Orhangazi Belediye Başkanı Kim Oldu

104 views
Orhngazi Belediye Başkanı Kim Oldu Resim Kaynagı http://www.yurtgazetesi.com.tr

31 Mart yerel seçimleri ve güzel ilçemiz Orhangazi Belediye Başkanı kim oldu seçilen Belediye başkanını bekleyen zorluklar yapması ve yapacakları işler neler?

Bursa’nın şirin ilçesi Orhangazi’de seçim heyecanı startı verilmiştir.Belediye başkan adayları arasında aday olan Cumhurittifakı MHP ve AKP Belediye Başkan adayı Bekir Aydın Millet İttifakı adayı İsmail Yılmaz,Demokrat Partisi adayı Çetin Çoklar,Saadet Partisi Adayı Mucahit Hatipoğlu ve BTP Adayı Muhammet Ali Varlı Başkan olabilmek için aday olmuşlardır.

Orhangazi Belediye Başkanını Seçiyor

Ak Parti döneminde oldukça zor bir süreçten geçen Orhangazi ve Orhangazi Belediyesi‘nde bir kan değişimi gerçekleşecek gelen kim olursa olsun Orhangazimiz için inşallah hayırlı olur.

Bizlerde üzerimize düşen vatandaşlık görevimizi yaparak oyumuzu kullandık.Orhangazi Belediyesi Başkan Adayları arasında birbirinden değerli adaylar bulunuyor.

Eski Belediye Başkanı olan Neşet Çağlayan’ın aday gösterilmediği ve yerine Bekir Aydın’ın aday gösterildiği Cumhurittifakı adayının gözlemlerimize göre kazanma ihtimali hayli yüksek görünüyor.

Zor dönemlerden geçen Orhangazi Belediyesi seçilecek olan yeni Belediye Başkanınıda büyük ölçüde zorlayacaktır.Başkan kim olursa olsun işi zor alacak fakat orhangazimizin bu zorlukların üstesinden gelecek kaynakları mevcut olması bu kaynakların doğru olarak kullanılması ile mümkün.

AKP Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın kazanmaya yakın görünürken onu zorlayacak adaylar arasında Millet İttifak Adayı İsmail Yılmaz,Saadet Partisi Adayı Mucahit Hatipoğlu ve Demokrat Parti Adayı olan Çetin Çoklar zorlayacak gibi benim düşüncem en fazla zorlayacak ve kazanma ihtimali yüksek olan Çetin Çoklar’dır.

Orhangazi Halkı Çetin Çokları benimsemiş ve Çetin Çoklar’ın güzel sözü olan Dünden Güzel Olacak Yarınlar sözü ile Orhangazi’ye büyük hizmetler yapacağına gönülden inanmışlardır.Orhangazi’miz için Hayırlısı ne ise o olur inşallah.

Orhangazi de doğup büyüyen Orhangazi Halkı’nın yakından tanıdığı Çetin Çoklar güler yüzü ve çalışkan bir yapıya sahip olması ile Orhangazi’yi tekrar eskisi gibi ayaga kaldıracak aday olduğu Orhangazi Halkı tarafından desteğini arkasına alarak bir değişimin adımlarını atabilir.

Çetin Çoklar bu işi yapar sloganı ile Orhangazi’mize çalışkan Orhangaziye bağlılığı ile Dürüst Belediyecilik anlayışı taşıyacağı hiç kuşkusuz ona güvenenleri mahcup etmeyen kişiliği ve yapısı ile Orhangazi’miz için büyük bir kazanç olacaktır.

Saadet Partisi Orhangazi Belediyesi Başkan Adayı Mucahit Hatipoğlu dürüst kişiliği ve sevilen bir aday olarak seçilme ihtimali yüksek olan adaylar arasında yer alan bir diğer adaydır.

Orhangazi Belediye Başkanı Belli Oldu

31 Mart yerel seçimlerinde Bursa Orhangazi ilçesi yapılan sandıkların sayımı sonucunda Orhangazi Belediye Başkanı şu ana kadar açılmış olan sandık sonuçlarına göre Cumhurittifakı Adayı Bekir Aydın 9098 oy ile ilk sırada yer alırken Milletittifakı Adayı İsmail Yılmaz 6520 DP Adayı Çetin Çoklar 5329 oy almışlardır.

Açılan sandıklara göre şu anda AKP orhangazi Belediye Başkanı Adayı Bekir Aydın kazanmaya yakın aday olarak görülmektedir.Sayımlar hala devam etmektedir.Sayım sonuçları ve Orhangazi Belediye Başkanlığını Kim Kazandı detaylı bilgileri az sonra sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Açılan sandıklara göre Cumhurittifakı Orhangazi Belediyesi Adayı Bekir Aydın Orhangazi’nin Belediye başkanı olmuştur işte açılan sandıklardan çıkan oy sonuçları.

Orhangazi Seçim Sonuçları

BEKİR AYDIN: 13211
İSMAİL YILMAZ: 9054
ÇETİN ÇOKLAR: 7694
MÜCAHİT HATİPOĞLU: 3328

Bekir Aydın Büyük Farkla Seçimi Kazandı

Arapzade mahallesi Muhtarı Kim Oldu

Benimde Mahallem olan Arapzade Mahallesi Muhtarı Sadet Acet olmuştur kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

Orhangazi İlçesi Kazanan Muhtar Adayları Listesi

Kaynak: Buradamısın.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın