Para Kazanmaİş Fikirleri

Para Kazandıran Gerçek İşler

Para kazandıran gerçek işler internette iş arayışı içinde olup bir çok iş imkanı hakkında bilgiler okuduğunuzu biliyoruz.Fakat hangi internet işleri’nin gerçekçi olduğu hakkında her hangi bir fikriniz olmayabilir, peki internette gerçekten kazandıran işler nelerdir?

Size bu günkü yazımızda internette bizimde yaptığımız ve bu yöntemler ile elde ettiğimiz para kazandıran gerçek güvenilir internet işleri hakkında bilgiler vereceğiz.İnternette size para kazandıracak olan en garanti yöntemler bu yazımızda olacak.

Sizlere tavsiye ettiğimiz aşağıdaki internet işleri internette bilinen yapılan en güzel ve karlı işler arasında yer almaktadır.Eminim sizinde internette yapabileceğiniz bu tavsiye edeceğimiz işler arasında size göre bir iş olacaktır.

Belki’de şimdiye kadar okuduğunuz internet işleri yazıları arasında çok farklı bir yazıyı bloğumuzda okuyacaksınız.İşte internetten para kazandıracak gerçek işler.

Para Kazandıran İşler Listesi

1.Blog Yazma işi:İnternette iş yapmak para kazanmak isteyenlere ilk tavsiyem benimde uyguladığım ”en etkili para kazanma yöntemleri” arasında yer alan blog yazarak para kazanma işi.Yaklaşık olarak 10 yıldır blog yazarlığı yapıyor ve bu yolla para kazanıyorum.

İnternette bloglar ile yapılabilecek para kazanılacak oldukça fazla yöntem bulunmaktadır.Bu yöntemlerin neler olduğu önceki yazımız Blog yazarak internetten para kazanma yolları yazımızda anlatmıştık.

Blog yazarlığı ile online internette çalışıp 20.bin tl ve üzerinde kazançlar elde eden blog yazarlarını biliyoruz.Evet bu kazançlar gerçek blog yazarlığı sayesinde ayda 20.bin tl de kazanan var 50 bin tl de Blog yazdığım yıllar boyunca bu kazançları elde eden bir çok blog yazarı ile tanışma imkanım olmuştur.

Blog açmak bir çok kişinin gözünü korkuturken aslında blog açmak sanıldığı kadar öyle zor değildir.Adım adım blog açma resimli anlatım yazımızda blog ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Blog açarak internetten para kazandıran işler blog yazarlığı için yazılım yada program bilmenize gerek yoktur bir kaç dakika içinde açarak internette bloğunuzu yayınlamanız mümkün.Sizin için ayrıyeten blog ücretsiz blog açma ve bu blog ile internette sermayesiz olarak yapacağınız işleri yazdığım ve Google Play kitaplar‘da satışa sunulan rehberimizi indirip hemen bloğunuzu açıp bu blog ile para kazanmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Google Playda satışta olan Blog Para Kazanma Rehberi İndir >>

İnternette bloğunuz üzerinden en fazla yapılan internet işi ile ayda 1000 lerce tl kazancı nasıl elde edeceğinizi öğreneceksiniz.Para kazandıran gerçek işler blog yazarlığı ile para kazanmak sizlere ilk tavsiye internet işimizdir.

2.Youtube Videoları ile Para Kazanma:İnternette oldukça revaçta olan Youtber’lik video yükleme ve para kazanma işi yapacağınız çalışmalar ile size ciddi kazançlar getirebilir.İnternette bir Youtber’in aylık 100.000 TL kazanç elde ettiğini biliyoruz.Youtube’de en çok kazananlar araması yaptığınızda sonuçları sizde görebilirsiniz.

Youtube para kazanma youtube kanal açma hakkında tüm bilgileri bulacağınız bu rehberi incelemenizde fayda var.

Youtube Para Kazanma Rehberi İndir >>

3:E Kitap Yazarak Para Kazanma:Bir kitap yazmak o kadar kolaymı ben nasıl bir kitap yazıp internetten para kazanacağım diye kendinize sorular soruyor olabilirsiniz.E kitap yazarak internette gerçekten ciddi paralar kazanmanız mümkün.

Ve kazanan bir çok e kitap yazarı bulunuyor.E kitap yazarak bunu internette satışa sunmak ciddi anlamda gelirler kazanmanıza vesile olabilir.İnternette yapacak bir iş arıyor ve bu işte nasıl başarılı olacağınızı düşünüyorsanız.

Ne tür yada ne konu üzerine kitap yazacağınızı belirlemeniz gerekir.Benim bu konuda her hangi bir bilgim becerim yok diye üzülmeyin para kazandıran gerçek işler bir e kitap nasıl yazılır ve e kitap ile parayı nasıl kazanacağınızı öğreneceğiniz yazımız E Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır >> okuyun.

4: Google Reklamları ile Para Kazanma:Dünya genelinde internetten en çok para kazanılan internet işleri yapan hemen hemen her blog web sitesi sahibinin kullandığı yöntemdir Google Adsense ile para kazanma yöntemi.

Her gün girdiğimiz sitelerin hemen hemen hepsinde reklam görmekteyiz.İşte bu reklamlar site sahiplerine para kazandırmaktadır.Web sitelerinin gelirlerinin büyük çoğunluğunu google reklamları karlışamaktadır.

Blog yada bir web sitesi açalım ama Google adsense nedir siteyi nasıl açar ve bu site ile google adsense ile nasıl para kazanırım diyebilirsiniz.İnternette blogları ile ayda 1000 tl kazananda var 10.000 tl de tabi daha fazlalarını kazananlarda yok değil.

Google Adsense reklamları ile bende bloglarımdan kazanç elde etmekteyim.İsterseniz benim daha önce yazdığım bir kaç dakikada site nasıl açacağınızı Wordpress blog kurulumu resimli anlatım yazımızda bulabilirsiniz.

Bloğunuzu kurdunuz peki bu bloğunuza nasıl adsense reklamları alacağınız Adsense Bşavurusu nasıl yapacaksınız ve sitenizinin onay alabilmesi için bilmeniz gerekenler Adsense site onaylatma kesin çözüm yazımızda anlatılmıştir.

5.Anket Doldurma İşi:Para kazandıran gerçek işler arasında size önereceğimiz pek çok kişinin yapmak istediği bir yöntem olan ankat doldurma işi.Anket ile para kazanma internet işi ismindende anlaşılacağı gibi gelen anketleri doldurmanız karşılığında size kazanç sağlayacaktır.

Bu iş internette yapabileceğiniz oldukça basit interneti akıllı telefona sahip olan herkesin yapabileceği bir internet işi olması cazip bir ek iş imkanıdır.

Anket doldurma işi ile para kazanmak istiyorsanız size güncel anket sitelerinin bulunduğu bu anket sitelerine üye olmak ve gelen anketleri doldurup kazanabilmek için Anket Doldur Para Kazan Rehberi >> anlatılmıştır.

6:Makale Yazarak Para Kazanmak:Blog yada web sitesi kurmak istemiyorum fakat yinede yazacağım yazılar ile bende para kazanmak isterim diyorsanız bu yazımız size göre internette yazacağınız yazıları satarak para kazanabilirsiniz.

Makale yazarlığı ile internetten nasıl para kazanacağınızı anlatmış olduğumuz yazımız olan Yazarak para kazanma rehberi >>okuyun.

Evet bu anlattığımız yöntemler para kazandıran gerçek işler olup bu bizlerinde yaptığı işler arasında yer almaktadır.Bu yazımızı sosyal ağlarda sayfalarınızda paylaşıp daha fazla arkadasınızın okumasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Affilate Marketing i atlamışsınız. Başkasının ürünlerinin linkini paylaşarak para kazanabileceğiniz bir yöntem link bırakıyorum buraya mutlaka işinize yarayacaktır. 0 maliyet link paylaşarak para kazanıyosun.

    1. Merhaba Esin Affiliate Marketing unutulurmu benimde yaptığım ve bu konuda sitemde oldukça fazla yazısını yazdığım işler arasında ilk sırada gelmektedir.Affiliate işi ile yaklaşık 10 yıldır çalışmakta ve bu yöntem ile kazanç elde etmekteyim.Bilgilendirici yorumun için teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu