İş FikirleriPara Kazanma

E-Kitap Yazmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler

E-Kitap Yazmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler | E-Kitap Nasıl Yazarım?

Son yılların internetten para kazanmak isteyenler için en iyi yöntemler’den biri e kitap yazarak para kazanma yolu‘dur.Bir e kitap yazmanın ve bir e kitap ile para kazanmanın pekte zor olmadığını bilmelisiniz.İnternette bir e kitap yazmayı hayal edenler ben ne yazacağım nereden başlayacağım diye düşünmektedirler.

Bir e kitap yazarı olmak için ilk yapmanız gereken bu aklınızda ki soruyu ortadan kaldırın.Sizinde mutlaka yapmak istedikleriniz çok iyi bildiğiniz konu yada kolular ve tecrübeleriniz mutlaka vardır.E kitap yazmak istiyorum diyorsanız işte ilk olarak aklınızdaki fikir yada düşünceler hakkında konu üzerine araştırmalar yapıp bir kitap yazmaya başlayabilirsiniz.

Merakınız olan bir konu ve ya kişilere fayfası dokunacağını düşündüğünüz konular hakkında kendi fikirlerinizi ve yapacağınız araştırmalar sonucunda sizde ortaya çok güzel bir e kitap çıkarabilirsiniz.Yazacağınız e kitabınızın bir çok platformda satacağını ve bu sayede ömür boyu bir kazanç sahibi olacağınızı bilin.

İşte internette e kitap yazmak istiyorum diyenler için bazı tavsiyeler ve çok önemli unsurları bu yazımızda sizler için derledik.

E Kitap Neden Yazmalısınız

E kitap yazma sorusunun asıl cevabı özellikle para kazanmak olamaz.Eğer bu şekilde düşünürseniz ortaya kalitesiz bir e kitap çıkabilir.Bu sebeple sizin harcayacağınız zaman ve emekler boşa gidebilir.Yazacağınız bir e kitabın normal basılı bir e kitaptan pek bir farkı yoktur.

E kitabın normal bir kitap arasında fark yok derken sadece yazma konusunda pek farkı yoktur.Normal basılı bir e kitap için Baskı,Editör,dağıtım gibi yapılacak işler e kitap ile söz konusu olmaz.E kitap için öncelikle kitabınızın beğenilmesi için insanlara faydası olmalı,sorunlarını çözmesi sizin için büyük bir artı olacaktır.

Yazacağınız ve yazmaya karar verdiğiniz e kitabın yararlı olup olmadığını önce siz düşünün siz olsanız o e kitabı satın alırmıydınız?E kitabınıza bakış açınız emin olun hem size hemde kitabı satın alacak kişiye çok güzel kazançlar sağlayacaktır.

E Kitap Yazdım Nerede Nasıl Satacağım

Bir e kitap yazmak istiyorum ama nasıl diye soranlara az da olsa bir cevap vermiş olduk.Şimdi e kitap yazdıktan sonra bu e kitabınızı nasıl ve nerede satacağınız sorusunun cevabına bir bakalım.E kitabı yazdıktan sonra satacağınız platformlar ilk akla bir web sitesi açmak gelmekte bir web sitesi açarak e kitabı satmak için bir satış kanalı olabilir.

Tabi e kitabınızı sadece site üzerinden satmak olmaz.Yazmış olduğunuz e kitabı satma platformlarından bazıları Google Play,play store,Amazon,Apple store,Publitory gibi platformlar satış yapabilmek için ilk akla gelenler.Tabiki e kitabınızın satışı için satış ortaklığı sistemlerini de kullanabilirsiniz.Satış ortaklığı nedir nasıl yapılır ve En iyi Türk Satış Ortaklığı Siteleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

E Kitap Yazarak Ne Kadar Kazanırım

İnternette online para kazanma işleri arasında e kitap yazarak para kazanmak pasif bir gelir kaynağıdır.Yazacağınız e kitabın size ne kadar para kazandıracağına dair bir kesin rakam söylenemez.E kitap yazıp Yurt dışında e kitapları ile milyonlar kazananlar olduğunu biliyoruz.

Örnek vermek gerekirse yazmış olduğunuz e kitabınızın fiyatı 200 TL olduğunu varsayalım ve bu e kitaptan bir satış yaptığınız ve satış ortağına vereceğiniz komisyonu düşerek örnek 50 tl satıcıya verdiniz size kalan 150 tl bu sadece yapacağınız bir satıştan elde edeceğiniz kazançtır.

Bu e kitabınızı bir kaç platformda satışı gerçekleşeceği için e kitabınızın satışları hiçte zor olmayacaktır.Yazacağınız kaliteli bir e kitap size hayal edemeyeceğiniz kazançlar kazandıracaktır.Sizin yapmanız gereken tek şey satışlar ve kazançlarınızı kontrol edip almak olacaktır.

E Kitap Yazmak İstiyorsun Ama Nasıl

İnternette şu aralar çok fazla aranıp merak edilen E kitap yazmak istiyorum ama nasıl yazacağım?İşte bir e kitap yazmanız için Evde E Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır yazımızı okuyun.Evet E kitap kazançları eğitim seti sayesinde hata yapmadan profesyonel ve her platformda satışını yapabileceğiniz bir e kitap yaratmak artık sizin elinizde.

Size verilecek hazır şablonları doldurmak ve e kitabınızı kaydet diyerek oluşturmak kalacaktır.E Kitap Kazançları eğitim seti hakkında detaylı bilgi için ve kısa bir süreliğine indirimli olarak sahip olmak istiyorsan Devamını Oku 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu