Blog Pazarlama

E Ticaret Sitesi Kurmak Dev Rehber

E Ticaret Sitesi Kurmak Dev Rehber E Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E Ticeret sitesi kurmak internette E Ticaret sitesi ile satış yapabilmek için size bir E Ticaret sitesinin lazım olduğunu bildiğiniz için buradasınız.İşte sizlere a dan z ye E ticaret sitesi kurulumu hakkında dev rehber niteliğinde bu yazımız tam size göre.

E ticaret sitesi sahibi olmak isteyenler e ticaret sitesi nasıl kurulur adım adım bu yazımızda sizler için anlatılmıştır.

E Ticaret sitesi kurulumu hakkında hiç bir deneyim ve bilgisi olmadığını düşündüğümüz kişiler içinde sıfır bilgi ile nasıl sitelerini kurabilecekleri detaylı olarak bu yazımızda yer almaktadır.

Kendinize ait bir E Ticaret sitesi kurmak için yazılım,kod,teknik bilgilere sahip olmanız gerekmez.Site kurmak için size bir internet ve bilgisayarınızın olması ve size vereceğimiz bilgileri harfiyen uğulamanız sonucunda sizde bir E ticaret sitesi sahibi olabileceksiniz.

E Ticaret Sitesi için Gerekli Olanlar

E Ticaret sitesi kurmak için bizlere Hosting ve Domain gerekiyor.Aldığımız Hosting ve Domain ile kendimize bir e ticaret sitesi kurulumu yapmaya başlayacağız.Kuracağımız e ticaret sitesi bir Wosdpress alt yapısı ile kurulacak olup kullanımı oldukça basit olan wp sitemiz ile e ticaret sitemize sahip olacağız.

E Ticaret Sitesi Platform Seçimi

İnternette e ticaret siteleri nasıl kurulur e ticaret siteleri ile alakalı araştırma yapıldığında karşımıza çok fazla sonuçların çıkması olagandır.Bu da kafaların karışmasına neden olmaktadır.

E ticaret kurulumu yapan firmalar hazır yazılım ile e ticaret sitelerini kurarak bu siteleri satışa çıkarırlar.Bu tür sitelerin aslında bazı dezavantajları vardır.

Bu tür sitelerin entegrasyona kapalı olmaları e ticaret işine yeni başlayacaklar için bir sorun oluşturabilmektedir.

Wordpress ücretsiz bir yazılım olması milyonlarca E Ticaret sitelerinin kurulumu’nun gerçekleştirildiği wp yazılımı ile e ticaret sitemizin kurulumunu gerçekleştireceğiz.

E Ticaret Sitesi Maliyeti

İnternette e ticaret sitesi kurulumu araması yapıldığında karşımıza bu alanda faaliyet gösterip uzman olan oldukça fazla firma çıkacaktır.

Kaşımıza çıkan bu firmalara e ticaret sitesi kurdurma maliyeti bize en az 1000 ila 2000 TL arasında bir maliyet getirecektir.Bu fiyat sadece kurulum ücreti olacak bir bu kadarda yıllık yenileme ücretleri ödemeniz gerekecektir.

İşte bu yazımızda sizlere anlatacağımız E Ticaret Sitesi Kurmak Dev Rehber yazımızda e ticaret sitesi kurulumu size yıllık 300-350 TL arasında olup yıllık maliyetler ise toplam 500 TL yi geçmeyecektir.

Domain,Hosting ilk yıl için 120 TL

SSL Sertifikası Yıllık 40 TL

E Ticaret Siteniz için Tema Ortalama 50$

Domain ve Hosting Satın Alma

Bize Kuracağımız E Ticaret sitemiz için olmazsa olmaz Hosting ve Domain gerekiyor.Bu ikisi olmadan e ticaret sitemizin kurulumuda olmaz.

Domain Nedir? envercoban.com,google.com,bunlar internette sitelerin adresi olarak yani bizim belitleyip satın alacağımız alan adlarıdır.

Hosting Nedir?Hosting E Ticaret sitenizin internette 7/24 barındıracak ve görünmesini sağlayan,sitenizi ve dosyalarınızı barındıran bir hizmettir.

E ticaret sitesi için belirleyeceğiniz en uygun domain ve Hosting alımı için En iyi ve en uygun hosting firması yazımıza göz atabilirsiniz.

Domain Satın Alma Resimli Anlatım

Sizler için en uygun Domain ve Hosting Firmaları arasında en çok tercih edilen ve bizim sitemizin domain ve hostinginide barındıran güzel hostingi önermekteyiz.

E ticaret sitemizin kurulumunu Güzel hosting domain firması üzerinden resimli olarak sizlere anlatmış olduğumuz site kurulumu yazımız için Buraya >>

E Ticaret ile Para Kazanmak İsteyenler

E ticaret işi ile para kazanmak isteyenler için ve hayallarinizi gerçeğe dönüştürüp özgür bir yaşam isteyenler kendi işimin patronuyum e kitabı ile kendi işlerini artık internette kurabilecek.

Sıfır risk,sıfır sermaye tanınmış en büyük firmalar ile açacağınız magazalar ile sizde internette ürünlerinizi satarak para kazanabilirsiniz.İnternette binlerce ürünü stoklama gibi derdiniz olmadan satabileceksiniz.

Kurmuş olduğunuz hayalleriniz beklemekle asla gerçeğe dönüşmez.Şimdi hemen harekete geçme zamanı E Ticaret yaparak para kazanmak için şimdi harekete geç,uygula ve hemen sende kazanmaya başla.

E ticaret işi yaparak para kazanmanın tüm inceliklerini size öğretecek en kapsamlı e ticaret eğitim seti olan Dropgelir eğitim seti sadece 100 kişilik kontenjanla sınırlı olup hemen harekete geçerek kendi işinin patronu olabilmen için işte sana büyük bir fırsat.

Şimdi yepeyeni bir yaşantıya başlamanın belkide ilk günü yeni hedeflerin için harekete geçmek istemezmisin?Eğer geçmek istiyorum nereden nasıl başlamalıyım diyorsanız.Dropgelir E Ticaret Eğitim Seti inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu