Para Kazanmaİş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak için Bilmeniz Gerekenler 5 Yöntem

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İçin Bilmeniz Gereken 5 Yöntem

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak bu yazımızdan sonra sizler için çok daha kolay olacaktır.Bu yazımızda müzik dinleyip para kazanabileceğiniz 5 yöntemi sizler için paylaştık.

Bir çoğumuzun zevk aldığı ve sürekli dinlemiş olduğu müzik bizlerin vazgeçilmezi olan bir tutkudur.Müzik dinleme sebeplerimiz pek çok nedenden dolayı olabilmektedir.Kimimiz aşık olduğumuz için,rahatlamak yada Motivasyonumuzun artması için dinlemiş olduğumuz müzikler için site ve platformalar bize ücretler ödemekteler.

İşte bizim sizlere öğretmek istediğimiz müzik dinleyerek nasıl para kazanılır?

Aslında müzik izleyerek yada dinleyerek size para kazandıracak olan bir çok platform bulunuyor.Web siteleri yada platformlar genellikle yeni çıkacak olan müziklerin dinleyiciler tarafından test edilmeleri amacıyla tanıtımı ve pazarlamasını yapmakta olan şirket yada platformlar vasıtası ile bizlerle buluşturulur.

İsterseniz hep birlikte Müzik Dinleyerek Para Kazanmak için bize gerekli olacak yöntemlere geçelim.

1.Müzik Bloğu Açarak Para Kazanmak

İnternette bir blog açmak çok zor olmasada zaman ve emek isteyen oldukça zorlu bir durum gibi düşünülebilir.Fakat internette sürekli ve düzenli bir kazanç yolu bir blog açmaktan geçmektedir.Sizde bir müzik bloğu açıp yazar olmayı düşünürseniz size önerimiz belirli bir müzik türüne odaklanıp çevrenizi oldukça geniş tutup yepyeni kişiler,sanatçılar ve mekan sahipleri ile tanışmaya kendinizi hazır etmelisiniz.

Bir müzik bloğu açıp bu bloğnuzda hangi müzik türüne uygun yazılar yazmaya karar verdiyseniz sıradaki diğer yola geçebilirsiniz.İlk önceliğiniz yeni  çıkan şarkı ve sanatçılara öncelik verilip piyasada yeni gelişmelere göre kendi düşüncelerinizi kaleme alabilir,konserleri,canlı performans duyurularını ve mekanların tanıtımlarını bloğunuzda yapabilirsiniz.

2.Bloğunuzda Şarkılara Puan Verin

Dinleyeceğiniz şarlıları bloğunuzda puan verip onaylama işi ile beraber bloğunuzda bu iş sayesinde konser bileti,hediye çekleri veren bir çok size para kazandıracak web sitesi ile para kazanabilirsiniz.Music Xray, Hit Predictor, Playlist Push, Current.us, RadioEarn ve Research.fm gibi güvenilir olan bu siteler ile başlayabilirsiniz.

Çok fazla bilinen bu sitelerin her geçen gün tanımı arttıkça bu sitelerden para kazanmaya başlamak ve kazanacağınız miktarların artması kaçınılmaz olacaktır.İşte bu nedenle bu iş sayesinde güzel paralar kazanmak için size önemli ve gerekli olan tek şey size uygun olacak bir bloğu faaliyete geçirmek olacaktır.

Bu sitelerin bazılarında kendi dinleyeceğiniz müzikleri seçebiliyorken bazılarında kendi istemiş olduğu türleri ve onların belirlemiş olduğu müzikleri dinlemeniz için size ödeme yaparlar.

3.Sohbet Grupları

Çok sayıda müzik dinleyerek para kazanma siteleri içeriğinde odak gruplar bulunur.Bu gruplar sizin sevdiğiniz müzik tarzına benzer zevkleri olan kişiler müzikler hakkında konuşup sohbet etme imkanı sağlayan canlı olarak müzikleri birlikte dinleme gibi düşünebileceğiniz sohbet odaları olarak düşünebilirsiniz.

Bu site ve gruplardaki moderatör sohbetleri kendi istedikleri gibi yönlendirebilir,size sevdiğiniz yada sevmediğiniz yanları ve o müzik türüne neden ilgi duyduğunuz gibi sorulara cevap vererek para kazanırsınız.

4.Anketleri Doldurun

İnternette müzük dinleyerek para kazanma sohbet odaları haricinde anket doldurarak para kazanma imkanınız da vardır.LifePoints, InboxDollars ve Pinecone Research siteleri sizlere pek çok şarkı ve sanatçı üzerinden doldurabileceğiniz anket soruları ile para kazanma‘nız için anketler ve görevleri size verir.

Tamamladığınız anket ve görevler için size verilen puanları toplayıp bu topladığınız puanları daha sonra nakite çevirip ödeme alabiliyorsunuz.

5.Şarkı Sözlerini Çevirmek

Online internette müzik dinleyerek para kazanmak için şarkı çevirileri yapmanız size oldukça karlı bir kazanç kapısı olacaktır.Bu yapacağınız çeviri işi için size bir çok internet sitesi sizin yapacağınız çeviri yada çalışma süreniz üzerinden size ödeme yapacaktır.

Sizin yapmanız gereken ise oldukça basit.Size sunulacak olan şarkıları dinlemeniz ve bazen bunları yazıya dönüştürme,bazende yazı halinde gelecek olan şarkıları farklı dillerde çeviri yapmanız istenecektir

Sizler için yazdığımız bu yazımızda müzik dinleyip para kazanmak için neler yapacağınız ve nelere ihtiyacınızın olacağı bilgileri paylaştık.Bu konu hakkında görüş ve yorumlarınızı yazı altında yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Blog ile Nasıl Para Kazanılır >>

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu