeme Başvurusu Yap sayfasındaki adımları takip ederek Ödeme Bildirim Formunu doldurunuz.
  3. İletişim sayfamızdaki Mesaj Formunu kullanarak ödeme yaptığınıza dair bilgi veriniz.

Ptt ile ödeme seçeneği

Umys.org adına PTT Hesap Sahibi: Serdar Çorbacı
PTT Hesap No: 161 13 79
Hesaba Geçmesi Gereken Net Miktar: 55TL dir.

Lütfen Dikkat: ATM den yapacağınız ödemelerde PTT  1,50TL işlem ücreti almaktadır. Hesabınızın aktif edilmesi için 55TL net yatırılması gerekmektedir. Eğer 60TL yatırırsanız 1,50TL kesinti sonrası  58,50TL hesaba geçecek ve fazla kalan 3,50TL hesabınıza aktarılacaktır.

Eğer ödemeyi İnternet veya Gişeden yapıyorsanız açıklama kısmına kullanıcı adınızı yazdırınız. Ödemenizi ATM ile yapıyorsanız aşağıdaki Ödeme Bildirim Formuna ATM ye giriş yaptığınız T.C. Kimlik No veya Cep Telefon No girmeyi unutmayınız.

Yapı Kredi Bankası ile Ödeme

Adım Adım Yapılması Gerekenler:

  1. Aşağıda verilen hesaba ödemenizi yapın.
  2. Daha sonra Ödeme Başvurusu Yap sayfasındaki adımları takip ederek Ödeme Bildirim Formunu doldurunuz.
  3. İletişim sayfamızdaki Mesaj Formunu kullanarak ödeme yaptığınıza dair bilgi veriniz.

Yapı Kredi Bankası Hesap Sahibi: Serdar Çorbacı
IBAN : TR42 0006 7010 0000 0071 3743 67
Hesaba Geçmesi Gereken Net Miktar: 55TL dir.

Ödemenizi yaptıktan sonra üyelik işleminizin çok daha çabuk yapılabilmesi için umy panelinizde ödeme başvurusu yap tıklayıp karşınıza alttaki gibi bir sayfa çıkacak buradan yaptığınız yada yapacağınız işlemi işaretleyip sonraki sayfa yazan alana tıklayıp işleminizi oluşturursunuz.

Ödeme Miktarı (TL):
Ödemeyi PTT Bank hesap bakiyemdeki parayla yapacağım
Ödemeyi PTT Bank ile yaptım/yapacağım
Ödemeyi Yapı Kredi Bankası ile yaptım/yapacağım

 

Üyelik panelinizde her türlü bilgiyi bu işi nasıl yapabileceğiniz reklam alanları sizin davet linkiniz panelinizde yaptığınız üye üyelerinizin yaptığı üyeleri anlık olarak takip ederek kazançlarınızı istediğiniz zaman çekme talebinde bulunara hesabınıza anında geçmesini sağlayabilirsiniz.Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın bu sistemde yer almak ve hemen kazananlar arasında olmak için sizde bu fırsatı değerlendirin.

Sizi başkası yada bir arkadasınızın davet etmesinden önce davranarak siz onları davet edin ilk kazananlardan olun.Tüm üyelerine kazandırmak için kurulan bu sistem çok kısa bir süre sonra çok daha büyük başarılara imza atacağından tv lere haber olan yasal olarak faaliyetini sürdüren bakanlıktan tescilli onaylı dürüst bir ek iş arıyorsanız sizlere üye olduktan sonra her türlü desteği vermeye hazırız sizlerin kazanması bizleride mutlu edecek.

Umys Şirket Adresi Vergi levhası

”Ulusal mali yardımlaşma sistemi tamamen yasal” olup titan saadet zinciri olarak lanse edilmek istenmesi bu sistemin büyük bir başarıya imza atması 30 bine yaklaşan üyeleri ile kazandırma ilkesi edinen ve tüm üyelerine gerçekten kazandıran sistem olması bir çok kişiyi rahatsız etmektedir.Sizde bu işi rahatlıkla ve güvenle yapabilirsiniz.

Serdar Çorbacı İnternet Basın Yayın Satış Pazarlama Eğitim ve Organizasyon Hizmetleri

Adres: İstasyon Yolu Sk. No:3/1 Altıntepe / Maltepe / İstanbul / Türkiye

Müş. Hiz.Telefon: 0850 302 01 90 (Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz)

Vergi Dairesi: Küçükyalı

Vergi Numarası: 15653756402

umys vergi

Bu sistem kadınların altın günü sistemine çok benzetilmektedir.Üyeler arasında yapılan yardımlaşma sistemi sizin internette iş aramak ve parakazanmak için yaptığınız araştırmaların belkide son noktası olacaktır.İşte sizlere internetten güzel paralar kazanmanızı sağlayacak olan Yardımlaşma Sistemi İle Parakazanın ücretsiz üyelik ve sistemi daha yakından tanımak için Anket doldurarak para kazanın

 

About admin

2009 yılından beri internette iş imkanları'nı araştırıp benimde buy yöntemler sayesinde yaptığım işlerde internetten parakazanma yolları hakkında en güncel ve güvenilir parakazanma kaynaklarını sitemizde tanıtacağız.

Check Also

Eğer Türkiyede İseniz Ayda 5000 TL Kazanabilirsiniz

Eğer Türkiyede İseniz Ayda 5000 TL Kazanabilirsiniz İnternetten iş yaparak sizde ayda 5000 TL nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super