Facebook'tan Video Nasıl İndirilir

Bizlere en fazla sorulan sorular arasında Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?Facebook video indirme yolları?Sorularına cevap olacak yazımızı okuyun.

Bizlere en fazla sorulan sorular arasında Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?Facebook video indirme yolları?Sorularına cevap olacak yazımızı okuyun.Artık Sosyal ağ olarak günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz Facebook Videoları indirmek sizler için hiç zor olmayacaktır.

Dünyada ve Ülkemizde en populer eğlence ve sosyal paylaşım ağı Facebook video paylaşım sitesi Yotube’de olduğu kadar fazla olmasa bile bir çok video paylaşımına ev sahipliği yapıyor.İşte Facebook videolarını begenen fakat paylaşmak için indirmek isteyenler Facebook’tan video nasıl indirilir bilmiyor.

İşte sizlere basit olarak program yada herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan facebook videolarını nasıl indireceğinizi öğretiyoruz.Facebook videosu indirmek için yapmamız gerekenler işte facebook video indirme yolu.Facebook Video İndirme Resimli Anlatım

1.İndirmek istediğimiz videoyu Facebook ta buluyoruz.

2.Videomuzu bulduk videomuza oynat diyoruz.Alttaki resimde gördüğümüz video gibi

facebook-video-indirme
Facebook video nasıl indirilir

3.Videoyu oynattıktan sonra videonun üstüne sağ tıklayın ve video linkini kopyalayın altta resimdeki gibi video içinde olan linki kopyalayın.

Video yükleme

4.Kopyaladığımız Faceboook Video İndirme Linki‘ni tarayıcıya yapıştırıyoruz.Şimdi burda yapmamamız gereken en önemli konu tarayıcıya yapıştırdığımız linkte bulunan www silip onun yerine mbasic yazmalıyız.Yazdıktan sonra enter tıklayın video başka bir sayfada açılacak.Altta diğer adımlar anlatılmıştır

5.Üstteki uygulamarı yaptıktan sonra tekrar yine video üstüne gelip sağ tıklıyoruz.Karşımıza bir pencere çıkacak bu pencerede önümüze çıkacak olan Video Olarak Kaydet seçeneği ile videomuzu bilgisayarımıza indiriyoruz.

İşte internette en çok aranan ve merak edilen Facebook’tan video nasıl indirilir sorusunun bir internet sitesi,program yada yazılım olmadan basit olarak ve çok çabuk videoyu indireceğiniz en basit yolu sizlere anlatmaya çalıştık.

 

 

 

Önceki İçerikİddaa Kuponu Tutturma Yolları
Sonraki İçerikSamsung Galaxy A70 Özellikleri
Envercoban.com Kişisel Bloğumuz Wordpress ve Bloglar hakkında en güncel bilgilere yer vermekte olup Wordpress Blaglar ile para kazanma yollarını sizlere tanıtmak ve sizlerinde internette iş yaparak para kazanmanızı sağlamak amacı ile faaliyettedir.Denenmiş gerçek kazanç yöntemleri hakkında en doğru bilgilere ulaşmak için bloğumuzu takip edebilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın