Blog Pazarlama

WordPress Blog ile Para Kazanmaya Hazırmısın

WordPress Blog ile Para Kazanmaya Hazırmısın

İnternette açacağınız WordPress blog sayesinde ilk paranızı kazanmaya hazırmısınız?Blog nasıl açılır?Blog açmak Hakkında önceki yazımız Wordpress blog kurulumu resimli anlatım okuyup bir kaç dakika içinde bloğunuzu hazır hale getirebilirsiniz.

Blogların ve blogcuların internet ortamında oldukça fazla para kazanma imkanları varken bir çok blog yazarının emek verdikleri bloglarından para kazanamıyor olması ve diğer blog yazarlarının nasıl ve hangi yöntemleri kullanıp nasıl para kazandıklarını merak ettiklerini biliyoruz.İşte bu yüzden blog ile nasıl para kazanılır yazımız yazmaya karar verdim.

Gördüğüm kadarıyla para kazanamayan blogcuların blog ile para kazanmanın oldukça zor olduğunu ve bunu kendilerinin başaramayacaklarını düşünerek vazgeçtikleri gerçeği.Bir çok blogcu bloglarından Adsense Reklamları ile para kazanmanın tek yol olduğunu düşündükleri adsense reklamları için onayın çok zor olduğundan açtıkları blogları ile para kazanma sevdalarından vazgeçmelerine sebep oluyor.

Blog Açarak Herkez Para Kazanabilir

İyi ve düzgün açacağınız ve ilgileneceğiniz blog ile para kazanabileceğinizi net olarak söyleyebilirim.Blog açarak para kazanmak isteyenler ya da bloğu olduğu halde para kazanamayanlar için tavsiye edeceğimiz bu yöntemler sayesinde para kazanabilecekler.

Bu yöntemler sayesinde blogunuzdan internetten ilk paranızı kazanabilecek ve hatta düzenli olarak bir gelir elde edebileceksiniz.Bunu başarmak için yapmanız gereken tek unsur özgün ve bloğunuza düzenli olarak yazı yazmak olacak.

Evet şimdi tüm bildiklerinizi bir kenara bırakıp WordPress blog ile para kazanma ya nasıl başlayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Bloğunuzda Tanıtım Yazıları Yayınlamak

İnternette açmış olduğunuz bloğunuzda tanıtım yazılarını yazarak para kazanmak en kazançlı işler arasında yer alır.En hızlı ve en kolay para kazanma yolu olduğunu söyleyebilirim.Blog yazıp bloga tanıtım yazısı alma çalışma prensibi nasıl işler?

1.Bloğunuza tanıtım yazısı alacağınızı ilan edersiniz.Bloğunuza tanıtım yazısı almak isteyenlerin ilanlarına cevap verirsiniz.

2.Bloğunuza yazı verecek olan kişi ile tanıtımını yapacağınız site ve yayınlayacağınız tanıtım yazısında olması gerekenleri konusup belirlediğiniz ücret ile ilgili konusursunuz.

3.Bloğunuzda ekleyeceğiniz yazının ödemesini alarak yazıyı blogda yayınlarsınız.

Tanıtım Yazısı İlanı Vereceğiniz Alanlar

Blog yazıyorsunuz ve bu yüzden internette bloglar sa dolaştığınızı tahmin edebiliyorum.Size şunu sormak isterim internette web site ve blogları geziyorsunuz peki hiç Forumlar’da dolaşmak aklınıza geliyormu yada forumlara giriyormusunuz?

Evet para kazanmak için bloga reklam ve tanıtım yazılarınızı yayınlamak için forumlar oldukça populerdir.İşte bu ilanları vereceğiniz Webmaster Forumları en fazla konunun eklendiği hatta en fazla ticaret yapılan alanlardır.

En Populer Webmaster Forumları

Türkiye’nin en populer en fazla kişinin girip ilan verdiği konular açtığı forumlar şunlar.

R10 üyelik davetlidir.

Wmaraci üyelik ücretsizdir.

İyinet üyelik ücretsizdir.

Bu forumlarda bloğunuz için yazı,link satışı,backlink satışı,reklam satışları gibi alanlar yer almaktadır.

Forumlarda tanıtım yazıları ilanlarına başvuru

Forumlarda tanırım yazısı ilanları

Forumlara göz atarken bloğunuza alacağınız yazılar için yazılan ilanlara göz atın.Bu verilen ilanları incelemeniz sonucu değerlendirerek çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Bazı ilan veren kişiler yazılarını hangi kriterlerde vereceklerini belirtmez bazı kişiler hangi tür bloglara tanıtım yazısı vereceğini belirtmektedir.

İnceleyeceğiniz ilanlar içinde size uygun olan ilanları not ederek bu ilan sahipleri ile iletişime geçin WoprdPress blog ile para kazanmak için ayrıca sizde tanıtım yazısı alacağınızı belirten bir ilan açabilirsiniz.

İlanınızın dikkat çekmesi çok daha fazla kişinin görebilmesi için ilanınızın bağlığı etkili dikkat çekici olmalıdır.

Bloğunuza alacağınız tanıtım yazılarını ve sizi tercih etmeleri için en etkili yöntem neden sizi tercih etsinler tercih etmelerini sağlamak için bloğunuzu tercih etmeleri için nedenler belirtebilirsiniz.

Forum sitelerine üye olup bu sitelerden bloğunuza ücretli tanıtım yazısı almak gördüğünüz gibi pek zor değildir.İnternette bir çok bloğun çok güzel paralar kazandığı bu ortamlarda sizin bloğunuz ve siz neden kazanmayasınız?

İnternette blog yazarlığı yapan ve para kazanmak isteyen kazanamayanlar eminim bu yazdığımız yazıdaki yöntemler ile para kazanacaktır.Forumlarda bu konuda araştırmalar yapabilir ve çok fazla kişinin ücretli tanıtım yazısı ilanları verdiğini görebilrsiniz.

Bir bloğunuz yok ve blog kurmayı düşünüyorsunuz bunun zor ve maliyetli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.Sizler için bunuda düşündük bir kaç dakika içinde blog açarak bloğunuzu nasıl yayınlayacağınızı öğrenerek WordPress blog ile para kazanmaya hazırmısın O zaman WordPrees Blog Kurulumu Resimli Anlatım yazımızı okuyun.

Ayrıca blog açarak ayda binlerce tl ve size düzenli olarak para kazandıracak benim yıllardır elde etmiş olduğum kazanç yöntemeri ve tecrübelerimi sizler için yazdığım en güncel ve kendiminde uygulamış olduğum yollar Para Kazanma Eğitim Seti detaylı olarak anlatılmıştır.

Bloğumuzda yer verdiğimiz internetten para kazanma yolları blog ile para kazanma hakkında oldukça fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.İnternette gerçek kazandıran en güvenilir yöntemleri bloğumuzda takip edin sizde kazanın.Bir başka yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle başlamak başarmanın yarısıdır.

 

 

 

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu