Blog Pazarlama

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanma Yolları

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanma Yolları

Blog yazarak internetten para kazanma yolları yazımızda internette açacağınız blogunuz sayesinde nasıl para kazanılacağını öğreneceğiniz makalemiz tam size göredir.İnternette blog açmak isteyen blog açan acemi blogcuların yapmaması gereken hatalar bu yazımızda.

Sizinde bu hataları yapmayıp iyi bir blog yazarı olarak para kazanmak için gerekli olan etkiyi para kazanma yolları ile bloğunuzdan para kazanabileceksiniz.Artık internetimizin olması evimizde kolay para kazanmak için meyilli birer toplum olmaya başlamamız oturduğumuz yerden kolay para kazanacağımızı düşünüyoruz.

Kolay para kazanmak deyince akla gelen internet ilk aklımıza gelen araç olmakta fakat bilinmeli’ki internetten’de para kazanmak aslında öyle sanıldığı kadar kolay değildir.Çalışmadan emek harcamadan internettende para kazanamazsınız.

İnternette en populer olan para kazanma yolları arasında blog yazarak internetten para kazanmak bilinen uygulanan oldukça etkili bir yöntemdir.İşte bizde sizlere blog açmak, blog ile para kazanmak,blog ile para kazanmanın mümkün olup olmadığı düşüncelerine açıklık getirecek olan bu yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

İnternette blog yazarlığı ile para kazanan ve geçimini sağlayan kesim oldukça fazla.Fakat internetten para kazanmak için ilk önce blog nasıl açılır sayfamıza göz atarak blog nasıl açacağınıza bir göz atmalısınız.

Kuracağınız bloga yapacağınız azimli çalışmalar ile belli bir süre sonra sizde para kazanmaya bloğunuzun vasıtası ile başlayacaksınız.Blog açma hakkında herşeyi öğrendiniz varsayalım,bloğunuzu açtınız ilgilenip bloğunuza devamlı sürekli yazı giriyorsunuz.

Fakat bloğunuzdan hala bir gelir elde edemiyorsunuz.Blog yazarak internetten para kazanmak için yapmamız gerekenlere şöyle bir göz atalım.

Blog yazarak para kazanmak-Google Adsense Reklamları

Açtığınız blog istesi ile Google adsense reklamcılığı ile gelir elde etmenin ilk adımlarını atabilirsiniz.Blog sitelerinin büyük çoğunluğunda hatta bu bloğumuzda dahi reklamları görmüşsünüzdür.Google bloglarımıza reklam verir bu reklamlara gösterim başı ve tıklama başına bizlere ödeme yapar.

Blogların en garanti para kazanmalarını sağlayacak etkili bir yöntemdir reklam gelirleri.Bloğunuzu açtınız ve para kazanmak için Adsense reklamlarını düşünüyorsunuz adsenseye başvurmak ve adsense onayı almak için Google adsense site onaylatma Kesin çözüm sayfamıza göz atın.

Google adsenseye başvuru yapıp siteniz onay aldıktan sonra sizlere verecek olduğu reklam kodlarını sitenize ekleyip her tıklamaya size para ödemeye başlayacak.Ödeme limitine ulaştığınızda paranız banka hesabına yatar para konusunda sıkıntı olmaz adsense den tek kuruş dahi alacağınız kalmaz.

Blog ile internetten para kazanmanın gerçek olduğu ve benimde adsense reklamları ile elde etmiş olduğum kazanç kanıtlarından bazılarını sizlere sunuyorum.İşte benim bloglarım ile elde etmiş olduğum Adsense Kazançlarım.

Adsense-kazanç-kanıtı
Adsense Kazanç Kanıtı envercoban.com
adsense-kazanc
Adsense kazançlarım envercoban.com
Google-Adsense-Kazanclari
Google Adsense Kazanç Kanıtları envercoban.com

Açmış olduğunuz bloga yazacağınız etkili yazılar ve bloğunuza gelecek olan ziyaretçilerin size reklamlardan para kazandırması hiçte zor olmayacaktır.Tabiki kazançlarınızda sizin çalışmalarınıza ve bloğunuza ne kadar çok kişi gelirse artmasıda sizin elinizde olan bir şey.

Üstte paylaşmış olduğum adsense reklamları ile az çok gelir elde ediyorum.Tabiki internet o kadar büyük bir alanki bize bloglarımız ile yapabileceğimiz bir çok işi imkanını sunmaktadır.Blog yazarak internetten para kazanma yolları diğer kazanç yöntemlerimiz ise.

Bloga Banner Reklamları Almak

Açmış olduğumuz bloğun ziyaretçileri arttığında ve okuyucu kitlesine ulaştığımızda bloğumuza banner reklamı alabiliriz.Peki nedir banner reklamı.Bloglarda sitelerde kalıcı ve sabit duran reklamlara denir.

Artık büyük ve küçük bir çok firma internette yer almakta ve kendilerini tanıtmak için site ve bloglara reklam vermektedir.Banner reklamcılığının adsenseye göre farkı reklamını yayınlayacağınız kişi ile ödemeleri sizin belirleyip reklamı ona göre haftalık yada aylık yayınlamayı anlaşmanızı göre yapmanızdır.

İnternette haber siteleri ve forumlarda,bloglarda çokça bu tür reklamları görmüşsünüzdür mutlaka.Açtığınız bloğunuzda bir alan belirleyip o alanı kiralayıp aylık sürekli düzenli bir kazanç elde edebilirsiniz.

Adsense reklamları yayınlayamayanlar için banner reklamları güzel bir çözümdür.

Bloga Tanıtım Yazısı Yazarak Para Kazanmak

Bir diğer Blog yazarak para kazanma yolu olarak sizlere önereceğimiz bloglara tanıtım yazısı yazp para kazanmanız.İnternette milyonlarca site her gün içerik girmek zorunda hal böyle olunca her gün yazı giremeyen bir çok blogcu blogları için yazı satın almaktadırlar.

yazarak-para-kazanmak
Tanıtım yazısı yazarak para kazanmak

Yazdığınız yazılarınızı bir çok forum sitesinde blog sahiplerine satabilirsiniz.İnternette tanıtım yazısı satarak çok güzel gelirler elde eden yazarlar bulunmaktadır.

Bloğunuzda Satış Yaparak Para Kazanın

Blog ile para kazanma çalışmaları arasında en çok kazanç getiren ürün satışı diğer tabiri ile satış ortaklığı sistemi ile aylık binlerce tl kazanmanız mümkün.Bloğunuza ücret ödemeden satış ortaklığı sitelerinde bulunan yüzlerce üründen istediğinizi seçerek bloğunuzda ürünün tanıtım yazılarını yazarak internet ortamında satarak komisyon kazanırsınız.

Satış ortaklığı sistemini 10 yıldır yapan biri olarak en güvenilir para kazanma yöntemi olarak blog yazarak internetten para kazanma adımı olarak sizlere tavsiye etmekteyim.

Peki bloğunuzu açtınız internette tek kuruş ödemeden satışları nasıl yapacaksınız satış ortaklığı hakkında her şey ürünleri nasıl bulacağınız benim yıllardır yaptığım çalışmaları kaleme alarak yazdığım ve Google Play de oldukça fazla ilgi gören eğitim setimi sizlere tavsiye ediyorum.

Ayrıca bu rehberde blog nasıl açılır resimli anlatım ve para kazanmak için size gerekli her türlü bilgi a dan z ye öğretilmektedir.Blog ile para kazanma rehberimizi Google Play‘den İndirmek için Buraya Tıkla >>

Blog Satarak Para Kazanmak

Blog açmayı bir kere öğrendikten sonra açacağınız blogları internette blog açmak isteyen kişilere satarak blog satışı ile de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Blog açıp bu blog ile ilgilenip bloğu geliştirdiğiniz taktirde bu bloğu inanılmaz paralara satabilirsiniz.İşte size bir örnek.

 

Blog-satarak-para-kazanmak
Blog satarak para kazanmak

Evet bu Haber bir gerçek bunun gibi çok fazla örnek verebiliriz.Sizde bir blog,site kurup böyle yüksek meblalar olmasa bile internette satabilirsiniz.

Yazımızda görmüş olduğunuz gibi Blog yazarak internetten para kazanma yolları sizin hayal ettiğiniz gibi bir şey olmadığını belkide,bloğunuza yapacağınız çalışmalar,emekler bloğunuzun tanınması ilgi çekmesi ile birlikte sizde bloğunuz ile para kazanabilirsiniz.

Bu yazımıza burada son verirken yazımızı begendiyseniz paylaşıp arkadaşlarınızında okumasını sağlayabilir,yazımızın altına görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz yorumlarınız bizim için değerlidir lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.Bir başka yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle.

Blog ile Para Kazanma: Ücretsiz blog ile para kazanma rehberi >>

 

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://kukrosti.com/act/files/tag.min.js?z=7413939 //thubanoa.com/1?z=7413937