Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog Yazarak Para Kazanmak Blog ile ne Kadar Kazanırım

Blog Yazarak Para Kazanmak açacağınız bir blog ile internetten para kazanabilirmisiniz?Bu sorunuzun cevabı evet kazanabilirsiniz.Onilne internette blog sahibi olan blog açan blogcular verdikleri emeklerin karşılığını almakta ve bir kaç yöntem ve yollar ile her blogcu kendine göre internetten para kazanabiliyor.

Sizde bir blog açmak ve bu açacağnız blog ile nasıl para kazanacağınızı Bedava Blog ile Para Kazanma Yolları‘yazımızı okuyabilirsiniz.

Blog Yazarak Para Kazanma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İnternette ücretli yada ücretsiz yollar ile açacağınız size ait bir blog ile bir kaç işi birlikte yaparak zamanla çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Blogcuların bir çoğu bir kaç yöntemi aynı anda kullanarak çok daha fazla gelir elde edebilmekte.

Açılacak bloğunuzda en fazla hangi para kazanma yolları ile daha fazla kazanç elde edebileceğiniz sizin seçmiş olduğunuz konu ve bloğunuzun ziyaretçi Trafiği ile değişiklikler gösterebilir.Gelin hep birlikte Blog Yazarak Para Kazanmak için neler yapmanız gerektiğine hep birlikte bir göz atalım.

1.Blog Reklam Kazancı

İnternette bir bloğa aradığınız bir kelimede girdiğiniz bir blog’da yazıları okurken karşınıza reklamlar çıkar,işte gördüğümüz bu reklamların bir çoğu Google Adsense reklamları bu reklamların gösterimi ve tıklamalar ile blog sahipleri reklam kazancı elde eder.

İşte sizde açacağınız bir blog ile Adsense Reklam Ağına başvurarak bloğunuzda Google Reklamları yayınlayarak para kazanırsınız.Hemen hemen bütün blogcular bu para kazanma yöntemini kullanmaktadır.Adsense Site Onaylatma Kesin Çözüm yazımıza göz atabilirsiniz.

Tabiki bloğumuz ile para kazanmak için diğer kazanç yöntemlerini de kullanabiliriz.Sadece reklam kazançlarını size ilk zamanlar fazla kazandırmayabilir.Bu yüzden bir kaç iş yaparak daha çok kazançlar elde edebilirsiniz.

2.Bloğunuza Ücretli Reklam Almak

Yayına aldığınız blog ile yapacağınız çalışmalar ile zamanla artacak olan okuyucu kitleniz sayesinde bloğunuza bazı blogcular,Firmalar,ürün sahipleri sizden ücret karşılığında tanıtım yazıları isteyebilir yada bloğunuza reklamlarını yayınlatmak için size reklamlarının yayınlanması karşılığında ücret teklif edebilirler.

3.Bloğunuzda Ürün Tanıtarak Para Kazanmak

İntenette blogcuların en fazla tercih ettği blog yazarak para kazanma yöntemleri arasında yer alan ürün satışı işi ( satış ortaklığı ) sisteminde bir ürün yada markanın hizmetlerini internette tanıtmak bu ürünlerde size ait ürün linklerini bloğunuza ekleyip bu linkler ile okuyucularınızı bu linkler ile ürün tanıtım sitesine gönderip bu ürünü satın almaları sayesinde komisyon kazanmanızı sağlayacak bir kazanç yöntemidir.

Bu ürünleri satın almanıza gerek olmadığı gibi tek kuruş sermayeniz olmasa dahi ürün satarak % 50 lere varan komisyonlar kazanırsınız.Bloğunuzda ürün satışı yapmak için kişilere aradıkları ve onların ihtiyacı olan sorunlarını çözecek ve sizinde çok satacağınızı düşündüğünüz ürünleri bloğunuzda yer vermek sureti ile yer vermeniz size tahmin bile edemeyeceğiniz kazançlar sağlamanıza büyük yardımı dokunacaktır.

Açacağınız blog sizin işlek bir cadde de magazanız dükkannız olup 7 gün 24 saat açık olup sizin adınıza çalışıp size gece uyurken bile para kazandırır.Bloğunuzda hizmet satmak çok daha basit olacaktır.

4.Bloğunuzda İçerik Pazarlaması

İnternette bulunan ve kendini tanıtmak kanıtlamak isteyen bir çok firmanın blogculara ihtiyacı vardır.Bu firmaların kendilerini ve ürünlerini tanıtmak ve çok daha fazla kişilere ulaşabilmek için biz blogcu içerik üreticilerine çok fazla ihtiyaç duyarlar.

Bloğunuzda yazacağınız etkili yazılar sayesinde iyi bir blog yazarı olduğunuzu kanıtlayıp bu firmaların dikkatini çekip bir çok markaya içerik üreticisi olarak blog yazarak para kazanma işinde bir kazanç kapısını daha aralayabilirsiniz.

Para Kazanan Blog Sahibi Nasıl Olunur

İnternette güzel para kazanmak ve başarılı bir blog açmak için tabiki bilinmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur.İşte size lazım olacak ve bilmeniz gerekenler..

1.Bloğunuzu açmadan önce bloğunuzun konusunu seçmelisiniz.Çok iyi bildiğiniz konu ve alanda yazmak size uzun vadede başarılı olmanızı sağlayacaktır.Hiç bilmediğiniz bir alanda yazmak ilerde sizi zorlayıp yazacak bir konu bulamayacağınızdan bildiğiniz ve sürekliliği olacak bir konuda yazmak daha iyi olacaktır.

2.Bloğunuzda okuyucuların istediği konulara yazmaya özen gösterin,satmak istediğiniz ürünleri insanların ihtiyaçları doğrultusunda seçerseniz bloğunuza ilgi artar ve ürünleriniz daha fazla satılabilir.

3.Blog açmak için iyi bir yazar bilginizin olması gerekmiyor.İlk başlarda blogcuların ilk yazarlık denetimleri olduğu için yazılarınızın ilk başlarda acemice yazsanız dahi kabul görecektir.Blog yazarken yazım ve dil bilgisi kurallarına dikkat edin.

4. Blog yazarak para kazanmak oldukça uzun bir süreç ister bunu bilmenizde fayda var.İlk zamanlar bloğunuzun okuyucu kitlesi az olacağından para kazanamayabilirsiniz.Asla pes etmeyip bloğunuzla ilgilenmekten asla vazgeçmeyin.

Bloğunuza yazacağınız yazılar için plan ve araştırmalar yapın yapacaklarınıza karar vermeden yolda giderken ne yapacağımı düşünürüm derseniz para kazanma hayalini unutun.Bloğunuzu açtığınızda kimlere hitap edip hangi konu yada konularda yazı yazacağınızı belirleyin.

Blog Yazarak Para Kimler Kazanır

İnternette blog açarak para kazanmak bir çok kişinin yapmak istediği ve hayali olabilir.Blog açıp kısa süre içinde para kazanıp yolunuzı bulup köşeyi doneceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Başarılı bir blog yazarı olabilmeniz için azimli,çalışkan,araştırmacı,meraklı olmak başarılı bir blogcu olmanızı sağlayacaktır.

Eğer sende bu özellikler varsa yapacağınız doğru planlama ve azimli bir çalışma ile açacağınız bloğunuzun bir gelir kaynağı olmasını sağlarsınız.İnternette kendini kanıtlayan ve hatırı sayılır kazançlar elde eden bir çok blog yazarı olduğunu bilmelisiniz.

Ücretsiz Blog Açarak Para Kazanılır mı

İnternette ücretsiz bir blog açarak para kazanmanız mümkündür.Fakat ücretsiz açacağınız bloğun artıları olduğu gibi eksileri de olabilir.Örnek eğer açtığınız ücretsiz blog sistemi kapanırsa tüm emekleriniz boşa gidebilir.

İsterseniz ücretsiz bir blogu nasıl açacaksınız ve bloğunuz ile hangi işler ile para kazanacağınızı Ücretsiz Blog ile Para Kazanılır mı yazımızı okuyup detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bloğunuzdan Ne Zaman Para Kazanırsınız

Blog açmak ve bu bloğu ilgi çekici hale getirmek zaman isteyecektir.Bloğunuzu ilk zamanlar her gün bir yazı girmeli ve bir iki saat vakit ayırmanız gerekir.Bloğunuzdan para kazanmaya başlamanız için en az bir kaç ay geçmeli bir kaç ay para kazanamayabilirsiniz.

Bloğunuz 1 yada 2 yıllık olduğunda daha güzel kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.Evet bloğunuza günde bir kaç saat ayıracağınız zaman ile sizde para kazanabilirsiniz.

Blog Yazarak Para Kazanmak için Harekete Geçin

Evet gördüğünüz gibi bir blog açarak internetten para kazanabilmek hayal değil.Sizde internette Blog Yazarak Para Kazanmak istiyor ve bunu nasıl başaracağınızı öğrenmek istiyorsanız işte size bir fırsat.Altta size önerdiğimiz rehber ile bilmeniz ve öğrenmeniz gerekenler a dan z ye anlatılmış olup blog nasıl açılır blog ile hangi yollar ile para kazanılır artık sizde öğrenip uygulayıp para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Blog Yazarak Para Kazanma Rehberi >>

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin