Blog Pazarlama

Blogger Adsense Onaylatma

Blogger Adsense Onaylatma Garanti Yöntem Sayfanızda Adsense Reklamlarını Gösterin

Blogger adsense onaylatma kesin çözüm yazımızda Adsense reklamlarını sayfanızda nasıl göstereceğiniz ve Blogger blog için adsense nasıl başvuracağınızı öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Blog açmak ve blog ile reklamlardan para kazanma yazımıza geçmeden önce Blog yazarak ayda ne kadar kazanılır yazımızı okuyun.

Blogger bloğunuz ile ister, Adsense ister başka reklam ağları ile para kazanabilirsiniz.Bloğunuzda adsense reklamları’nı yayınlayabilmeniz için ilk olarak bir bloğunuzun olması ve adsenseye başvurmanız gerekir.

Blogger’in en büyük avantajı Google tarafından yönetiliyor olmasıdır.Blogger bloğunuza Adsense reklamları alabilmek için Bloğunuzun özgün olması Adsense Politikalarına uyumlu olması gerekmektedir.

Blogger Bloğu Adsense onaylatmak için içerik politikalarına Buradan göz at.Burada önemli olan bloğunuzda Adsense onayı alabilmesi için olmazsa olmaz olan ve bloğunuzda mutlaka olması gerekenleri Adsense onaylatma kesin çözüm yazımızda bulabilirsiniz.

Gelelim konumuza Blogger bloğunuza adsense reklanları için nasıl onay alabilirsiniz.Adsense blog onaylatmak için bilmeniz ve yapmanız gerekenler.

İnternetten blog ile para kazanmak için ilk akla gelen yöntemler arasında gelen ”Google Adsense onaylatma yöntemleri” ve bloğu adsense’ye nasıl başvuracaksınız?

Blogger Bloğa Adsense Reklamları Almak

Blogger blog açtığınızı farzedelim bloğunuz henüz yeni ve daha bir kaç içerik girdiyseniz acele etmeyin.Bloğunuzun onay alabilmesi için yazılarınız kopya olmamalı özgün içerikler ile 30 yada 40 kadar yazı yazdıktan sonra Adsense’ye başvuru yapın.

Blogger blog ile Adsense’den para kazanabilmeniz için zaten yeni bir blog ile başvurduğunuzda hata verecektir.Bloğunuza yeterli içeriği girdiğinizde ve bloğunuza yeterince trafik akışını sağladığınızda Bloğunuzun sol alanında bulunan Kazançlar sekmesine tıklayıp o bölümden Adsense’ye kaydolabilirsiniz.

Ardından karşınıza çıkacak olan ekrandan kayıt işlemini yaparak onay bekleyip,Adsense bloğunuzu onayladığında mailinize mesaj gelecektir.

Eğer bloğunuz onaylandıysa adsense panelinize girerek reklam linklerini bloğunuzun istediğiniz alanınan ekleyerek gösterilmesini ve reklamlar ile para kazanma adımını atmanız sağlanacaktır.

Tabi Adsense’nin bloğunuzu kesin olarak onaylayacağı anlamına gelmez.Eğer onay alamadıysanız bloğunuzu hemen tekrar göndermeyin.Bloğunuzu geliştirmeye ve daha fazla trafik çekmek için çalışmalar yapın.

İçerik Google için çok önemlidir.Blogger Adsense Onaylatma Garanti Yöntem onay aldığınızda sizde Adsense’den tıklama başına ödeme alabilecek ve hesabınızda 200 TL olduğunda banka hesabınıza yada çek olarak ödemeler size gönderilecektir.

Blogger Adsense Onaylatma Kesin

Ücretsiz blog ile para kazanılırmı sorusu internette sıklıkla sorulmakta evet blog ile internetten 10 larca iş ile para kazanılabilmektedir.Eğer sizde internetten para kazanmak istiyor ne yapmalıyım diyorsanız hemen bir blog açarak işe koyulun.

Peki blog açmayı bilmiyorsunuz?Ücretsiz blog nasıl açılır?İşte bu sorularınızın cevabı bir blog nasıl açacaksınız resimli olarak anlatımı ve bloğu açtıktan sonra bu blogunuz ile para kazanacağınız yöntemleri öğrenmek isterseniz Ücretsiz Blog ile Para Kazanılır mı ?okuyun

Söz uçar yazı kalır şimdi bloğunuza yazacağınız bir yazınız yıllar sonra bile size para kazandıracaktır.7 gün 24 saat sizin adınıza çalışacak bir blog ile para kazanmanın keyfini artık sizde yaşayacaksınız.

Blog Sahibi Olmanızın Avantajları

  • Kendinizi ifade edersiniz

Bir blog sahibi olarak internette kendinizi yazılarınız ile daha iyi ifade ederek tanınır kişiler arasında blogunuz ile yer alabilirsiniz.Tamemen özgür ve istediğiniz gibi bloğunuz ile çalışabilirsiniz.

  • 8-16 Çalışma Saatiniz olmaz

Normal bir işte çalışıyor gibi çalışmanıza gerek yoktur istediğiniz zaman istediğiniz yerde bloğunuzla ilgilenebilme özgürlüğünüz olur.

  • Emir vereniniz yoktur

Başınızda amir memur olmadan tamamen kendinizi işinize verebilirsiniz.İstediğiniz zaman istirahat eder isitediğiniz zaman tatil yapabilirsiniz.

  • Yeni blogcular ile tanışırsınız

İşiniz blog yazmak olduğu için diğer blogları mutlaka inceleyecek ve takip edeceksiniz.Buda size bir çok profesyonel blogcular ile fikir alış verişinde bulunmanızı sağlayacaktır.

  • Ailenize daha fazla vakit ayıracaksınız

İşinizi internette büyüttüğünüzde ek iş olarak yaptğınız bu yol belkide sizin tam zamanlı çalışmanızı sağlarken aileniz ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilmenizi sağlar.

  • Bloğunuz ile Para Kazanacaksınız

İşte en güzel tarafı yapacağınız çalışmalar meyvesini verdiğinde kazandığınız paralar banka hesabınıza yattığında kendinizi daha iyi motive olmuş ve işinizi severek daha sıkı sarılarak yapmanız en güzel tarafı olacaktır.

İşte sizlere blog Blogger Adsense Onaylatma Garanti Yöntem ve bloğunuz ile para kazanabileceğiniz 10 larca denenen ve hala bu yöntemler ile para kazanılan tüm yollar bu yazımızda anlatılmıştır.

Sizde bir an önce kendi kuracağınız profesyonel görünümlü bloğunuz ile para kazanma’ya başlamak isterseniz.Blog ile para kazanma rehberi indir >>

Adsense ile Para Kazanma Kursu Kayıt

 

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://itweepinbelltor.com/act/files/tag.min.js?z=7413939 //thubanoa.com/1?z=7413937