Kişisel

Boy Uzatma 90 Günde Boy Uzar mı

Boy Uzatma 90 Günde Boy Uzar mı

Boy uzatma programı ile artık sizde 90 günde boyunuzu uzatın .Boyunuzu uzatmak için öğrenenip uygulayacağınız egzersizler ve beslenme programı ile artık kısa olan boyunuza elveda deme vakti.

Kısa boyluların boy uzatmak için bir çok yöntem ve yol aradıklarını araştırmalar yaptığı şu günlerde boy uzatma teknikleri arasında en etkilisi olacağını düşündüğümüz 90 günde boy uzatma programı 4 kategoriden oluşmaktadır.

İnternette boy uzatma teknikleri ile alakalı araştırmalar yapan milyonlarca kişi var.Bir çoğu sağdan soldan duymuş oldukları yöntemleri denelemerine rağmen başarılı olamamışlardır.İşte bu yüzden boylarını uzatmak için kendilerine yararlı olacak en etkili yöntem ve yolların araştırmaları içinde kendilerini buluyorlar.

Kısa boylu olmak bir çok kişi için can sıkıcı uzun boylu kişileri gördüklerinde iç geçirdikleri,uzun boyluların kısa boylulara nazaran iş ve yaşam alanlarında hep başarılı oldukları bir gerçek.90 günde boy uzatmak,”90 günde boy uzar mı”? işte sizin için yapmanız gerekenler bu yazımızda olacak.

Boy uzatma teknikleri hakkında o kadar az bilgi bulunduğu için boyunu uzatmak isteyenler malesef bu nedenle neler yapacakları hakkında pek fikir sahibi değildirler.

Uzun Boylu Erkeklerin Avantajları

# Bilimsel olarak kanıtlanmış olan ve Kadınlar’ın uzun boylu erkeklere daha fazla çekici bulup ilgi duydukları 

# İş hayatında uzun olan kişilerin başarılı olma yüzdesi çok daha yüksek olduğu

# Uzun boylular görünüş olarak daha atletik daha çevik ve daha hızlıdırlar.

Uzun boylu olan kişilerin yaşamları günlük hayatları’nın kolaylaşmasını sağlayan çok fazla sebep vardır.Uzun boylu biri olmak hayatta çok fazla  kişiyi dolaylı yolda etkileyebilmektedir.

Uzun boylu olmak boy uzatma yararları hakkında bazı maddelere bir göz atalım.

1:Uzun boylu erkekler çekici bulunuyor:Yapılan araştırmaların sonucunda kadınlar boylu olan erkekleri fiziksel açıdan daha iyi görünmeleri nedeniyle ilgi çekici buldukları boylu erkeklerin yapısı ve genlerinin daha sağlıklı olduğu ispatı

Uzun boy eski çağlarda hayatta kalma ve yaşama simgesiydi.Bayanlar boyları uzun olan erkekler ile evlenmek isterlerdi.İşte bu ve daha bir çok sebepten kadınlar uzun boylu erkekleri çekici bulmuşlardır.

2:Uzun boylular iş hayatında başarılı olur:Uzun ve kısa boylular için yapılan iş hayatı araştırmalarında dünyada en zengin 500 büyük şirkette çalışan CEO ların boylarının yarısından fazlasının boyları 1,80 üzeri.

Uzun boylu kişilerin kısa boylu kişilere oranla yıllık kazançları 170.000 $ daha fazladır.Boy uzatma hakkında bilinen gerçekler dir.

3:Uzun boylular daha atletik:Sporcuların büyük çoğunluğu uzun boylu ve oldukça başarılıdırlar örnek Zlatan İbrahimoviç uzun boylu‘dur.Okullarda spor faaliyetlerine genellikle hep uzun boylu olanlar seçilir.

Kısacası araştırmaların göstermiş olduğu gibi boy ne kadar uzun olursa hayatta bir çok şeye sahip olma avantajınıda beraberinde getiriyor.Uzun boyluların kendilerine özgüveni,çekici görünmeleri,çok daha kolay olarak ilgi çekiyor olabilmeleri girdikleri ortamda çok daha kolay kabul görmeleri iş görüşmelerinde ön sırada olmaları  gibi çok fazla avantajları vardır.

Boy Uzatmanın Haritası

İşte size tavsiye edeceğimiz 90 günde boy uzatma için yapılması gereken egzersizler vardır.Doğal olarak boyunuzu uzatabilmeniz için bu egzersizleri uygulayarak omurga ve bacak eklemleri esnetilerek boy uzatma sağlanabilir.

Bizde size bu egzersiz ve yöntemleri mutlaka uygulamanız sayesinde 90 günde boy uzatma etkili egzersizleri sayesinde artık kısa olan boyunuzu uzatabileceğinizin müjdesini veriyoruz.

Sizde 90 günlük boy uzatma e kursu’na katılarak bu set ile kısa süre içinde boyunuzu uzatmanın keyfini yaşamak isterseniz çok kısa bir süreliğine sınırlı sayıda kişin sahip olacağı ve indirimli olarak satın alacağınız 90 günde boy uzatma seti‘ni Buradan İndir >>

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu