Finans & EkonomiPara Kazanma

Twitter Üyelerine Para Kazanma İmkanı

Twitter Para Kazanma Dönemi Başladı

Twitter Üyelerine Para Kazanma İmkanı/Twitter Para Kazanma Dönemi Başladı

Twitter Üyelerine Para Kazanma İmkanı Elon Musk,kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Twitter abonelerinin reklam gelirlerinden pay verileceğini duyurdu.

Twitter Para Kazanma Dönemi Başladı Elon Musk,kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Twitter abonelerinin reklam gelirlerinden pay verileceğini duyurdu.Twitter’i satın alan Elon Musk bir çok değişikliklere imza attı.

Twitter abonelerininde para kazanmaları için çalışmalar yapan Musk bunun gerçekleşebilmesi için Twitter kullanıcı sayısı yüksek ve aktif olan Twitter Blue üyelerine reklam kazançlarından para kazanabileceklerini açıkladı.

Twitter Üyelerine Para Kazanma Yolu

Twitter’in sahibi Elon Musk hesabından yaptığı paylaşım ile Twitter Blue üyesi olanların kazanç elde edeceğini duyurdu.Twitter hesabı olan ve yüksek takipçi kitlesi bulunan üyelerin daha aktif ve ilham veren içerik üreticilerininTwitter de bu sayede daha aktif olacaklarını tahmin ediyor.

Twitter Para Kazanma Dönemi Başladı

Twitter Blue abonelerini sevindirecek gelişme.Twitter kullanıcıları artık paylaştıkları Twitleri arasında yer alacak olan reklamlardan kazanç elde edecek.Bunun için Twitter Blue aboneliği şart eğer abone değilseniz Twitter’den para kazanamazsınız.

Elon Musk,Justin Bieber ve Taylor Swift gibi çok fazla abone kitlesi bulunan hesapların çok az aktif olması ve bu yöntem ile abonelerinin daha fazla aktif olacaklarını tahmin ediyor.

Twitter Blue aboneliği Türkiye nin yanısıra Suudi Arabistan, Fransa, Almanya, İtalya, Portekiz ve İspanya ülkelerinde kullanıma açılmaya başlandı.

Twitter’den Ne Kadar Kazanılır

Twitter Blue kullanıcılarının yaptıkları paylaşımlar sonucunda sayfasında yayınlanan reklamlar ile para kazanılacak.Kullanıcılara gösterilen reklamne kadar yüksek olursa elde edilecek kazançta o kadar yüksek olacaktır.

Elon Musk reklam gelirlerinin ne kadarını Twitter Blue abonelerine dağitacağı hakkında bir bilgi vermedi.

Twitter Blue para kazanma hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?Bu yüntem Twitter abonelerinin daha aktif olmaları için bir çözüm olacak mı?Sizde görüşlerinizi yorum alanına yazabilirsiniz.

Ücretsiz Blog ile Para Kazanılır mı

Ödeme Yapan Anket Siteleri ile Para Kazan

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu