Blog PazarlamaEklentiler

En İyi Canlı Sohbet Sistemi

En İyi Canlı Sohbet Sistemi Jivochat Türkiyede!

En iyi canlı sohbet sistemi Jivochat ile şimdi müşterileriniz memnun siz satışlarınızı katlamanın mutluluğunu Sitenize ekleyeceğiniz Jivochat ile ürünlerinizin satışlarını arttırmak müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterinizi ile canlı olarak ilgilenmek için Jivochat’tercih edebilirsin.

Milyonlarca E Ticaret Siteleri ve Web site sahiplerinin kullandığı ve memnun olduğu Jivochat oldukça basit kurulumu ve kullanımı size daha fazla satış yapma ve müşterinizi memnun etme garantisi ile şimdi Türkiye’de

Onca yaptığınız çalışmalar sonucunda sitenize zorlukla getirdiğiniz müşterilerinizi artık kaybetmeyin.Müşteri ürünü alacağı kişiye tanıması ürün hakkında alacağı bilgiler güven sağlar ve satış oranını büyük ölçüde arttırır.

Dünya çapında en çok kullanılan eklentiler arasında yerini alan Jivochat Canlı Destek Sistemi aracı Jivochat şimdi tüm içeriği Türkçe olarak Türkiye pazarında yerini almıştır.E Ticaret siteleri,web siteler iş sahiplerinin tek bir kanal vasıtası ile müşterileri ile iletişim ve destek sağlamasında kolaylık sağlamıştır.

Sitenizde müşterileriniz ile sohbet etmeyi en önemlisi ise müşteri telefonu alabilmeniz,Jivochat uygulamaları üzerinden arama yapabilmeniz size gelecek çağrıları cevaplayabileceğiniz size büyük kolaylıkla sunan bir eklentidir.

Jivochat canlı destek sistemi kolay kurulum ve kullanma imkanını sizlere sunuyor.

Canlı Sohbet Eklentisi Jivochat

Özellikle E Ticaret siteleri satış dönüşümlerini büyük ölçüde arttırmak ve müşterilerinizi memnuniyeti için sizinde sitenizde mutlaka olması gereken bir eklentidir.İnternetten alış veriş yapanlar genellikle kendileri için Destek verilmesini ister.

İstediği ve kendine gerekli destek verilmediği taktirde siteden alış veriş yapmadan siteyi terkedebiliyor.İnternette büyük bir aşama kaydeden internet alış verişlerinde bu sonuçlar sonucunda görülen canlı sohbet destek eklentileri’nin ne kadar önemli oldukları ortaya çıkıyor.

Dünya genelinde yüzbinlerce kişinin kullandığı Jivochat eklentisi profesyonel bir sistem olduğundan sizlere önermekteyiz.

Jivochat destek sistemi  siteniz üzerinden size Telegram’dan Facebook Messenger gibi bütün kanalları gelecek destek taleplerini tek bir uygulama ile size yanıtlama imkanı sunabiliyor.

en iyi sohbet eklentisi

Oldukça şık ve güzel bir sohbet penceresi bulunan Jivochat en iyi sohbet sistemi Masa üstü,Mobil tüm cihazlarda sorunsuzca kullanlıabiliyor.

E Ticaret siteleri gibi internette online iş yapanlar için Jivochat büyük bir imkanı size sunuyor.Sitenize gelen müşterilerinizin sadece bir tık uzakta olduğunuz düşüncesi hem müşterileri mutlu eder hemde müşterilerinizi size sadık kalır.

Jivochat eklentisi ile sitenizde gelen müşterilerinize yapacağınız hoş karşılama onları alış veriş yapmalarını sağlayacak ideal bir yoldur.Jivochat sistemini sitenize kurduğunuzda sitenize gelen tüm müşteri,ziyaretçilerin anlık olarak hangi sayfada olduğu,hangi ürünle ilgilendiği,her gelen müşterinin bilgisini anlık görecek kaç dakikadı sitenizde olduğunu takip edebileceksiniz.

Dilediğiniz anda sitenizde bulunan müşterileriniz ile Manuel iletişime geçebilirsiniz.Yazdığnız mesaj sohbet penceresi açılır ve müşteri yazdığınız mesajı görecektir.Bu eklentide satışları katlamak için tüm her şey düşünülmüş.

Sitenizde gelen ziyaretçilerin profilleri arşivlendiği için daha sonra gelen müşterinizin kim olduğunu bilerek ona göre sohbetinizi yapabilme imkanı sağlıyor.

E Ticaret ve Canlı Sohbet Sistemi Jivochat

Her gün artış gösteren internet alış verişleri nedeniyle artık müşteriler almak istediği ürün yada ürünler hakkında canlı olarak destek talebi kurmak istiyorlar.Kısa süre içinde anında cevap almak müşterilerin ilk tercihi olmakta.

Jivochat Canlı Destek sistemi Türkiye pazarında müşteri iletişimlerini sağlayan E Ticaret sitelerinin yarıştı diğer sitelere nazaran bir adım önde olmalarını ve onları çok kolay geçebilmelerini sağlıyor.Telefon numaranızı bırakıp 27 saniye gibi kısa süre içinde sizi arayıp destek vermeleri en güzel tarafıdır.

İnternette online satış yapan ve satışlarını arttırmak isteyen E Ticaret ve web siteleri için %60 satışlarını arttırmak için dönüşüm vaad eden Jivochat kurulumunu hemen yapıp dakikalar içinde sizde hemen sitenizden canlı destek vermeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz ve Ücretli olarak kullanım imkanı sunan Jivochat Türkiye’de binlerce kullanıcısı ve yatırımlarını sürekli arttıran sistemin adından çok fazla söz ettirerek mutlu olan müşteriliniz ve daha fazla kazanç imkanı demek Jivochat demektir.

Jivochat sadece web siteleri için mi tabiki hayır Jivochat canlı sohbet sistemi Viber ve Telegram kullanan firmalar da kullanabilir.

Sizde müşterileriniz ile irtabat kurmak,internette işlerinizin daha fazla hafiflemesini sağlamak için Jivochat En iyi canlı sohbet sistemi kullanmaya değer.

Sende hemen Jivochat Sistemi ayrıcalıklarından faydalanmaya başlamak için Buraya Tıklayabilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
https://moonoafy.net/act/files/tag.min.js?z=7413939 //thubanoa.com/1?z=7413937