Para Kazanma

Blog Kurulumu İle Para Kazanmak

Blog Kurulumu İle Para Kazanmak Düzenli Gelir Kapısı

Blog kurulumu ile para kazanma‘nızı sağlayacak online çok az bir sermaye ile şimdi kendi işini kurmak her ay düzenli bir para kazanma kapısını aralamak istermiydin?Önce blog kurarak internetten para kazanılır mı?

Önce bunun cevabını verelim evet bir blog ile internette iş yaparak para kazanılabilir.Peki nasıl blog kurulumu yapıp bloğa yazı yazarak para kazanılır?İşte bu sorularınızın cevabı bu yazımızda anlatılıyor olacaktır.

Blog Kurmak Zor Değildir

Hiç bir yazılım ve kod bilgin olmadan blog veya bloglar ile sıfır bilgiye sahip birinin bile blog kurulumu yazarlık ile para kazanmak için bilmesi gereken yapıp uygulaması gerekecek tüm yöntemleri ele alıyoruz.

Ben de çok fazla yazılım ve kod bilmememe rağmen blog yazarlığı yapıyor ve bu bloglarım ile bir kaç iş üzerinden yıllardır kazanç elde ediyorum.İnternette blog açarak para kazanmak için öyle ahım şahım sıra dışı tasarımlı bir bloğa ihtiyacınız olmayacak.

İnternette yapılabilecek onlarca iş Blog yazarak internetten para kazanma yolları bir çok yöntem sizleri bekliyor.

İster www.envercoban.com wordpress alt yapısı kullandığım bu blog gibi profesyonel görünümlü bir blog isterseniz ücretsiz Blogger ile açacağınız bir blog ile çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.Blog açmak öyle gözünüzü korkutacak gibi pek zor değildir.

Benimde kullandığım ücretsiz blogger servisi ile açtığım bir çok blog ve bu bloglar ile para kazandığımı belirtmek isterim işte size yeni açmış olduğum bir bloğu Buradan İncele sende buna benzer istediğin kadar blog bloglar açabilirsin.

Tek kuruş ödemeden Blog Kurulumu İle Para Kazanmak için a dan z ye her şeyi bu yazımızın sonunda sende öğrenmiş olacaksın.

Bu yazımızı okuduğunuz Wordpress alt yapısı ile profeyonel bir blog kurmak için yıllık hosting ve alan adı için 100 yada 150 tl ücretle kendi kişisel bloğunuzu kurabilirsiniz.Bir wp blog nasıl kurulur adım adım resimli anlatım ve bu bloğunuz ile nasıl para kazanırsınız.

Wordpress Kurulumu Resimli Anlatım Rehberi İndir >>

Ücretsiz Blog için sermaye gerekmez

Yok ben ücretsiz bir blog açmak istiyorum diyenler ve bu açacağım ücretsiz bloglar ile nasıl para kazanacağım diyenler yazımızım devamını okusun.

İnternetten para kazanma yolları 2020 blog yazarlığı yaparak para kazanmak isteyen çok fazla girişimcinin bloglar hakkında ve bloglar ile nasıl para kazanacağını bilmediği için uzun bir araştırma döneminden geçmeleri gerekecektir.

İnternette severek yapacağınız özellikle çok iyi bildiğiniz bir alanda birikimlerinizi bloğa aktarıp yazdığınız yazılarınız size yıllar sonra bile para kazandıracaktır.Bloğunuza reklam almak,Bloğunuza başkalarının yazılarını belirleyeceğiniz miktar karşılığında yazısını bloğunuzda yayınlamak,bloğunuzda ürün tanıtım ve satışları yaparak komisyon kazanmak gibi oldukça fazla iş imkanını aynı anda yapabilirsiniz.

Size aylarca yıllarca araştırma yapmadan bir kaç dakika içinde Blog Kurulumu Yazarlık İle Para Kazanmak hakkında detaylı bir rehber sayesinde kısa sürede hazır bir bloğun ile nasıl para kazanacağın detaylı olarak anlatılmıştır.

Yılların birikimi biz blogcuların bloğlarımızı nasıl para kazanan bir blog haline dönüştürdüğümüz ve internette bloğunuz ile en güvenilir para kazanma yöntemleri‘ni öğrenerek hemen başlayacağınız rehber size tüm kapıların ardına kadar açılmasını sağlayacaktır.

Sizde evde kaldığınız bu zor zamanlarda ve istediğiniz zaman evinizde çalışarak her ay düzenli parayı bloglar ile nasıl kazanacağınızı öğrenmek için Ücretsiz Blog ile Para Kazanma Rehberi İndir >>

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu