Blog Pazarlama

Satılık Kupon Kodu Sitesi

Satılık Kupon Kodu Sitesi iki adet sitemi satışa çıkardım internetten para kazanmak isteyenlere büyük bir fırsat bu siteler kaçmaz.

Evet internette 2 adet sitemi satışa çıkardım biri yüzlerce tanınmış magazaların kupon kodu ve indirim kampanyalarının tanıtıldığı diğerinin kadınlar üzerine içerik sitelerimi satıyorum.Satma sebebim bir kaç sitemin daha olması ve ilgilenememden dolayıdır.

Sitelerin domainlieri www.kodteam.com 2022 yılına kadar olup www.kadinlarnet.com sitem 2021 yılına kadar uzatlmıştır.Kodteam.com sitemde şu an yeni olmasına rağmen hesabında 30 kusur tl kazancı olup reklam gelirleri 1 tl ve üzeri kazanç elde edilmektedir.

Satılık kupon kodu sitesi yüzlerce magazanın yer aldığı affiliate ağlarıda birlikte verilecektir.Her şeyi hazır kurulu hemen kazanmaya başlayacağınız ve şu anda internette alış verişin çok fazla olduğu ve e ticaret internetten satış yaparak para kazanmak isteyenlere büyük bir fırsat.

Site kazancı

Bu siteleri özenle gece gündüz tema düzenlemeleri türkçeleştirme ve içerik ürünlerin girişlerini yapmış bulunuyorum.Siz her şeyi hazır bu siteye zaten nasıl yapacağınız oldukça basit.

Benim yapmış olduğum çalışma ve içerikleri inceleyip kısa süre içinde bu işin uzmanı olabilirsiniz.Ayrıca siteleri alacak kişiye gerekli destek tarafımdan verilecektir.Satılık kupon kodu sitesi Türkiye’de çok az olması nedeniyle başarıya kısa süre içinde sizi ulaştıracaktır.

Yüzlerce magaza eklenmiş olup bir o kadar daha eklenmek üzere beklenmektedir.özellikle ekip olarak çalışacak olan çok büyük kazançlar elde edebilir ve kısa süre içinde yatırımını geri alabilir.

İlgilenen arkadaşlar bizimle iletişim bölümünden yada bu yazı altına yorum yazarak bize ulaşabilir.İnternette iş yapmak isteyenlere her şeyi hazır kurulu hemen kazandıracak böyle bir fırsat bir daha karşınıza çıkmayabilir.

Bu fırsatı fırsatken değerlendirin.Siteyi Sahibinden.com inceleyebilirsiniz.

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu