Para KazanmaVideolu Kurslar

Adsense Site Onaylatma Kesin Çözüm

Adsense Site Onaylatma Kesin Çözüm

Web site sahipleri kazanç yolları arasında reklam en önemli kazanç kaynağıdır.Adsense site onaylatma kesin çözüm Google Adsense reklam yayıncısı olmak için bilinmeyen yöntemler garanti çözümler bu yazımızda.

Adsense üyelik web siteniz için adsense onayı almak pekte kolay değildir.Adsense reklamlarını sitenize entegre edebilmek ve reklamlar ile para kazanmak için doğru adımları bilmek ve onay alabilmeniz için işte size püf noktalar.

Google Adsense Blog ve Web sitelerinin para kazanmak için kullandıkları en etkili reklam ağıdır.Adsense kaydolmak aslında zor değildir.Fakat Bloğunuzun adsense onayı alabilmesi için bazı kriterleri yerine getirmesi şarttır.Adsense Hizmet Şartları göz atabilirsiniz.

Bloğunuzun onayı için gerekli olan şartları yerine getirerek bloğunuzun Adsense Reklam Ağına onay için gönderebilirsiniz.Bloğunuza birazdan açıklayacağımız gerekli olan ve istenen kriterler yerine getirilip başvuru sonucunda Adsense Bloğunuza onay verecektir.

Bu yazımızda Adsense site onaylatma kesin çözüm yapmamanız gereken yanlış ve hataları sitenizi Adsense’ye onaylatabilmeniz için Adsense kriterlerini doğru olarak uygulayıp nasıl Google Adsense’ye başvurmanız gerektiği açıklanacaktır.

Google Adsense Onaylatmak İçin Yapılmaması Gerekenler1.Yeni açılmış bir bloğu Adsense Reklamları alabilmek için hemen başvuruda bulunmayın.Bloglara adsense reklamlı almak için bir çok acemi blogcunun yaptığı yanlışlardan biridir.

2.Bloğunuzu açtınız bloğunuza kesinlikle kopya yapıştır yazılar eklemeyin.Yazılarınız özgün ve yararlı olsun.Kopya içeriğe adsense onay vermez.Bu Google kriterlerine uymadığı gibi bloğunuza onay vermeyecektir.

3.Açtığınız bloğa bir kaç yazı girip bloğunuza ilk zamanlar programlar ile çok fazla trafik çekmenizi Google farkedecektir.En büyük hataların başında binlerce kişiyi bloglarına çekip google’yi kandırabileceğinizi düşünmek aldatmaya yönelik bu tür girişimleriniz Google nin gözünden kaçmayacaktır.

4.Adsense kabul edilmeme kriterleri arasında açacağınız blog kategori’de çok önemlidir.Alkol,cinsellik,kumar,telif nedeniyle video,film türü blogları adsense onaylamayacağı gibi reklamda vermez.

5.Bloğunuzda çok az sayıda içerik varsa,bloğunuzda resim ve videolar daha fazla ise bloğunuzu adsense kabul etmeyecektir.

Adsense Onayı Almak için Yapılması Gerekenler

1.Bloğunuz hangi kategoride olursa olsun bloğunuza özgün içerikler girin.Sağdan soldan internetteki bir yazıyı kopyalayıp bloğunuza girmeyin.Yazdığınız yazıyı ilk siz okuyun eğer yazınızı okuduktan sonra begendiyseniz güzel bir yazı olmuş diyebilesiniz.

2.Bloğunuza trafik çekmek için programlar yerine organik ziyaretçilerinizi yazdığınız etkili yazılar ile okuyucu kitlenizi arttırın.İlk başlarda bloğununuzu tanıtmak ve ziyaretçilerin bloğunuza gelmesi için sosyal ağları kullanabilirsiniz.

3.Bloğunuzu Adsense Reklam ağına onaylatabilmek için bloğunuzdaki yazdığınız yazılar ve konular oldukça fazla önemlidir.Yazdığınız güzel bir yazınız olabilir bu yazı uygun olurken yazı başlığınız uygun olmayabilir.Yani başlık yanıltıcı içerikle alakasız olmamalı.

4.Adsende site onaylatma kesin çözüm bir sitede onay alabilmek için kaç yazı olması gerektiği hep tartışılmaktadır.Bazı bloglar 10 içerik ile onay alırken bazı bloglar 30 yada 40 içerik girerek anca kabul edilebilmektedir.Yazılarınız çok kısa olmamalı en az 350 kelime olmalı.

Az siyada bloğunuzda yazı varsa başvuru için acele etmeyin bloğunuza ilk bir kaç ay hergün bir yazı girmeye gayret gösterin.

Blogunuzda Hakkımda Sayfası:Google Adsense sitenizi onaylatabilmeniz için gizlilik politakaları kadar önemli olan bloğunuzda bir hakkında sayfanızın olmasıdır.Eğer bu kriteri önemsemez ve bloğunuzda bir hakkında sayfanız olmadan Adsense ye onaylanması için göndermeniz sitenizin onayı kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Google Hakkında sayfasını sizin işinizin ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesi olarak kabul edeceğinden dikkat etmelisiniz.

Bloğunuzda iletişim sayfası:Google adsense reklamlarını bloğunuzda yayınlayabilmek ve onay için gerekli en önemli sayfalardan biride iletişim sayfası‘dır.Açmış olduğunuz bloga gelecek ziyaretçilerinizin sizinle çok çabuk iletişim kurabilmelerini sağlayabileceği ve Google Adsense için gerekli önemli bir sayfanız olacaktır.

Bloğunuzda iletişim sayfanızın olması,iletişim sayfanıza iletişim formu eklemeniz bloğunuzun kendi domain adresini iletişim adresi olarak kullanmanız bloğunuzu sosyal hesaplara entegre etmek ve bu kanallar ile ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştıracağı gibi Adsense site onaylatma kesin çözüm olacaktır.

Bloğunuzun Tasarımı:Açmış olduğunuz bloğunuzda bulunan ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz içerikleriniz Google Adsense reklam ağına kaydolmak için yeterli olamayabilir.Adsenseye bloğunuzun onay alabilmesi için içerik kadar blog tasarımı’da çok önemlidir.Bloğunuzun reklam onayı alabilmesi ve daha iyi kazançlar elde etmeniz için

Adsense onay alma videolu kurs ile adsense onay alamayanların sorunlarına şimdi kesin çözüm.Bu kurs tam size göre

Bloğunuzu Google Kaydettir:Bloğunuzu eğer Google‘ye kaydettirmediyseniz size reklam ortaklığı teklifini kabul etmesi sadece boş bir beklenti olacaktır.Google adsenseye kayıt öncesi bloğunuzu mutlaka bloğunuzu googleye kaydettirip bloğunuzun indexlenmesini beklemelisiniz.

Bloğunuzda Analytics Kullanın:Google analiytics Google Arama motoru vasıtası ile bloğunuzun istatistiklerini size sunacak olan ve blog için olmazsa olmazlar arasında yer edinmiş bir Google aracıdır.

Bu araç bloğunuzun çok daha iyi seviyelere gelmesi için hizmet veren çok yararlı bir araçtır.Bu araç sizin Google Adsense Onay almanızı kolaylaştıracak en büyük şansınız olacak araçların başında gelmektedir.

Uyulması Gereken Bir Kaç Öneri:Okumuş olduğunuz maddeler haricinde sizlere vereceğim alttaki yazdıklarıma dikkat eetmenizde fayda var.

Bir kaç bloğunuz varsa içlerinde en iyi olduğunu düşündüğünüz bloğunuz ile Adsensye başvurun.Adsense onayı aldıktan sonra diğer bloglara tekrar onay göndermenize gerek yok onay aldıktan sonra diğer tüm bloglarınızda reklamları yayınlayabilirsiniz.

Google Adsende Blog Onaylatmak için mutlaka gerçek kimliğiniz ile başvurmalısınız

Bloğunuzda Telif Hakkı olan resim kullanmamaya özen gösterin kullanmanız gerekse bile kaynağını mutlaka belirtin.

Adsense kayıt olmak reklamları yayınlayıp ödemeleri alabilmeniz için 18 yaşında olmanız şart.

Sizler için paylaşmış olduğumuz bu bilgileri yerine getirdiğiniz taktirde bloğunuzun başvurusunu yapabilirsiniz.Google Adsense başvurunuz 24-48 saat içinde değerlendirilecek ve kabul olduğuna dair mailinize gelecek bildiri sonrasında reklamları bloğnuzda yayınlayabilirsiniz.

Peki bloğunuz yok ve blog açarak para kazanmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz bunuda düşündük WordPress Blog Kurulumu Resimli Anlatım size nasıl blog açabileceğinizi adım adım öğretecektir.

Adsense Site Onaylatma Kesin Çözüm Adsense onay alma videolu dersine katılarak sizde kolaylıkla adsenseye kabul edilebilirsiniz.İster hazır onaylı sistem sayfaları ayarlı eklentileri hazır onaya hazır sistem ile hemen kazanmaya başlayın.

Adsenseden Onay Alma Videolu Kurs Kayıt >>

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu