Para KazanmaBlog Pazarlama

Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu

Blog Açmak Ücretsiz Blog Nasıl Açılır

Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu | Blog Açmak Ücretsiz Blog Nasıl Açılır

Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu Blog Açmak Ücretsiz Blog Nasıl Açılır? İnternette blog sahibi olmak isteyenler fakat bunu nasıl yapacağını bilmeyenler.İşte bu günkü yazımız sizler için.

Ben bu bloğun sahibi olarak 2009 dan beri bir çok blog kurulumu yapıp yazılar yazdım.Bir çok kişiye blog kurulumu yapabilmeleri için yardım ettim.Bu süreçte Blogger ve WodPress blog kurulumu hakkında ızman oldum diyebilirim.

İlk defa blog açacakların karşılaşabileceği sorunlar ve çözüm yollarını sizler için bu sayfamızda anlatmak istedik.Bilgisayar kullanmasını bilen herkez internette Envercoban.com bloğu gibi istedikleri türde Blog,Web Sitesi kurulumu yaparak kendilerini internette ifade edebilecek belkide yapacağınız işler sayesinde para kazanabileceksiniz.

Blog Nedir?Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu

İnternette blogların açılma amacı kısaca günlük tutmak bir not defteri diyebiliriz.Kişilerin çok iyi bildiği alanlarda yazılar yazmak ve bunları internette yayınlamak.Blog kelimesinin Türkçe karşılığı Web-log kayıt tutmak kelimelerinin birleşimi olmuştur.

İnternette blog açan bloğu olanlara Blogger denmektedir.Çok fazla blog yazarı internet ortamında geçimini blog yazarlığı ile sağlamaktadır.Tabi ki başarılı bir blog yazarı olmak için doğru adımlar atmanız şarttır.

Blogger Blog Kurulumu Resimli Anlatım

Blog Neden Açmalısınız

Çok iyi bir konuda bilginiz varsa,çok fazla geziyor seyehat ediyorsanız,yemek yapmayı seviyorsanız,sosyal ağlarda kendinizi iyi görüyorsanız Blog Açmak tam size göre.Açacağınız blog takipçileri ve sosyal medya hesaplarınızda yazacağınız kişilerin sorunlarını çözecek etkileyici yazılarınız ile onlar ile iletişim bağı kurabilir ve tanınır bir kişi olabilirsiniz.

Uzman olduğunuz konu yada konularvda ve ya öğrenmek istediğiniz konular hakkında yaşamış olduğunuz süreçlerinizi kaydetmeyi düşünenler için Blog Açmak Blog sitesi kurmak en iyi yöntemdir.

Zamanla açmış olduğunuz bloğunuzda yer vereceğiniz tutkunuz sayesinde para kazanabilirsiniz.

Blog Sitesi Kurmanın Artıları

İnternetten para kazanın: Açacağınız bloğunuzda ziyaretçilerinize faydalı bilgiler verip yüksek okuyucu kitleniz ile bloğunuzdan sizde para kazanabilirsiniz.Blog yazarlığını yarı yada tam zamanlı olarak yapabilirsiniz.

İnternette Blog Nasıl Açılır

İnternette Blog,Web sitesi nasıl açılır?İşte sizler için açacağınız blog için kısaca yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

WordPress Blog Açmak: Açmak istediğiniz bloğunuzun adını belirle,ister yapacağın iş ister kendi adına ait bir kişisel blog adına karar verdikten sonra alan adını satın al.Alan adını satın aldıktan sonra bloğunuzu barındıracağınız bir sunucu bunun adına Blog kullanıcıları Hosting diyor.

Alan adı ve Hosting alımı sadece bir aç dakikanizi alacaktır.

Adım Adım WordPress Blog Açmak

Wordpress bloğunuzu açmak için Alan adı ve Hosting inizi alın.Tabi ki Hosting ve Domaini en uygun şekilde yapmanız oldukça önemlidir. Sizi Hosting firması vezirde edebilir rezilde bu yüzden alan adı ve hosting alımı için güvenilir bilinen firmalar ile çalışın.İnternette açılan tüm blog ve web sitelerinin mutlaka bir adı vardır.Buna alan adı diyoruz bu yazıyı yazmış olduğumuz Envercoban.com adresine alan adı denmektedir.

Sizin açmak istediğiniz bloğunuz içinde bir alan adı gerekiyor.Bu blogda okuduğunuz yazılar ve görseller WordPress kodlaması ile açılan ve sitenizi yayınlayabilmeniz için ve tüm bilgileri internette 7/24 yayınlanmasını sağlayan Hosting siteniz için almanız şart.

İnternette Blok kurmak 5 dakikanızı alır.Siz kendiniz için doğru olacağını düşündüğünüz Alan Adına karar verin.

Ücretsiz Blog ile Para Kazanılır mı

Blog Sitesi Kurmanın Maliyeti Ne Kadar

Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu ‘‘Blog Açmak Ücretsiz Blog Nasıl Açılır” Bunun için tek harcamanız Alan Adı Hosting için olacaktır.Sizin için en iyi Hosting Firması ve sizlere her türlü desteği sağlayacak olan ve indirimli olarak satın alabileceğiniz Hosting Firması için .

Hosting ve Domain Satın Alım Resimli Anlatım

Hosting ve Domain Satın Alım Resimli Anlatım

Güzel Hosting Firması Sağ üstte Müşteri Girişi bölümünden ücretsiz üye olun.Üye olduktan sonra panelinizden ismine karar verdiğiniz Domain Ve Hostinginizi satın alın.

Alan Adı Sorgulama

Alan adı kayıt bölümünden alan adınzıı seçip uzantısı com,net,org bunlardan birini tercih ederek en çok tercih edilen com alan adı dır bunu da belirtelim.sağda ARA kısmına tıklayıp alan adınızın uygun olup olmadığını öğrenin eğer seçtiğiniz alan adı daha önce satın alınmış ise başka bir isim deneyin.

Satın alınabilir olan alan adını ister bir yıllık ister daha fazla süreli olarak satın alabilirsiniz.

Hosting Alımı Resimli Anlatım

>>

Bloğunuza alan adınızı aldınız bloğunuzu internette barınmasını sağlayacak ve 7 gün 24 saat internette görünür olmasını sağlayacak olan barındırıcı Hosting almak için yüne Güzel Hosting hosting alanından size uygun bir hosting seçerek satın alabilirsiniz.

Bloğununuzu yeni açacağınız için size şimdilik WordPress Hosting öneririz.Hostinginizide satın alırken bloğunuzun alan adını kaç yıllk satın aldıysanız hostingide o şekilde alın derim.

Hosting ve Alan adını aldınız peki bloğu nasıl açacaksınız işte resmli olarak wordpress bloğunu nasıl açacağınızı altta anlattık.

Not.İsterseniz panelinizden destek bölümüne mail atarak bloğunuzun kurulumunu onların yapmasını isteyebilirsiniz.Bir kaç dakika içinde bloğunuz kurularak bloğunuz için gerekli giriş bilgileriniz mailinize gönderilir.Güzel Hosting Ticket alanından tüm sorunlarınızı ve sorularınızı mail atarak destek isteyebilir ve anında sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Güzel Hosting Wordpress Blog Kurulumu hakkında resimli ve detaylı bilgiyi WordPress Blog Kurulumu Resimli Anlatım >>

Blog ile Nasıl Para Kazanılır

Wordpress bloğunuzu kurdunuz ve bloğunuzdan para kazanabilmeniz için yapabileceğiniz işler.Blog Sitesi Kurmanın Kolay Yolu bloğunuzla ilgilenip bloğunuza girdiğiniz yazılar sonucunda trafiğinizin artması sonucunda bloğunuzdan Adsense reklamları ekleyerek para kazanabilirsiniz.

Adsense başvurup onay aldıktan sonra sizde bloğunuzdan para kazanmaya başlayabilirsiniz.Adsense Site Onaylatma Kesin Çözüm yazımıza göz atabilirsiniz.

Adsense haricinde bloğunuzda satış ortaklığı sistemlerindeki ürünleri tanıtarak komisyon kazanabilirsiniz yazınızı beğenen bazı firmaların reklamlarını alabilir,sitenizde ücretli tanıtım yazıları yazarak bu sayede para kazanabilirsiniz.

İnternette bloğunuzdan para kazanmak için onlarca yöntem bulunmaktadır.İşte sizler için bloğunuzdan para kazanmanızı sağlayacak olan yıllardır bizlerinde bu yöntemler ile para kazandığımız hiç bir yerde bulamayacağınız teknikleri öğreneceğiniz Blog Yazarak para Kazanma Rehberi E Kitabını Google Play uygulamasından indirip tüm eğitimlere ulaşabilirsiniz.

Blog Yazarak Para Kazanma Rehberi Buradan İndir >>

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://upkoffingr.com/act/files/tag.min.js?z=7413939 //thubanoa.com/1?z=7413937