Para KazanmaKişisel

İddaa 1/2 Bitecek Maç Nasıl Bulunur

İddaa 1/2 Bitecek Maç Nasıl Bulunur Kesin Yöntemler

İddaa 1/2 2/1 bitecek maç hemen hemen spor Futbol meraklılarının en fazla yöneldiği para kazanma yöntemi olarak iddaa ve iddaa ile en yüksek oran olarak yakalanmak istenen 1/2 2/1 maç bulmak bir çoğumuz için oldukça zordur.

İnternette iddaa kuponu tutturma tahminleri yapanlar ve iddaa ile para kazandıracaklarını söyleyenlerin bu söylemleri gerçekmi?Size bu yazımızda belkide iddaa severler için devrim niteliği taşıyacak bu yöntemler ile şimdi herkez para kazanabilecek.

Sizlere bu maç sonuçlarını nasıl bulacağınız ve yıllarca takip edilen binlerce maç sonuçları ve iddaa maç oranlarının bizlere neyi ifade ettiklerini ve hangi oranın ne işe yaradığınız yazı dizimizde öğreneceksiniz.Sitemizi takip ederek artık kuponlarınızı yırtma sorunun ortadan kaldırırken iddaa oynarken neye dikkat etmeniz gerektiği bu yazımızda.

İddaa’da devrim niteliğinde 1/2 yada 2/1 bitecek maçları nasıl bulacağınız artık envercoban.com sitemizde iddaa oynarken yüksek oranlar yakalayabilmeniz için hangi oranların neyi ifade ettiklerini biliyor olacaksınız.

İddaa 1/2  bitecek maç bulmak en fazla oranı olan bu sonuç tüm dünyanın ve bizlerin bilmeyi istediği bir konu,aslında iddda maçlarındaki maç sonuç rakamları bir maçın nasıl sonuçlanacağı hakkında bizlere fikir vermekte.

Peki bu rakamların maçlara etki ettiğini nerden biliyorsun diyebilirsin.İncelenen binlerce maç ve maç oranları arasında biten maçlar bizlere bazı oranların iddaa kuponunu nasıl oynayabileceğimiz hakkında bize fikir verir.

İşte sizlere iddaa ile büyük oranları tutturacak formuller.Envercoban.com sitemizde iddaa oynayarak büyük oranları tutturmak için sizlere Türkiye’yi sarsacak yazı dizimiz ile artık İddaa 1/2 2/1 Maç Bulmak için kimsenin bilmediği formul.

1/2 2/1 Bitecek Maçlar

İddaa kuponlarınıza 1 den iki yada 2 den bir maçları nasıl bulup yazacak ve para kazanacağınız yazı dizimizdeki ilk formulumuz maçın bu şekilde bitmesini sağlayacak oran hangisidir,İşte ilk oranımız.

2.00 oranı ev sahibi yada deplasman takımında bu oran varsa bu 1 den 2 yada 2 den 1 bitme ihtimali vardır.Örnek bir maç verecek olursak en son oynadığımız bir maç Celtic 2 Lazio 1 Maç bu şekilde bitmişti.

O günkü iddaa bültenlerinde Celtic kazanır oranı 2.00 olarak verilmişti.Bu size vereceğimiz formullarden sadece biri sizlere bu sitemizde bir çok 2 den bir ve 1 den iki formullerini sizlere burada anlatıyor olacağız.

Dikkat etmemiz ve bilmeniz gereken bir diğer formulumuz ise 2-2 biten maçlarda bir sonraki maçlarında 1 den 2 ve 2 den 1 bitme oranı oldukça yüksektir.Bir örnek verirsek ingiltere premier ligde Liverpol Tottenham maçı 2-2 bitmesi.

Liverpol’un bir sonraki oynadığı maç Astonvilla ile maçı ilk yarı astonvilla 1 Liverpol 0 bitti.İkinci yarıda Liverpol 2 gol atarak maçı 2-1 kazanmıştı.Tabi bu incelediğimiz takip ettiğimiz ve formule göre oynamış olduğumuz sadece bir maçtan örnektir.

Evet 2-2 formulu bu sonuçla biten maçlarda bir sonraki oynayacakları maçlarda 1 den 2 2 den 1 bitme olasılığı oldukça yüksektir.

Peki 1 den 2 ve 2 den 1 maçların bu şekilde biteceğini nasıl bileceğiz.Bir maçın bu şekilde bitmesi için ev sahibi veya deplasman takımı bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor olmasıdır.

Bir örnek verirsek geçen sene oynanan Galatasaray Başakşehir maçında bu maçı Galatasarayın mutlaka kazanması gerekiyordu.Maç nasıl bitti hatırlarsanız ilk yarıyı başakşehir 1 gol atmış ve ilk yarı böyle bitmişti.

Bir takım maçı ne kadar çok kazanmak istiyorsa bu takım rehavete kapılıp ilk yarılarda gol yemektedir.İşte 2 den 1 ve 1 den 2 biten maç formullerinden biride bu dur.

2.00 ev sahibi ve deplasman takımlarında bu oran varsa ve hangi maçları seçmelisiniz.Bunun için yapmanız ve bilmeniz gereken diğer yöntem maçın oranlarında ilk yarı 1 de yada ilk yarı 2 de 2,60 3,40,3.60 4,00 oranları varsa bu maçın 1 den 2 yada 2 den 1 bitme oranı oldukça yüksektir.

Bu verdiğimiz 4 rakamlara dikkat ederseniz bu 4 rakamı mutlaka değerlendirin.

İlk formulumuz olan ev sahibi ve deplasman takımları oranlarının 2.00 olması.Bir çok kişi hadi ya sende amma salladın diyebilirsin.İddaa 1/2 2/1 bitecek maç yıllarca bir bu formul sayesinde bu tür maçları çok yakaladık.

Daha bir çok rakamın neyi ifade ettiğinide burada öğreneceksiniz her rakamın kendine has bir özelliği vardır.Bu özellikleri öğrenip sizde doğru iddaa kuponu yaparak kazanmaya başlamanız için artık karşınızda bir engel kalmayacak.

Güvenmeyenler maçları takip etsin ve incelesinler.Bundan sonraki vereceğimiz ve belkide hiç bir yerde bulamayacağınız bu formuller sitemizde yayınlanacaktır.İddaa severler sitemizi takip ederek bu müthiş formulleri öğrenecekler.

Yıllardır yaptığı analizler izlediği maçlar ile iddaa hakkında bilinmeyen bir çok gerçeği Hokkabaz sizlere bu yapmış olduğu analiz ve çalışmalarını sizlerinde iddaa oynarken bilmeniz gerekenleri detaylı olarak anlatmıştır.

İddaa yüksek oranları maçları tutturmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler Youtube Kanalından videoları izleyebilirler.

İşte Hoccabaz tv 1/2 ve 2/1 biten maçlar hakkında sizlerinde büyük faydasını göreceğiniz videosunu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

İddaa Para Kazanma Videoları için Tıkla >>

Şimdi artık iddaa’yı daha bilinçli olarak oynama zamanı büyük oranları nasıl yakalayacağınızın sırlarını öğrenmek istemezmisiniz?

Bunun için yapacağınız tek şey sitemizi takp edip yazılarımızdan haberdar olabilmeniz gerekiyor.Diğer İddaa 1/2 2/1 bitecek maç  diğer formullerimizde tekrar görüşmek dileğiyle.

Bundan sonra kasa değil sizler kazanın.

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu