Reklam & İletişim

Envercoban.com İletişim Formu

Fiyat ve Koşullar

Banner Reklam Fiyatları

  • Haftalık ücret 50 TL, aylık ücret 200 TL, 3 aylık ücret ise 500 TL’dir. Bu ücretler hem 300×250 hemde 300×600 reklam alanları için aynıdır.
  • Hafta 7, ay ise 30 gün sabit olarak işlem görür.
  • Reklam yayın süresi saat üzerinden değil, yayımlandığı gün itibarı ile hesaplanır.
  • Reklam / Banner formatları JPG, PNG veya GIF şeklinde olabilir.

Yazı Reklam Fiyatı

Sitemizde kendi yazınızın yayınlanmasıni isterseniz sitemizden sirenize bir adet bağlatı link olmak üzere bağlantı verebilirsiniz.Yazılarınızın özgün olması şarttır aksi taktirde yazınız yayınlanmayacaktır.

Sitemize eklediğiniz yazınız ömür boyu kalıcı olacaktır.Söz uçar yazılar kalıcıdır.Sitemizdeki kategorilere uygun yazılarınızı gönderin yayınlayalım.Reklam vermek isterseniz bizimle altta iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Neden Envercoban.com

Envercoban.com günde yüzlerce kişinin ziyaret ettiği, binlerce sayfa gösterimi alan, en iyi içerik üreten ve sadık bir takipçi kitlesine sahip nadir bloglardan bir tanesidir.

Reklam vermek için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden benimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Eğer banner reklamları dışında kafanızda olan reklam fikirleri var ise, yine aynı şekilde bu fikirleri iletişim formum üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

“Yazılar ile ilgili sorularınızı lütfen Yorum penceresinden iletiniz. Bizim için, Yorum ve Cevapların okuyucuya faydalı olabilmesi önemlidir. Özel bir neden ile, Yorum penceresinde görülmesini istemediğiniz konular için sorunuzu iletişim sayfasından yazabilirsiniz.*ALAKALI OLMAYAN SORULARA CEVAP VERİLEMEYECEĞİNİ LÜTFEN UNUTMAYIN.*İlginize teşekkür ederim.”